Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Ja się ostatnio nie czuję za dobrze 😞
Jutro mam na 8 do położnej a na 10 do lekarza o ile przyjdzie punktualnie 🙂
Muszę wszystko pozałatwiać w 2 tygodnie bo później z rodzicami tylko pojedziemy na wizytę do lekarza 🙂
Zdjęcia wstawię jutro jeśli jakieś są na poczcie bo dopiero niedawno wróciłam ze szkoły 😞
No i zaraz jedziemy do Drawska 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor mamuski 🙂 dzis mialam z corcia babski dzien,maz zdazyl z nami tylko sniadanie zjesc posprzatc i pojechal wroci we wtorek wieczorem,wiec my odrazu do kina 3d 🙂 🙂 teraz corcia zasypia wiec ja nadrabiam
u mnie tez ciezko z oddychaniem ale juz sie przyzwyczajam bo u mnie to trwaa juz troche 😉
monika balangujesz ,fajnie masz 😁
tusiekczapeczka bossskkkaaaa ciekawe czy dla chlopcow cos podobnego u nas znajde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio buszuje po internecie i upatrzyłam sobie takie ubranka dla Bartusia-mam na nie chrapkę-b. mi sie podobają http://allegro.pl/spiochy-spioszki-pajac-pinokio-kornel-r-62-n1-i1912397034.html
http://allegro.pl/komplet-spioch-kaftan-r-62-nowe-sitodruk-100-i1901395470.html
http://allegro.pl/babaluno-monkey-spioszki-pajacyk-62-super-cena-i1911583995.html

http://ulubionysklep.pl/opis/2560926/pinokio-spiochy-spioszki-bawelniane-rozpinane-marcelino-niebieskie-74-olsztyn.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Grubaski kochane 🙂
Ja już właśnie wstałam i będę jadła śniadanko 🙂
Na 8 idę do położnej a od 10 lekarz przyjmuję to na pewno dam radę przed wizyta zrobić zakupy 🙂
Dzisiaj robię mielone,ziemniaczki i może buraczki 🙂
Jejciu jestem taka zadowolona z tego naszego wózka,że szok 🙂
Stoi sobie u siostry bo u nas nie mamy gdzie go postawić a na strychu na pewno stał nie będzie 🙂
Teraz mamy 2 tygodnie na załatwienie wszystkich spraw tutaj 🙂No i już od 18 listopada będę u rodziców bo 19 i 20 mam szkołę 🙂
Bartek jedzie 21 tak jak pisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wielorybki 😉
Malwina trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.
Ja po wczorajszych zajęciach padłam jak małe dziecko. Udało mi się zaliczyć egzamin z angielskiego 😆 Teraz mam 3 tygodnie przerwy od szkoły 😆 bardzo się cieszę bo strasznie ciężko jest siedzieć tyle godzin. Ja dziś zaszaleje z zakupami. Wczoraj z mężem pojechaliśmy do sklepu z myślą, że coś kupimy córeczce z okazji 100 dni do porodu. Wybór był niewielki a do tego mąż mnie wkurzył. Pokazuje mu śpioszki pytam się czy bierzemy a on "nie wiem ważne aby się Tobie podobały" i wtedy myślałam, że wpadnę w szał 🤪 Chciałm abyśmy wybrali pierwsze ciuszki wspólnie ale jak widze mojego męża to wcale nie kręci 😞 Więc postanowiłam dziś sobie poszaleć. Będę kupować to co mi się bardzo spodoba nie patrząc zbytnio na cenę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzychatki. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A ty konefla z ksiezyca spadlas? faceta pytasz o ciuszki? idziecie na zakupy, ty wybierasz a on placi, potem on mowi, ze wybral sam. Malwinka wiem jak sie cieszysz wozkiem, ja mam to samo. Tak sie ciesze, ze wszystko juz mam. Dzis bede ukladac ciuszki w szufladach. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja korzystając z chwili przerwy w pracy postanowiłam Was podczytać i odezwać się.
Sobota i niedziela minęły spokojnie. W sobotę byliśmy oglądać łóżeczka, kupimy takie które wybrała nasza córcia 🙂 ona podobnie jak ja ma ogromną frajdę z robienia zakupów dla małej, mojego mąża podobnie jak Konefki robienie zakupów nie kręci, zwłaszcza kupowanie ciuszków, zdaje się na nas 🙂
Również z tego powodu dochodzi u nas do sprzeczek, ale ja myślę że faceci, przynajmniej większość, to już tak ma 🙂
Pozdrawaiam Was 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski
az wam zazdroszcze ze juz macie wszystko pokupywane ,mi brakuje jeszcze kilku rzeczy w tym lozeczka 😁 😁 ale kupimy dopiero za miesiac tak jak ustalilismy do tego komode ,dzisbiore ie za pranie ubranek bo dosc cieplo a na balkonie sloneczko swieci ,chodzilam po sklepach z nadzieja szkalam proszku dla maluszkow i ..... nie ma !!! taka bogata austrria a proszku brak ,wiec zakupilam ariel sensitiv bo nie moge juz czekac na paczke z pl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski
az wam zazdroszcze ze juz macie wszystko pokupywane ,mi brakuje jeszcze kilku rzeczy w tym lozeczka 😁 😁 ale kupimy dopiero za miesiac tak jak ustalilismy do tego komode ,dzisbiore ie za pranie ubranek bo dosc cieplo a na balkonie sloneczko swieci ,chodzilam po sklepach z nadzieja szkalam proszku dla maluszkow i ..... nie ma !!! taka bogata austrria a proszku brak ,wiec zakupilam ariel sensitiv bo nie moge juz czekac na paczke z pl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki 🙂
Mi weekend minoł tak sobie.
niedziela rano wielka kłutnia z mężem. ale długo nie trwała.
Za to wieczorem tak bolała mnie pochwa i kości łonowe że szok. Zaczeło się w Kauflandzie - chodziłam jak kaczka 😞 teraz jeszcze troszkę mnie pobolewa ale to już bajka.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Za mną mega męcząca noc. wczoraj wieczorem byli u nas znajomi.Mąż zrobił sałatkę brokułową, ja upiekłam ciacho (udało się !!! 😁) później oglądając na przemian głupoty TzG, must be the music zamówiliśmy pizze herkulesa. Bardziej wszyscy jedliśmy oczami.... 🥴 W nocy wstawałam ze 4 razy bo chciało mi się tak pić i siku, i tak na zmianę 😁 Wypiłam cały litrowy sok jabłkowy z kartonu a za którymś razem to czepiłam się pomarańczy,bo tak chciałam tego soku 😮 Kosmos. Nieświadomy niczego Mąż słodko spał a ja buszowałam po kuchni. Rano jak zbierał sie do pracy,tylko przyszedł i spytał o ten bałagan w kuchni,czy to ja czy jakieś duchy. Kiwnęłam głową a on,że mnie nie poznaje w tej ciąży 😁
U nas już łóżeczko jest,dotarło z allegro. 🙂 Jeszcze tylko do tego jakiś porządny materacyk, pościel i gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂 ale mi się polepszyło jak czytam, że nie tylko mój mąż nie chce nic kupować 😁 ale on to się boi żeby nie zapeszać :/ a ja chce się trochę tą ciążą nacieszyć, więc już nie patrzę na niego 😉 słuchajcie jak macie u siebie sklep PEPCO to tam mają bardzo ładne i tanie rzeczy, gatunkowo też bardzo dobre także szczerze polecam. Ja też jak Tynka90 upatrzyłam sobie łóżeczko na allegro, za 2 tygodnie maż zrobi remont pokoju to będę mogła go już urządzać, bo póki co to mam wózek, parę ciuszków i dwie zabawki do wózka 😜

Malwina daj znać jak na wizycie było!

Tynka pokaż jakie łóżeczko wybrałaś 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Mąż bardzo ociąga się jeśli chodzi o wyprawę do sklepu,ale jak już wyjdziemy to potrafi tylko grzebać i grzebać w ciuchach dla Bobasa 🙂 Właśnie stwierdziłam,że ja mam niewiele tych ciuchów hehe,chyba będzie trzeba wybrać się na jakieś łowy do ciuchlandu. Co do Pepco - niektóre rzeczy warte polecenia a niektóre naprawdę powalają brakiem jakości. Trzeba trafić. Ja osobiście wolę pójść do obojętnie jakego ciucha i kupić prawie nowe rzeczy,z dobrych firm i jeszcze tańsze.
W Pepco ostatnio nakupiłam sobie majtek dla siebie,bo tyłek robi się co raz to większy... 🥴 😁

http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-tapczanik-teak-140-70cm-i1858262476.html łóżeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz, trochę trzeba poszperać żeby coś fajnego za w miarę rozsądne pieniądze kupić,a łóżeczko wzięłaś takiego typu jak ja sobie upatrzyłam, czyli 2w1 z którego później jest tapczanik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wróciłam 🙂
Okazało się,że panie z laboratorium cudem znalazły moje wyniki i zadzwoniły do położnej żebym po nie wpadła....Opierdziel dostały i tyle 🙂
Maluchowi tak bije serduszko,że w szoku byłam jak usłyszałam....
Na poprzedniej wizycie ważyłam 62,7 kg a teraz 63,9.....
Pytałam lekarza o to moje biodro to mi powiedział,że to macica uciska na nerw i te bóle to rwa kulszowa i,że jak ból jest silny to mogę wziąć PARACETAMOL ale żeby i z nim nie przesadzać....Lekarz się śmiał,że maluch jest obrońcą mamy bo on nacisnął mi na brzuch i dostał kopa,aż biedny podskoczył....hahaha....Moje kochane dzieciątko 🤪 🤪 🙃 🙃
Wyników w tym miesiącu robić nie muszę....Kolejna wizyta 5.12. więc przyjadę na nią z rodzicami 🙂
Teść mój jakoś spokorniał no ale naszykowaliśmy się z Bartkiem na nich więc pewnie mega kłótnia będzie 😁
Właśnie wcinam tatusiowe śledzie przywiozłam sobie wczoraj od rodziców.....
Teściowa stwierdziła,że zrobi mielone bo ona też mięso wyjęła....Coś za dobrzy się zrobili....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...