Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂Melduje sie,ze zyje 😁 😁 A to co sie tu dzieje,to paranoja.Dzis podpalili dzielice nade mna-Enfild.Tam tez czasem na zakupy jezdzialm.Z reszta w wielu innych miejscach tez pozary byly i zadymy.Wczoraj naprawde o Piotrka sie przestraszylam,bo policja szla ulica i kazala sklepy zamykac i z domow nie wychodzic 🤪 🤪 Na szczescie nic kolo domu sie nie dzialo.Przed chwila w bbc mowili,ze planuja armie na miasto wypuscic..Zeby porzadek zrobili.Co za kretynskie czarne malolaty,bo to oni za tym stoja!!Wczoraj byla u mnie kolezanka i maz po nia musial przyjechac,bo balam sie ja sama przez park puscic
Edi Marcelinka to mala modelka 🙂 🙂Slicznie ja stroisz 😁 Madzia ja malej 68 zakladam no i niektore 74 tez juz sa dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam ciuszki na upartego juz na cale zycie:P:P Bo do roczku sobie pokupowalam,a powyzej roczku to mi siostra wszystkie ciuchy po coreczce zostawia 🙂Ale to i tak jest silniejsze ode mnie i ciagle cos kupuje.Tyle,ze u nas ciuszki dla dzieci sa tanie.Za 20f to ja mam cala reklamowke ciuchow z H&M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi a Ty wystawiasz ciuszki na allegro? jak tak to daj linki - moje dwie siostry maja 3 miesieczne dziewczynki i jednej ja oddaje ciuszki a druga kupuje na allegro wlasnie. jak bedziesz wystawiala to daj linka to jej pokaze bo Ty masz fajne ciuszki...
ja niestety nie mam od kogo brac ciuszkow - bo jedynie mam siostrzenca - ale to chlopczyk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, masę już sprzedałam ale nie ma problemu, jak coś sobie wybierze moge nawet poza allegro jej sprzedać, bo w tej chwili mam zestawy, bo nie trzeba płacić za każda rzecz prowizji od wystawienia,
mój nick to edidomagala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!!ja na chwilke bo padam..mała ząbkuje na maxa a zębów nie widać!!!!płacze marudzi gryzie wszystko co tylko dorwie w swoje rączki na dodatek ja od niedzieli jestem chora i końca nie widać a tu dzieci wzywaja i inne obowiązki domowe...w niedziele zrobiłam dzieciom wycieczke do Bałtowa do dinozaurów no i ten męczący wyjazd mi nie poszedł na dobre ..ale mój synek w niebowziety córeczka cóz wyspała sie za wszystkie czasy bo od niedzieli śpi jak mysz pod miotłą 😠
EDI WITAM CIE SERDECZNIE !!!!MOŻE GŁUPI TO ZABRZMI ALE TĘSKNIŁAM ZA TOBĄ!!! 🤪 🤪 🤪
jutro zajrze na dłużej obiecuję...teraz ide na inhalacje ...uff musze cos ze soba zrobić aby ponownie nabrac sił...buziaki dziewczyny !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez za Wami tęskniłam dlatego też sie tu znalazłam, miałam jakąs pustkę w życiu 🙂
slodka ta Twoja mała, a włosy...szok jak peruka, ja moja ogoliłam maszynką jakes 2 m-ce temu, bo robiły się jej kutony i teraz ma równe, a strasznie sie poci i te raz mniej 🙂
mi malazasypiała zawsze ok 22, kapiel 21 i z mleczkiem do łóżeczka spała do, od jakis 2 tygodni o 8 budzi sie na mleko przez sen i dalej spi do 11, a od wczoraj zasypia o 20, kąpie ja wcześniej bo tak marudzi, ale tez chyba zęby, kupiłam takiego gryzaka-smoczka z canpola i żel, ale zamówię też te granulki, tylko jutro będe w aptece i zapytam, bo to znajoma może dla mnie sprowadzi i odejdzie wysylka, w dzien tez jest marudna, a jak włoże jej palec do buzi to zagryza jak pies kość 🙂
ale została mi bezsenność ok 3 chodzę spać, rano do pracy na 9 i tez jestem ciągle zmęczona i obiecuję sobie, że odpoczne, ale ciężko....choć właśnie wzięłam gorąca godzinną kąpiel w wannie Marcelinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi,ale u nas ta drzemka to byl jednorazowy wyskok 😁 😁 Zazwyczaj w dzien mala spi godzine,maksymalnie 2 w 3-4 drzemkach lacznie...Spac idzie po 21 a wstaje o 6-6:30 😁 😁 Dzis np od 6:15 na nogach jestesmy.A w nocy srednio co 1,5 godz sie budzila i jej zelem dziaselka smarowalam.I widze,ze ten zabek jest juz tak blisko,ze sie wahalam czy wyszedl czy nie...no ale jeszcze troche sie musimy pomeczyc 😉Capslocc przykro mi,ze chora jestes.Mam nadzieje,ze szybko do siebie dojdziesz.Polecam na noc amolem sie nasmarowac,mi zawsze pomaga.A z zabkowaniem cie rozumie,bo mam to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia przytulam mocno, ja dzi kompletnie niewyspana, oczy na zapałki, pobudka o 1 - godzina usypiania, pobudka o 4 - godzina usypiania, pobudka o 6 - 2 godziny usypiania i pobudka ostateczna o 8.... masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...