Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie będę wklejać linków bo troszkę by mi to czasu zajęło zrobiłam zakupy u jednego sprzedawcy 26 aukcji. Smoczki, butelki, wszystko do pielęgnacji malca. Dla siebie laktator, nakładki na piersi i takie tam 😆 Podaje link możecie popatrzeć co ma sprzedawca http://allegro.pl/laktator-tommee-tippee-pojemnik-wkladki-butelka-i1943916331.html. Ogólnie powiem tak nastawiłam się na firmę Tommee Tippee i wiele rzeczy u niego z tej firmy zamówiłam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka ja tez u niego chciałąm zamawaić wieksza ilośc rzeczy ale to dopiero jak wróce ze szpitala 🙂
Bo potem nie bede na poczte latac po paczkę 🙂
Dzis łóżeczko do mnie juz idzie z allegro. Rodzice moi kupili Szymonowi jako prezencik 🙂
Juz się doczekać nie moge.

Któraś z was pisała że będąc w szpitalu dostawała te zastrzyki ze sterydami dla dziecka. Kto to pisał?
Ile tych zastrzyków jest i jak sa podawana? Przez kroplówkę czy normalne ukłucia jednorazowe?
Mam nadzieje że nie będe musiała znów mieć zakładanego weflonu :/




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam podawane te sterydy. W formie normalnych zastrzyków są podawane. Po podaniu ich w "dole" czuć niemiłosierne pieczenie,przygotuj się na to. Dobrze,że po chwili mija 😉 Są cztery dawki, 2x 1 na dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenflon to mega niewygodne ustrojstwo już ja sobie nie dam założyć tego dziadostwa w zgięciu ręki co najwyżej niech się w dłoń wbijają.
Ja to się zastanawiam co ja powiem mojej chrześnicy po porodzie. Ona cały czas wszystkim opowiada, że lekarz mi brzuszek rozetnie i wyjmie Hanię. Gdy urodzę naturalnie to nie będzie cięcia więc chyba sobie je narysuje, żeby dzieciakowi mętliku w głowie nie robić hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem sama ze sobą piszę 😁 😁 😁
Dziewczyny znalazłam piękny wózek na allegro cena super http://allegro.pl/wozek-tako-3w1-capivita-mohican-na-gwarancji-i1968720765.html bardzo mi się podoba.
Mój mąż mówi tak - brzydki i nie będzie się nadawał potem dla syna 😞 Zdziwiło mnie to bardzo on taki oszczędny a się nie chce skusić wózek za połowę ceny a jutro idziemy zamawiać nowy taki sam mogel tylko kolory inne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek jest bardzo ładny i niech Mąż nie przesadza. Rozumiem- różowy,fioletowy... 😮 ale taki beżowy- jest prześliczny. Może być mało praktyczny ale wystarczy wrzucić do pralki.
Nie piszesz sama,ja zaczytana w aukcjach na allegro 😁 Tanio ma ten sprzedawca.
A zastrzyki są na przyspieszenie rozwoju płuc u dziecka w razie gdyby chciało się szybciej wydostać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konefka wózek jest super i wg mnie uniwersalny co do płci 🙂 cena przyzwoita również,a widzę że wszystkie jak zamawiamy to u tych samych sprzedawców 🙂 też mam listę co u niego zamówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka ja tam miałam w dłoń wenflon wbity i nawet dobrze majtek podciągnąć nie można,głowy umyć bo ciężko rękę zdjąć...Oddziałowa na 3 dzień się zlitowała i mi go wyciągnęła...A 3 noce w szpitalu spałam po 2 godziny tak mnie dłoń bolała 😞
Ja też chcę sobie ten laktator w zestawie z Tommee Tippee zamówić 🙂
A jak kochane z butelkami dla maluszków??
Dodałam link tego laktatora do cenowych okazji 🙂
Bo ja kupię chyba tylko tą 150 ml w razie czego dokupię później lub ktoś mi dokupi jak będę w szpitalu 🙂
Marta28 super wieści 🙂
Konefka wózek śliczny 🙂Mi podoba się bardzo 🙂
Moja mamuśka dzisiaj czuła jak ją wnusiu kopie 🙂Ale się cieszyła...Ona żadnej z moich sióstr tak często brzucha nie dotykała jak mojego,może dlatego,że jestem najmłodsza 🙂
Zajęcia mam tylko w sobotę ale w niedzielę będę musiała podskoczyć zawieźć prace kontrolne a później może do mojej babci skoczymy bo dzisiaj ma imieniny no i dawno jej nie wiedziałam a babcia już dość wiekowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o butelki to ja zamówiłam na allegro zestaw startowy Avent i są 4 butelki smoczki gratis i szczotka do czyszczenia butelek za 50 zł ale to jakiś czas temu, to naprawdę tanio bo 1 butelka w sklepie kosztuje ok 20zl a tu są 4. 2 duże i 2 małe, ja używałam do synka Avent i byłam zadowolona, laktator też zamówiłam z Avent też już jakiś czas temu i płaciłam z przesyłka ok 70zł, bo dla synka miałam pożyczony ale właśnie z Aventu i byłam zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry z samego ranca 😉
ja juz od czwartej nie spie, ost czasy mam problem z zasypianiem, mimo ze caly dzien na nogach :/
Ania nie ma za co, polecam sie na przyszlosc 🙂
Dziewczyny wczoraj sie nasluchalam od dziewcZyn ze ich maluszki sa tak bardzo aktywne ze nawet wybudzaja ze snu, to sie na mojego synusia poskarzylam poloznej przy okazji, ze on wcale taki nie jest, I chyba moje dziecko uslyszalo ze matka sie skarzy i w momencie jak skonczylam narzekanie to zasunal mi konkretnego kopa hihihi. Od paru dni jest spokojny, czasami kopnie kilka razy, przeciaga sie i przekreca ale od kilku dni szalu nie ma. Mowila ze dzieci czasami sa mniej aktywne, maja swoje spokojniejsze dni. Mam nadzieje. Ale dzisiaj juz kilkanascie wypchniec kopytek poczulam jak lezalam na boku, wiec sie uspokoilam 🙂
Dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje, jestem strasznie nerwowa, chyba wykonczyly mnie juz psychicznie klotnie z mezem, za duzo tego bylo i moja cierpliwosc zostala juz wyczerpana. Nawet z mama sie juz zdazylam strasznie pokklocic. Bedzie ktoras u lekarza to zapytajcie sie czy mozna pic w ciazy melise, ja tu poloznym nie ufam do konca, u nich nawet 3 filizanki kawy normalnej z kofeina mozna pic dziennie. Poza tym od paru dni jest mi niedobrze, chyba mi mdlosci wracaja. Przesrane bedzie :/ co dziwniejsze, cale zycie mialam odrZut do mlekka a od paru dni slinie sie po kolana na sama mysl o nim. I od kilku dni pije koktajle z mlekiem, robie sobie musli z mlekiem i jogurtem i doslownie szal jakis. Moze dlatego te mdlosci?? nie wiem sama. Albo depresja jakas to jest i wlaczyla mi sie jakas samozaglada czy jak 😮.
Ja czekam na kase i zabieram sie za konkretne zakupy, mam nadzieje ze do konca grudnia sie uda wszystko skompletowac. jak nie to zwariuje. Konefka wozek swietny, ja mam tylko jednoczesciowy gleboki na poczatek, na pierwsze 2-3 miesiace, nosidelko jeszcze musimy dokupic.
Spacerowka i tak sie narazie nie przyda. A okazje maz zlapal i wozek kupil za... 17 euro hihi oczywiscie uzywany ale wyglada jak nowy, material w ogole nie przetarty, piekny ciemny granat 🙂wrzuce fotke to same ocenicie 🙂
Boze kiepsko sie czuje, opilam sie koktajlu na noc 2 kubki a teraz jeszcze pozarlam jablko, 2 batony i popilam woda 😮 😮 😮 czuje ze rewolucja zoladkowa sie zbliza.Ahh ta pazernosc.
Milego dnia grubaski 🙂 🙂 🙂 znowu strzelilam wypracowanie na pol ekranu ☺️ Gratulacje dla tych ktore wytrwaly do konca !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze jedno : przekroczylam 100 cm w pasie 🙃 🙃 🙃 dokladnie 102 cm szczescia obwodowego. Brzuchem chwale sie juz, fota kiepska ale dzisiaj zrobie nowa z bananem na buzi i wkleje 😉 najfajniejsze ze po bokach malo jestem wypchana poki co, takie mam doczepione jajko 😎 ciekawe jak dlugo :P prawie 13 kg na plusie juz, a gdzie jeszcze do konca 🤪 🤪 🤪 bedziemy sie turlac oj bedziemy hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zmobilizowałaś mnie do zmierzenia brzuszka u mnie 106 🙂 Normalnie wiecie co nie mogę przeżyć tego wózka może dziś ktoś go kupi i będę miała problem z głowy 🥴
U mnie w domu kolejne przemeblowanie dziś przywożą nowe łóżko bo jak sprzedaliśmy sypialnie mąż narzekał, że się nie wysypia to zamówiliśmy inne wyrko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, też mam problem ze spaniem, no i mówiłam Wam, że ten ból krocza doszedł.. czuję to szczególnie jak się przekręcam z boku na bok w łóżku albo na plecy, też tak macie? No i mały na bank mi uciska pęcherz, bo siusianie daje się we znaki.
Minisiaj22 dobrze, że napisałaś - dotrwałam do końca bo lubię Cię czytać 🙂 Mnie z tych mlecznych rzeczy ostatnio bierze na owsiankę 🙂 Co do aktywności dzidziusia - mój jest raczej spokojny, tzn. czuję go kilka razy dziennie ale takimi seriami po 20min. np 🙂 Wczoraj np. przed północą pierwszy raz odróżniłam czkawkę 🙂
Konefka ale fajnie, nowe wyrko.
Śmieszne to jak jeden zakup czy przemeblowanie pociąga za sobą następne, których się nie planowało 🙂 Ale humor się od razu poprawia jak coś się w domku zmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...