Skocz do zawartości

Spis grudniówek 2011 :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
więc jeszcze ja.
OM- to nie ma ☺️ jeden jedyny miesiąc którego nie zapisałam a tylko na skojarzenia pamiętałam...psa mi samochód tego dnia zabił...ale mniej więcej by się zgadzało z usg
USG- 16.12
chłopiec Maciuś ew może Damian Tomek
dziewuszka Ania,Karolinka(ze względu na me dziecię które tylko Karolinka i Karol-ale Karola nie zniose!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie OM 21 marca
Termin porodu 28 grudnia
Dzis sie dowiem co za istotka jest w moim brzuszku(dziewczynkla czy chłopczyk)
będzie albo Emilka albo Szymon 🙂
Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
chloe tez miałam mieć Julka, ale bedzie Lenka 🙂

Dziewczyny mam pytanie, czy bierzecie teraz jakies witaminy? Moj gin powiedzial zebym odstawila Folik ale nic w zamian mi nie przepisal


folik lekarz m odstawil juz w 13 tyg. mówil, ze nie ma potrzeby dluzej go brac....obecnie biore femibion 2 natal, drogie (40zł za 30 tabl.), ale takie zapisal lekarz, wiec plaze i kupuje:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziarex89 napisał(a):
Witam ja mam termin 31.12 wg miesiaczki, a wg usg 29.12 🙂
Nie wiem jeszcze jaka plec, ale juz nie moge sie doczekac kiedy znowu zobacze skarba na usg 🙂


madziarex termin z OM taki jak moj! 🙂) 31.12
zapraszamy na glowne forum Grudnioweczki 2011!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już się pogubiłam z tymi terminami bo wyznaczone mam na 21,26 więc tak czy inaczej na święta. Odnośnie witamin ja biorę Pharmaton Maturell. Fakt że są drogie bo ceny do 65 zł. Ale według mnie mają najlepszy skład( dodatkowo kwasy omega) porównywałam kilka najpopularniejszych witamin i te wypadły najlepiej. Mnie lekarz kazał brac cały czas witaminy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Moj termin porodu to 13.12.2011 wg okresu. Plec poznam w ten wtorek, to moze i imie bedzie tez konkretne 😆


za bardzo sie nie nastawiaj, że napewno poznasz płeć, bo może C maleństwo spłatać figla i sie odwrócić, tak jak mi zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Moj termin porodu to 13.12.2011 wg okresu. Plec poznam w ten wtorek, to moze i imie bedzie tez konkretne 😆


za bardzo sie nie nastawiaj, że napewno poznasz płeć, bo może C maleństwo spłatać figla i sie odwrócić, tak jak mi zrobiło 🙂


Wiem,wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...