Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niestety nie.A tez pisalam do nich smsy..Tabletki polecam,tylko koniecznie ogranicz tluste 😉Bo ja po pizzy myslalam,ze umre.Ale powiem ci,ze warto.7kg w 2 tygodnie to naprawde swietny wynik.Sama nie moglam wczoraj uwierzyc.I plusem jest to,ze glodna nie chodze,bo jem 3 normalne posilki dziennie i w razie glodu przegryzam pomidorkami albo marchewka czy jablkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jeju Monisia gratuluje wagi, Julcia super przybiera, a taka kruszynka była 🙂 Edi nap mi smsa ze u niej wszystko oki, ale nie nadąrza czytać wpisów na brzuszku, dlatego jej nie ma... Prosiłam żeby z czasu tu zajrzała...ale nie wiem jaki odniesie to skutek. A capslocc nie daje znaku. Monisia chyba jesteśmy tu same... ehh bez sensu 😞 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda,bo brakuje mi dziewczyn.A tu Edi nadarzy,bo az tak szybko nie piszemy we dwie 😉A co do zajec,to jeszcze nie wiem,jak wyglada polska grupa.Dzis bylysmy na angielskiej,no bardzo fajna sprawa.Pani prowadzaca zajecia uczyla nas jak dzieci masowac,zeby byly zrelaksowane i spokojne.Nawet olejki nam zapewniono 😉Mozna sie spostrzezeniami wymienic,pogadac.Tlumaczyla tez jak najlepiej dziecko usypiac no i odpowiadala na wszelkie pytania.Goraco polecam jesli macie cos takiego u siebie w okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście fajna rzecz takie zajęcia... ale u nas w okolicy o niczym takim nie słyszałam, musze sie w takim razie rozejrzec. Monisia jakie Ty mleko podajesz Julci? Kupy robi Ci codziennie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wlasnie ze to mleko jest tutaj to teraz jak bede do Polski leciec za 1,5 miesiaca to z 3 puszki trzeba bedzie zabrac 😉Z reszta jak pomysle ile mam ze soba wziasc to jestem przerazona.A lece sama z mala i dopiero po tygodniu maz do nas dojedzie autem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalenko wczoraj capslocc byla na marcowkach.pisalam jej zeby sprawdzila nk,ale widze chyba tego nie doczytala,bo sie tu nie odezwala 😞 A my dzis idziemy pierwszy raz na basen 🙂Ciekawe jak Julci sie spodoba taka wielka wanna 😁 Milego dnia moje panie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i obiecuje że znajdę czas...bo mi tez was brakuje a jeżeli chodzi o wątek marcowy to za dużo sie tam działo jak dla mnie i nie mogłam często złapać tematu...pozdrawiam was kochane ...jutro sie odezwę..więcej bo moja malutka sie niestety coś budzi i tak biegam raz tu raz tam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc ciesze sie ze jestes.Na marcowkach faktycznie dziewczyny szybko pisza,dlatego stworzylam ten watek tylko dla nas.Kazda jak znajdzie chwile moze spokojnie wejsc,wpisac sie i nadrobic to co napisalysmy.I w przeciwienstwie do marcowek duzo tego nie bedzie.U nas dzis noc fatalna.Julce chyba cos dolegalo,bo cala noc sie rzucala przez sen i ciagle musialam jej smoczek wtykac.Ale teraz chyba juz jej przeszlo,bo lezy i sie smieje 🙂No ja czekam z niecierpliwoscia na waszych dziewczyn zdjecia.To faktycznie zostala nam edi i estelle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia zgodnie z obietnicą,,,przesyłam fotkę mojej spiącej królewny 🙂 Capslocc czekamy na relację jak tam się miewacie jak Martynka no i obowiązkowo prosimy fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia moja też czasami ma takie noce, szczególnie jak ma dużo wrażen w ciągu dnia, albo jak po prostu brzusio ją boli... bo my nadal nie mamy kupy...kurcze tak mnie to denerwuje że ona się tak męczy i nie może kupki zrobić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia Ty to masz dla swojej Niuniu super te kreacje, gdzie Ty to kupujesz 🙂 świetne 🙂 Monisia a Ty coś robiłaś ze te kupy tak Wam sie unormowały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...