Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej, ja dziś od rana chodzę w pasie na brzuszek i kręgosłup, bo od wczoraj ledwo chodzę, dobrze, że to cudo pomaga chociaż, ale z tego powodu dziś po prostu nic nie robię, nic a nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka o skrzyneckiej wszedzie trabia, mi chodzilo o to, ze nie ma co juz czekac. I dzis piore ciuszki do szpitala, nawet te nowe w delikatnym plynie, a mialam to zrobic te ostatnie plukanie w lutym. 🤔 🤔
Dzis mi sie snilo, ze moj kruszek sie urodzil. 🙂 🙂 moze zrobi niespodzianke i urodzi sie wczesniej. Wczoraj wreszcie maz kupil suszarke taka do mieszkania, bo zawsze pranie wieszalam na balkonach, ale ciuszki dla dziecka chce wysuszyc w domu. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese ja w ogóle ciuchy wolę suszyć w domu, bo wtedy pachną płynem, a z balkonu - wiatrem, czego nie cierpię, poza tym koło naszych bloków, jest sporo domków i ludzie tam często ogniska robią z jakiegoś dziadostwa chyba i takie pranie czasami pachnie "wędzonym" co jeszcze gorsze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wklejam Wam tekst, który mnie dzisiaj wzruszył i uświadomił jakie będziemy WAŻNE 🙂
"Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.
- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?
- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.
- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU". "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kocham jak parnie pachnie wiatrem, a nie plynami. Mimo ze i tak do kazdego prania musze dawac duzo plynu zmiekczajacego bo mamy strasznie twarda wode. Ja mam to szczescie, ze wlosi wogole nie griluja i nie mam tego problemu. Nawet w kominkach pala specjalnym drzewem kalorycznym. 😉 😉
Super tekst snakerka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉 i mamy juz grudzien, ja powolutku szykuje sie do swiat, wczoraj np, szylam serducha na girlande 😉)) dzis zakupilam na pchlim targu fajne materialy w kolorze czerwieni i zamierzam nimi dekorowac moje kąty 🙂)juz nie moge doczekac sie swiat 😉snakerka cudny jest ten tekst ,znalam go juz wczesniej i wzrusza mnie za kazdym razem jak czytam 😉)milego dnia dziewczynki 😉 dzis czuje sie naprawde rewelacyjnie-oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciuszki mam poprane, jak przyjdzie mi deska do prasowania to sobie poprasuję, schowam do szafy ale w szafie nawet przykryję, a dziś przyszły moje koszule do karmienia, także powoli coraz więcej już mam skompletowane 🙂

używałyście kosmetyki penaten? co o nich myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciuszki to na razie podziwiam a prać będę jak komoda się pojawi. Na chwilę obecną to mam fazę na pichcenie i jak tak dalej pójdzie to do 80 kg dobije 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mów, ja też wcinam jak głupia. Chociaż dzisiaj przy książkach mało zjadłam,własnie konczę bolognese. Makaron już tuż tuż 😉 Kurcze jestem z siebie dumna,bo się pouczyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bylam dzis na kontroli dobrze ze Monika mi towarzyszyla 🙂. dzieki Monia. wszystko ok ale ten system opieki tutaj mnie za kazdym razem zadziwia 🤔. nie mam ochoty na nic do jedzenia. jak mi sie zachce to zrobie sobie pozniej spaghetti 😆. a co tam. bylam w szoku bo przez ostatni miesiac przybylo mnie tylko 0,70 kg a spodziewalam sie conajmniej 3 kg 😁. takze spoko. no moze poza tym ze moj facet znow ma humory i mnie wkurza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie, az nie chce mi sie wierzyc, ze mialyscie okazje sie spotkac i poznac na zywo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Szkoda, ze nie mieszka kolo mnie zadna brzuchatka. 🥴 🥴 🥴
Ale ci zazdroszcze tak malo przytylas. 😉 😉 😉
Na mnie czeka zupa warzywna, a ja zamist jej wcinam ciastka, ciasteczka. 🤔 🤔
A potem sie dziwie, ze tyje. Ale nie mam ochoty na warzywa 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Aga gdybym miała to robić za każdym wyjściem chyba bym zamieszkała w łazience 😉 Włosy myję co trzeci dzień i podczas suszenia układam. Zajmowało mi to dobre 20 minut,bo suszara duża i ręka niefryzjerska,niewprawiona w takie układanie. Dzisiaj jest normalnie dzień cudów ! Mówię Wam. Nie dość,że się pouczyłam.Dostałam długo wyczekiwane przesyłki 😜 to właśnie przyjechał męża chrzestny,stolarz który robił nam kuchnię i całą sypialnię. Mam wielką szafę w sypialni i były w niej tylko dwie półki... Nie mogłam nawet ubranek dla dziecka poukładać. Wreszcie przywiózł nam stolarz (wiózł od września...) półki do szafy i zaraz biorę sią za układanie ciuszków 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak po komentarzach patrząc to mamy dziś udany dzionek 😆 Ja właśnie zaszalałam na allegro i kupiłam masę rzeczy dla Hani. Mąż ma dobry humor więc musiałam skorzystać z okazji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja juz po wizycie i powiem tak:
U mnie wszystko w porządku skurcze nie narobiły szkody i szyjka zamknięta 🙂
A co do Szymona to jest długi 🙂
I jest większy prawie o 2 tyg niz wskazuje na to termin czyli obecnie wychodzi 6 luty.
A co do wagi to ma już 1520g 🙂
Więc rosnie jak na drożdzach i jest podobny do męża po prostu jego wersja w wersji mini 🙂
Jestem ciekawa co bedzie miał po mnie.

No i do szpitala na zastrzyki miałam iść juz jutro a udało się to przesunąć na poniedziełek wiec dziewczynki w poniedziałek mnie nie bedzie na 3-4 dni...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super wiesci Ola. Ale ci zazdroszcze. Ja wizyte bede miec dopiero w srode.
Wiem jak tynka sie cieszysz, nie ma to jak nowe mebelki. 🙂 🙂
Konefka bedzie sie jeszcze bardziej cieszyc jak zamowione rzeczy przyjda. 🙂 🙂 🙂 i beda juz w domu. 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...