Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Ja od 2:30 do 8 nie pospałam....
Jakoś mi dziwnie było...Pierwszy raz się bałam do tego maluch niespokojny 😞
Przed 8 dzwoniła moja mamuśka,że moja sąsiadka urodziła dzisiaj tj.6 dni po terminie zdrowego,3-kilogramowego chłopaka 🙂
Ale jestem szczęśliwa zważając na to,że miała ona wodowodzie i mając 24 lata ma jakieś 150 cm wzrostu.Ale trzymanie kciuków pomogło 🙂
Dzisiaj jedziemy do moich rodziców....Będą czekały na nas hot-dogi....Po drodze mamy jeszcze spotkanie z moim kolegą w sprawie pracy w Niemczech....Powiedział,że chłopaki u niego przez miesiąc potrafią zarobić nawet 10 tys.zł....Bo mają płacone od metra kwadratowego 🙂
Smutno mi,że nie mogę być dzisiaj u mojej siostrzenicy na pasowali na pierwszoklasistkę jej tez jest smutno wczoraj dzwoniła i płakała dlaczego nie mogę przyjechać 😞
Wczoraj szwagier pytał czy teść spokojny bo on może kolegów z maczetami i pałkami przysłać to zrobią z nim porządek 🙂
Nie ma to jak solidarność rodzinna....Jak się dowiedział co tu się działo to powiedział do mnie,że mam wracać do Rymania,brać Bartka za fraki i damy sobie jakoś radę...A oni nam pomogą 🙂
Nawet nie wiecie jakie to super uczucie mieć takie wsparcie w swojej rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki.
Ja dzis tylko zamiatalam i mylam podlogi po lebkach, jeszcze zamiotlam tarasy. A zajelo mi to 3 h. Juz nie daje rady, wszedzie widze kurz. 😉
Malwinka ciesze sie, ze sa znajomi ktorzy wam pomoga.
Ja tez nie lubie miekkich stanikow, jak mieszkalam w pl, zawsze jezdzilam do Gubina na wyprzedaze do H and M, bo bylo taniej. Smiac mi sie chce bo 10 lat temu kupilam sweter w Orseyu w Niemczek za 9,90 e /dopiero co weszlo euro/, a w pl ten sam sweter w kosztowal 149 zl.
Staniki teraz kupuje w cazedoni i tezenis tu one sa po 2 e, a w pl po 70 zl albo wiecej. Jezdze do sklepu przy fabryce, jest tam outlet wracaja ciuchy z pl, nawet wisza polskie metki, wrocily stroje kapielowe cena byla 180 zl, potem przecenili na 90 zl, a tu sprzedaja po 2,5 e osobna gora i dol, czyli stroj za 5 e.
Aleksandra dobrze, ze trafilas na dobrego lekarza. 🙂 i wie co robic. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie trafi mnie coś 🥴
Tych moich wyników jeszcze nie ma...
Lekarz to chyba też z siebie wyjdzie 😞
Co za durne baby są w tym laboratorium 😞
Martaer ja też sie zastanawiam gdzie dzisiaj podziały się te nasze brzuchatki 😞
Buziaki kochane ja czekam na Bartka pogonie go trochę i jedziemy do moich rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra86 żadna z nas nie czuje takiego strachu jak ty teraz, ale wg mnie dobrze że lekarz woli tak asekuracyjnie się zachować, na pewno zrobią wszystko co tylko pomoże dziecku a nie zaszkodzi, więc bądź dobrej myśli, będziemy wszystkie trzymać kciuki za Ciebie i dzidzie 😉 mój lekarz też trochę ze mną jak z jajkiem się obchodzi, bo raz już poroniłam i trochę choruję przewlekle, więc cieszmy się, że są tacy skrupulatni 😁

pozdrowienia dla Brzuchatek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, czytam wszystko ale jakoś nie mam ostatnio ochoty pisać 😞
Dziś mam ciche dni z m. wczoraj mnie wkurzył bo niestety nie zapanował nad słowami i dziś mam go w nosie. Nie lubię takich dni ale trudno, trochę szacunku z jego strony by nie zaszkodziło... ehh.. smutno mi.
Aleksandra86 - dobrze, że lekarz woli dmuchać na zimne, zresztą jak będziesz w szpit. porobią Ci na pewno bardziej szczegółowe badania i będziesz pod dobrą opieką. Bądź dobrej myśli - to dla dobra maleństwa i Twojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka, dołączam do klubu "dzisiaj bez humoru". :/

Chyba bez powodu w zasadzie, choć perspektywa spędzenia świąt w towarzystwie pierdolnietej tesciowej i jeszcze bardziej pierdolnietej szwagierki wcale nie poprawia mojego samopoczucia. Nie wiem tylko czy u nas w domu czy łaskawa Pani zechce wrócić do domu, a więc do Marmaris. Jak Pani nie zechce wieźć tyłka 😉 naszym samochodem, to coś czuje, że będę na służbie lub pokłócona z mężem, bo będzie zły, że nie kiwnę ręką w kuchni.

A ogólnie obżarłam sie straszliwie i źle się teraz czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam całą mase słodkości. Gosci mieliśmy, przynieśli ze sobą. nawet nie ruszam i nie mam najmniejszej ochoty nawet. Aż szkoda moich palców na opisywanie ich zachowania. Banda idotów, przekrzykujących się wzajemnie, wujki, stryjki i i wszelkiego rodzaju pociotaki. Dla wyjasnienia, mam na myśli rodzinkę mojego męża. A szurnięta teściowa zostaje na noc. Nawet się nie pytała. Przyjechała z piżamą.... tylko piżamą 😮 😮 😮 😮 A miałam inne plany na jutro rano, więc mogę sobie... Dobrze, że chociaz szwagiereczka pojechała spac u ciotki. Chyba wreszcie wyczaiła, że w tym domu nie jest mile widziana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia, normalnie szkoda gadać. Ja ogólnie teściową jestem w stanie zniesc, o ile nie wchodzi mi w paradę, nie wtrąca się do dziecka i nie uczestniczy w naszym życiu i nie pieprzy o cudownym działaniu wszelkiej masy ziółek i chabazi z lasu.
Idę spac, bo teraz mój mąż sie przekrzykuje z mamusią :///////////////////////// chodzi chyba o pierdolniętą szwagiereczkę i jej nieodpowiedzialne zachowanie w stosunku do Natalii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była do godziny 16 koleżanka ze swoim rocznym bobasem, pogadałysmy,pozaliłysmy sie i ogolnie humor ok. Najsmieszniejsze jest to,że postanowiłam koniecznie podciąć włosy. Latałam jak durna po mieście ok 16.30 i szukałam fryzjerki która obetnie mi włosy 😁 😁 Oczywiście te lepsze miały poumawianych ludzi i to graniczyło z cudem. Az nagle olśniło mnie i poszłam do zakładu polecanego przez przyjaciółkę. Nie dość,że mnie obcięły,to wzięły śmieszne pieniądze i wyglądam super. 🙂 To nic,że z włosów sięgających poniżej zapięcia stanika mam teraz taką fryzurkę http://static.fashionnow.pl/upload/articles/320x300/2009-10/najlepszefryzury-holmes.jpg Wkońcu wyglądam na 21 lat a nie na 30 😉 Mąż wściekły bo uwielbiał moje długie włosy,ale co tam - odrosną a jest mi tak bez nich lekko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewuszki, mała mi nie dała dziś pospać, jej wiercenie się czuję coraz wyżej,ale to jej czas niech sobie tam działa. fajnie, że zmieniacie sobie fryzurki, Tynka ja miałam podobną do takiej co sobie zrobiłaś, bardzo fajna, lekka fryzurka, ale teraz zapuściłam do ramion włoski, bo przy maluszku to wolę mieć związane, bo niestety nie mam prostych więc nie chcę ciągle prostować 🙂 ja się nie mogę doczekać aż sobie odświeżę balejaż, no ale to poczekam do porodu, bo zauważyłam że mi się trochę włosy osłabiły i tak na wszelki wypadek się wstrzymam co by mi inny kolor niż zamierzony nie wyszedł :P

miłej soboty dziewuszki 😆

aaaa ostatnio o tych skurczach to ja nie doprecyzowałam, chodzi mi czy macie jakieś delikatne skurcze w macicy,a nie w nogach itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny.
Ja po wczorajszej migrenie doszłam do siebie dziś czuje się dobrze 😆. Z tej okazji zrobiłam sobie wagary i jadę do szkoły dopiero jutro na egzaminy. Wyjdę dziś do miasta połazić może coś fajnego kupie córeczce 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...