Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Priorytety jedno a twoje samopoczucie to drugie. Maluch by chyba na takiej imprezie zawalu dostal bw brzuszku bo przeciez juz nas nasze dzieciaczki slysza 😮 Ja tam jestem zdania jesli chodzi o mnie ze lepiej sobie odpuscic, w ciazy jest sie kilka razy w zyciu albo i w ogole raz. A w lokalu to jednak spora impreza i zakrapiana alkoholem.
Moherowa dewota sie w tej ciazy zrobilam 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny macie rację, pewnie też bym nie wysiedziała, a finansowo to wiadomo koszt imprezy i jeszcze jakoś się trzeba ubrać więc koszt jeszcze wzrasta...
Wkurza mnie to, że podając konkretne argumenty ktoś dalej tego nie rozumie i w koło gada o tym, że fajnie jakbyśmy tam byli itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, ta nadgorliwość...
Nas jeszcze na Sylwka zaprasza kumpel męża do siebie, bo teraz remontują swoje nowe mieszkanko i wreszcie będzie miał warunki. Ale ja za nim nie przepadam, jak dla mnie to taki pusty facet że szok 🥴 Więc oni by pili a ja bym się wkurzała, że w takim towarzystwie muszę się męczyć 😉
Mówiłam m.że nie chcę tam iść, on rozumie i sam powiedział, że możemy zostać sobie sami w domku z bezalk. szampanem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka puknieta jest ta twoja kolezanka, wez teraz ubierz polbuty do sukienki. Ciekwae czy 3 h w nich wysiedzisz? co bedziesz skakac z nimi? pojebana jest moim zdaniem. Nie wiem moze ta kolezanka na sylwestra to chce siedziec przy stoliku i jesc. Sylwester jest po to by sie pobawic, poskakac, a ty z brzuchem? A jeszcze ile ludzi pali, glosna muzyka, a to juz 8 miesiac. Wogole pytanie nie na miejscu. Ja jak bylam w dyskotece widzialam raz taka mamuske z brzuchem jak skakala, ja wspolczulam dziecku, bo nadymione, halas, a teraz sie zastanawiam jak ona dala rade, ja mam problem by podloge umyc . Chlopaki sie smiali, ze szuka tatusia.: 😠
Niektorzy ludzie sa nieodpowiedzialni.
A teraz doczytalam, ze ten sylwester ma byc w domu u kolezanki. Moje zdanie jest takie jak mam go spedzac u kolezanki w domu, to wole u siebie w domu. Jak bede zmeczona moge sie ulozyc wygodnie na kanapie, czy posiedziec w bamboszach. A u kolezanki to wiadomo wszystko na sztywno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam zamiar kupić sobie też biustonosze do karmienia no ale doświadczone siostry mi ich nie polecają...Jedna miała "zaszczyt" je nosić i nie była zadowolona a u nas zazwyczaj wszystko działa tak samo normalnie jakbyśmy bliźniaczkami były 🙂
My mieliśmy iść na andrzejki bo mój tata jest Andrzej i chcieliśmy rodzicom zrobić prezent ale jednak stwierdziliśmy z siostrami,że lepiej imieniny zrobić w domu niż wydawać tyle kasy....Z reszta macie laseczki rację,że z takimi brzuchami to niewygodnie i niebezpiecznie bo ludzie się napiją i jeszcze się gdzieś przewrócą na nas i dopiero się narobi 😞
Dlatego my pewnie spędzimy Sylwestra w domu albo u moich rodziców 🙂Też nie mam zamiaru nigdzie się toczyć 🙂
Monisia wózeczek super,mi się podoba 🙂
Jestem ciekawa co powiecie na mój wózio 🙂Ale najpierw muszę go zabrać do swojego domku i wtedy zrobię zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz za pierwszym razem bardzo delikatnie i grzecznie zapytała, a te kolejne to dla mnie nieporozumienie...
Wszamałam właśnie kolację - kanapki z konfiturą malinową 😜
A na uspokojenie meliska hehehe 😁
Agnese a jak tam u Ciebie z rodzinką? Dawno coś nie narzekałyśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia zapomnialam fajny wozio, taki zgrabny, ze wszedzie wjedziesz. Moj ma wieksza gondole.
Snakerka nie narzekam, bo tesciowa sie zmienila. Nic nie mowi. A nawet moja starsza siostra jak ja spotkala na ulicy to sie zatrzymala i z nia porozmawiala, niby sluzbowo bo o pracy, ale jednak. Nic nie mowia i nie komentuja. Zobaczymy jak bedzie dalej. Moze czekaja jak urodze a teraz nie chca nas denerwowac. 😉 😉
Poki co jest dobrze. W lutym nie przyjedzie, bo w koncu chce dalej pracowac juz od 5 lat przechodzi na emeryture i nie moze.; 🙂 🙂 To jej pierwszy wnusio, moze wie, ze jak bedzie dalej nami drygowac to zostana na stare lata sami. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super, że się "nawróciła" oby na stałe 🙂
Ja jutro podjadę do Babci, ale krew mnie zalewa, jak codziennie dowiaduję się newsów o pasożycie, który się do niej przykleił... oczywiście Babcia już na jego temat od kilku m-cy ze mną nie rozmawia, ja też tematu nie poruszam bo jej nie przegadam a nie chcę się wkurzać.. Ostatnio nawet się śmiałam z moją Ciocią (która mieszka z dziadkami), że jeśli trafię u nich na pasożyta w czasie świąt to wychodzę i opłatkiem najwyżej się podzielimy na stacji benzynowej koło bloku 🙃 😮 🙃 Rany niektórzy mają taki tupet, że w głowie się to nie mieści.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny muszę się Wam wygadać Wy jedne mnie zrozumiecie tak do końca.
Dzisiaj jechałam do szkoły mój chłopak prowadził. Wpieprzył nam się samochód na pas i w dodatku zaczoł hamować bo jakieś pochołki były ustawione i nie wyhamowaliśmy uderzyliśmy w zderzak a u nas kierunek zbity i lampa to T chciał jakoś wykręcić. Porostu hamował a samochód po mokrym leciał. W dodatku tata coś przed wyjazdem mówił o hamulcach i ja się przesiadłam do tyłu i cały czas miałam złe przeczucie... Po tym wszystkim nawet samochodem mojego taty naprawde bezpiecznym bo dba o niego lepiej niż o siebie pewnie bałam się jechac na zaliczenie. Zaliczenie nie ucieknie a jakby T wsiadł zestresowany do nie swojego samochodu to by się nie pewnie czuł wiec wolałam spokojnie jechać do domu i ochłonąć. Nikomu nic się nie stało ale na prawdę uważajcie teraz jak jest taka pogoda!! Na szczęście tylko strachu się najadłam. Nie wiem jak jutro przeżyje podróż pojedziemy z kolegą albo tomek wezmie auto mojego ojca. Nie mam ochoty wogóle jechac ale co zrobić;( Tata T twierdzi, że niby hamulce mu działały pózniej ale sam fakt tych łysych opon teraz będę się bała jechać tym samochodem i będę robiła wszystko żeby nim się nie poruszać jak wydzie z warsztatu.
Co za pech już drugi mały wypadek w ciąży..raz koleś w nas uderzył byłam chyba w 2 miesiącu tez nic poważnego ale teraz koszty na nas spadają niestety.. 🥴
Proszę uważajcie!
Dobranoc;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata na szczescie nicc sie nie stalo Tobie, kobieto odprez sie wez ciepla kapiel i ochlon, melise sobie trzasnij, bo pewnie szok to dopiero z Ciebie bedzie schodzil. Wspolczuje tej brzydkiej adrenaliny. Relaks zeby Ci te nerwy bokiem nie wyszly. W Pl pracowalam 2 lata jako przedstawiciel handlowy i tygodniowo robilam w standardzie ok 1000 km, wiec i sytuacji niebezpiecznych mialam kilka w ciagu tego calego okresu. Ale wyjscia nie bylo i musialam zaraz z powrotem wsiadac za kolko, bo jakbym sie zablokowala to koniec. Predzej czy pozniej bedziesz jechala autem, ale radzilabym Ci dac sobie na luzik jutro jak masz taka mozliwosc bo jestes w ciazy i przelamywanie lodow oraz terapia szokowa chyba nie jest wskazana w naszym stanie. Szczerze wspolczuje
Dzieki dziewczyny za opinie o wozku, 17 euro to bezcen az mialam wyrzuty sumienia ze dla dzieckan naszego taka tanioche fundujemy, ale jest w zadzebistym stanie wiec zostaje z nami. Tutaaj wozki nowe sa strasznie drogie. Nosidelko, fotelik tez bedziemy uzywane kupowac. Za 8 euro widzialam ostatnio tez jak nowe, ale jeszcze mamy czas wiec moze cos lepszego nam sie trafi 😉
nazarlam sie jak prosiak, skora na brzuchu napieta do granic wytzrymalosci, czuje jak Aziz mi sie przeciaga, najedzony to i spokojny 🙂 ide polezec pewnie za chwile do was zajrze i tak :P dzisiaj mam dzien pt "laptop laptop i jeszcze raz laptop"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A widziałam widziałam to na marcówkach 😞 Dostała już jedna bana od admina....Masakra co one mają w głowach 😠
Kochana moje siostry stwierdziły,ze wolały mieć zwykłe biustonosze i podnosić miseczki bądź je podwijać.Po prostu były niezadowolone z tych biustonoszy do karmienia bo twierdziły,że było im nie wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agato a miałas pasy zapiete?
Jeśli tak to od razu jedz na pogotowie i powiedz ze miałas stłuczke aochodowa oni maja oowiazek zrobic usg czy wszystko jest w porządku - mam znajomego policjanta i mówił ze jak kierowcy nie moga sie dogadac i wzywaja policjanta a oni widza kobiete cieżarna od razu wzywaja pogotowie - lepiej dmuchac na zimne.
Chyba że nie iałas pasów to nie musisz jechać
Ale dla świetego spokoju ja bym pojechała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Dziś jestem rannym ptaszkiem 🙂
Wstałam zrobiłam kawkę, śniadanko i kanapki do pracy mężowi - zwykle nie robię, ale... wczoraj miał 2 zmianę, a dziś 1 więc ledwie biedny wstał 🥴
Przy okazji wc zaliczone i moje pierwsze śniadanko 😁
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka rzeczywiscie z ciebie ranny ptaszek. 🙂 🙂
Ale mnie wyprzedzilas, a mnie strasznie boli kregoslup, nie moge znalesc sobie miejsca, ani pozycji. Czuje jakby kregoslup wyrywal sie ze skory. 😞 😞
Monisia jak masz okazje kupuj uzywane. Ja myslalam, ze twoj wozek jest nowy, tak dobrze wyglada. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese też tak czuję, do tego ból krocza, czasami jak wstaję z łóżka chodzę zgięta jak staruszka 🥴 a ponoć będzie jeszcze bardziej bolało...
W sumie całą ciążę nic mi się specjalnego nie działo, ale teraz te bóle robią się dokuczliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale duza, to rozmiar 50 i 56 odpada. Tylko gratulowac. 🙂 🙂 Moja siostra tez myslala, ze corcia brdzie duza maz 203, a ona 162, ciuszki kupowala od 56 roz,. a okazalo sie ze corcia byla tak mala, ze m jechal dokupic pajacyki roz. 50, bo mala w 56 sie topila. A te 50 roz. tez uzywala tylko 2 tygodnie, bo corcia szybko urosla. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...