Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też sobie obiecałam,że porobię dużo rzeczy...a tak mi się nie chce :/ Właśnie tak patrzyłam fotki na FB i zastanowił mnie jeden fkt. Jak dziewczyny wasze pępki? Powychodziły na zewnątrz czy siedzą w środku? Mój głęboko siedzi i nie wydaje mi się żeby wyszedł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na plusie 4kg i mam nadzieję,że takie tempo przyrostu się utrzyma 😁 na tym punkcie zauważyłam u siebie obsesję 😁 kolejna to mazganie się kremami 2 razy dziennie żeby nawet jeden rozstęp nie odważył się pokazać 😜

a pępek jest taki sam jak był - zero zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek fajnie 4 kg, pozazdroscic, wychodzi moje obzarstwo. Mam pytanie jak wchodze na facebook to wszyscy znajomi widza nasze brzuszki czy jak? ja jakos zielona jestem. A moze nikami podpiszemy zdjecia. A ta laseczk w tunice niebieskiej z czerwonymi paznokciami to kto? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnese ja mam mało na plusie bo ja 2 miesiące bez przerwy wymiotowałam 🤢
na tym profilu na fb może warto ustawić,żebyśmy tylko my jako znajome tego konta widziały te zdjęcia co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nikt spoza listy naszych znajomych na FB nie może zobaczyć naszych zdjęć już zmienione...
Co do pępka to mój szykuję się do wyskoczenia.....Mało mu nie brakuję żeby był na wierzchu....
Sesja zdjęciowa oki.....Mój przyjaciel jest z zamiłowania fotografem i obiecał mi sesję ale nam morzem zawsze jest zimno lub mam odwołane zajęcia a niestety musimy się zgrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny
Chciałam serdecznie zaprosić mamusiei ciężarówki z śląska( i nie tylko) na bezpłatne warsztaty Świadoma Mama, które odbędą się 17 listopada o 17.30 w Hotelu Diament w Katowicach. Przesyłam linka do szczegółowych informacji
http://www...doma-mama-w-katowicach-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale się dzisiaj rozpisałyście 🙂
A ja byłam "na mieście" i przy okazji kupiłam coś dla Antosia 🙂
Rożek z wkładek kokosowym niebieski w misie i żyrafki - słodki!
biało-zielone skarpetki frotkowe z misiem i drugie całe białe
oraz 1 śpioszki i 1 pajaca 🙂 Ale jestem zadowolona - mężowi też się podoba 🙂
A Pani w sklepie to by wszystko wcisnęła 🙂 Powołując się na podwyżkę vatu od stycznia 🙂
Co do pępka to mój głęboko w środku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

Ja własnie wciągnęłam barszcz, który ugotowałam rano. Natalia podniosła mi dzisiaj ciśnienie na dworze.

Mój pępek był normalny, ale już powoli zaczyna byc miej normalny. W pierwszej ciązy miałam dziurkę do końca ciąży, teraz raczej nie będzie tak. Brzuch mam strasznie wielki i jak w tym tempie będzie mi rosnąć to do lutego będe się turlać 🙂

Tusiek, myślę, że nie tylko Ty masz fazę na mazianie się kremem 2 razy dziennie 😁

Moja Gwiazda zatroszczyła się o kolejnego akumulatorka do aparatu i teraz już dwa są pod łóżkiem :/ Od soboty są święta tutaj, więc jak się mąż nie wysili z dźwignięciem łóżka, to nie będzie żadnych zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uch no i nadrobilam czytanie 😉
tusiek naprawde niezla laska z ciebie 🙂
moj pępek narazie siedzi w srodku no i ciemna kreseczka pod pepkiem jak narazie dala sobie spokoj ,przy pierwszej ciazy nie bylo tak ladnie 😉
u nas pogoda do d**py jak zwykle na jesien i jeszcze wzieli sie za odkurzanie lisci caly bozy dzien fiola mozna dostac 😮
marta moj tez wielki jak balon ,podobno przy drugiej ciazy to normalne bo miesnie bardziej rozciagniete
mielismy dzis isc do szkoly rodzenia ale odpuscimy sobie ,powiedzilam mojemu mezowi ze ja to juz za stara jestem na takie glupoty 😁 on tylko popatrzyl 😮 i powiedzial jak chcesz twoja decyzja 120e mam w kieszeni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za miłe słówka 🙂 ja używam ziajki mamma mia krem przeciw rozstępom, bo ziaja to jedyna firma która mnie nie uczula. dziś byłam w smykolandzie, kupiłam sobie figi ciążowe i dostałam 2 razy kupon rabatowy 10% na cały asortyment, więc jak macie u siebie taki sklep to polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co kochane jeszcze jedna wizyta w laboratorium i oszaleje 😞
Glukozę robiłam 18 października,ta durna baba kazała mi przyjść 25 października ja przyszłam a ona mi powiedziała,że niepotrzebnie 🥴A dziś poszłam znowu bo jutro wyjeżdżam do rodziców a babka mi mówi,że tych moich wyników jeszcze nie ma....Wściekłam się jak cholera,tłumaczę jej,że w poniedziałek na 8 mam wizytę i muszę mieć już te wyniki przy sobie a ona mi tłumaczy,że przecież jutro mogę przyjść około 15 to jej mówię,że jutro wyjeżdżam o 14.No ale chyba będę musiała iść po te wyniki bo cholera trafi mnie i lekarza też 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do smarowania polecam Oliwkę z żelu Johnson\\\\\\\'s. Używam jej pod prysznicem,na mokre ciało i później chwilę czekam żeby się wchłonęła,wycieram delikatnie ręcznikiem.
Przede wszystkim nie dajmy się zwariować. Kremy przeciw rozstępom to tak naprawdę zwykłe balsamy z delikatniejsza kompozycją zapachową i składnikową(żeby nie uczulały i nie szkodziły dziecku) + marketing. Uważam,że grunt to nawilżać skórę,robić regularne peelingi i oczywiście pilnować wagi. (Wiem to ostatnie jest trudne 😉 ) Jeśli któraś ma predyspozycje do rozstępów,słabo rozciągliwą skórę to tak je będzie mieć. Nie pomoże tu niestety ani droga Mustela ani tania oliwka. Ja sama mam mnóstwo rozstępów po okresie dorastania,więc nie łudzę się że nic mi się nie pojawi. Jak na razie nie ma nic,ale podchodzę do tego bardzo spokojnie.

Timecontrol,nie ma u Ciebie w mieście innego laboratorium,które przyjmuje w ramach NFZ? Już kilka razy opisywałaś te swoje przeboje z wynikami,ich odbiorem to jak dla mnie trochę niepoważne. 😮 Albo tak późno zawsze trafiasz do laboratorium,przecież lekarz daje Ci skierowanie i masz kilka dni na zrobienie badań a nie na ostatnią chwilę przed wizytą. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...