Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

monia ja mam w pracy tylko jedną koleżankę, bo mała załoga jest i niby fajnie, w pracy śmiechy i wszystko na luz, od 12 września jestem na zwolnieniu i zapraszałam ją już kilka razy i zawsze mówiła,że dziś nie może, może kiedy indziej, zawsze coś,a z pracy do mnie ma autobusem równo 10minut; ja wiem że jak się pracuje to ciągle człowiek zabiegany, ale odmówić można raz jak się na serio nie ma czasu, a więcej to nie wypada, chyba warto poświecić te parę godzin, tym bardziej, że jak będzie maluch to może być i Tobie ciężej z czasem, no ale cóż w takich różnych sytuacjach właśnie się weryfikuje znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia, nie ma tu no-spy. Powiem Ci szczerze, że chyba bym nie wzięła, nawet jakby była. Pewnie mój gin by mi głowe urwał. Widzę, że on jest przeciwny jakiemukolwiek braniu leków. Biorę tylko żelazo i magnez, a witamin mam nie ruszać. Nie wiem czy to po to aby dziecko samo w sobie było silne, a nie dzięki witaminom, nie mam pojęcia.
Fotki nadal nie mam, bo nadal nie wygrzebałam tych akumulatorów spod łózka, mąż tez się nie kwapi, jak zwykle. No ale chyba będzie musiał, żeby zrobic zdjęcie auta, bo stwierdził, że chce sprzedać tą naszą hondę, choć u nas nie ma teraz w ogóle sezonu ani na kupno ani na sprzedaż - idiota jeden. Jeszcze przed porodem... a po porodzie przez pierwsze tygodnie jeżdzi się też od lekarza do lekarza, więc chyba będzie nas nosił na barana 🤢 Choć czarno widzę tą sprzedaż, ale jeszcze czarniej kupno czegoś innego.

Ale na fb znajdziesz chyba moją fotkę u mnie na profilu 🙂 z wrześniowego pobytu w PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dziś kochane strasznie boli głowa 😞
Humor troszkę się poprawił bo znalazłam na allegro lampkę,której szukałam z 3 miesiące dla synka 🙂
http://allegro.pl/lampka-smila-ikea-kwiatek-kinkiet-dla-dzieci-i1949036289.html
Ja chcę ta gwiazdkę 🙂
Ogólnie to tak się popieprzyło z tą moją szkołą,że szok....Spróbuje to wszystko jakoś rozwiązać bo normalnie trafi mnie 😞
Jutro z Kołobrzegu mój przyjaciel mnie zabiera i zawozi do domku,ciesze się bo dawno go nie widziałam i stęskniłam się za nim 🙂Jutro będę walczyła w szkole z profesorami pozabijam ich chyba 🙂A w niedziele mamy zamiar wybrać się do Koszalina i Mścic(do babci),w poniedziałek mam wizytę u lekarza a we wtorek ma moja siostra pojechać do swojej koleżanki po ubranka dla małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u swojej chrześnicy- w marcu skończy rok. Fajna dziewuszka z niej 😉 Dostałam też po niej kilka ubranek. Jutro tak czy siak jadę na zakupy z Mamą,poszperamy na ciuchach 🙂 A teraz jadę do niej,bo obiecałam pomóc przy lepieniu pierogów. Zawsze to dostanę trochę dla siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Tusiek tak to jest z tymi znajomosciami z pracy. Niby fajnie wszystko ale jak juz trzeba poswiecic kilka godzin raz na ruski rok to juz czasu brak i ochoty. Pamietliwym skorpionem jestem i jak beda chcialy wpasc obejrzec malca to na pewno sie wykrece. W ciazy mam duzo czasu na takie rzeczy a nie jak juz bedzie maluch w domu.
Wlasnie niedawno sie ucieszylam jak dziecko. Sprawdzalam moje sutki jak sie maja, nacisnelam bardziej a tam zolte kropelki 🙃 🙃 🙃 czyli wszystko na dobrej drodze ze bedzie mleczko dla mojego malenstwa 🙃 🙃 🙃 bo juz sie balam ze nie rusza sie nic z ta sprawa 🙂 Dziewczyny ale wam dzisiaj przynudzam i zasypuje postami, ale nudzi mi sie niemilosiernie, sprzatac mi sie nie chce (wow !) i tylko odkurzanie zaliczylam plus robienie obiadu. I tyle mojej pracy na dzisiaj.
Tynka zazdroszcze Ci tych pierogow, z cZym bedziesz je miala??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Próbowałam pospać ,ale mi nie wyszło i 2 godz się teraz kręciłam na łóżku, a tu znowu 6 stron mam do nadrobienia 🙂
Mam wrażenie jakby mi krocze rozrywało, nawet na spacerku już inaczej się chodzi, chyba będzie sobie trzeba też sex darować, bo trochę się boję tego bólu...
A poza tym dzisiaj urodziła moja kolejna koleżanka - Lenka waży 3700g - urodzona SN w 4 godz. 🙂 zapomniałam zapytać o długość 🤔
Dobra zabieram się do nadrabiania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia poczekaj z zakupami jeszcze 3 tygodnie. Zaraz przed swietami w H & M robia przeceny 50%, a zaraz po swietach ciuszki beda kosztowac, 30 % ceny normalnej. Ja widzialam w tamtym roku tak bylo. Nie mowiac o C&A w tym sklepie w styczniu juz byly ciuszki po 2 e. Przecenili wszystko by sie pozbyc i nie wracalo do magazynow. U nas te ciuszki z tymi uszkami na glowie juz od 3 lat modne.
Az chcialam ci napisac, ze zazdroszcze ci wizyty kolezanek. Wlosi sa tacy, ze jak spotykaja sie to w knajpach, a tak do domow to rzadko przychodza. Wiec mnie tez nikt nie odwiedza. 🥴
Super zdjecie Ola. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, pierogi będą z białym serem i jeszcze inna wersja- kasza+ pasztetowa (moja ulubiona) 😉
Znajoma urodziła w listopadzie córkę,wiecie ile rodziłą 40 minut? Obudziła się nad ranem, gdy odeszły jej wody. W łazience jak chciała umyć szybko zęby to już czuła,że dziecko się przeciska. Cudem zdążyli na porodówkę, parła raz i wtedy wyskoczyło dziecko. Po prostu pozazdrościć... Nie ma reguły, pierwszą córkę rodziła 12 godzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ta moja koleżanka mi mówi, "nie martw się dasz radę, no przecież nie wyrzygasz a musi jakoś wyjść" 🙃 Strasznie mnie to rozśmieszyło 🙂 Ona jeszcze wczoraj była na badaniu, dzień po terminie, ale nie chciała zostać w szpit. żeby się jeszcze wyspać w domu i nie słuchać krzyków z porodówki 🙂 a rano o 6 poczuła skurcze i jak dojechała do szpit. rozwarcie na 7 😉 no i trafiła na studentów... a jedna laska centralnie naprzeciw jej krocza stanęła i się podśmiewała to ją mąż koleżanki wyprosił z sali... chyba bym taką zaje...ła 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"nie martw się dasz radę, no przecież nie wyrzygasz a musi jakoś wyjść" hahaha dobre 🤪
z czego sie ona podsmiewala? ja bym zniszczyla na miejscu, o bolach pewnie bym zapomniala. Jaka lajza, nie moge.
Tynka, kopsnij troche tych pierogow, bo sie zaslinilam 🤪 Szymus sliczny na fotce, Aga co do przecen masz racje, poczekam do stycznia, tak naprawde chce kupic pajacykow troche, spiworek i kaftaniki. Body mam, ok 15 sztuk jak nie wiecej. No i 3 komplecikki na jakies wyjscie a mysle ze to wystarczy. Co najlepsze wszystko w rozmiarze 50-56 . Reszta przyjedzie razem z babcia, kazalam juz kompletowac i zbierac 62 wzwyz, bo te mini to i tak na max 2 miesiace i za male bedzie. Nie wiecie cczy w IKEA przewijaki, posciele i inne pierdolki dostane czy tylko mebelki? I te koszule do karmienia, i staniki musze kupicc dla siebie. Ale to juz na Allegro sie zaopatrze i poprosze o wysylke moja mamcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w szoku, studenci powinni się cieszyć, ze ludzie pozwalają im oglądać siebie w tak intymnej sytuacji 😞 Koleżanka, która akurat fizjoterapię studiowała, też z grupą wiele razy w różnych szpitalnych "akcjach" uczestniczyła... to mówiła, że niektórzy z jej grupy na bezczelnego komórkami kręcili czy robili zdjęcia !!! 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem na studentów można się nie zgodzić, a jeszcze jak się tak zachowała to skarga do przełożonego, co to za przyszła lekarka która się nie potrafi zachować profesjonalnie, szok 😮

w zeszłym roku kiedy byłam na oddziale izolacyjnym w związku z poronieniem, przyjmował mnie lekarz ale 2 studentów stała obok jak robili mi usg, stali skupieni patrzyli na monitor i słuchali co mówi lekarz, jak normalni studenci którzy chcą się nauczyć, później robił ze mną wywiad również student i byłam pod wrażeniem, bo był rzeczowy, taktowny i chyba też go kosztowało pytanie mnie o różne sprawy, także zachowanie tej :studentki" to mi się w głowie nie mieści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika doczytałam o Twoich znajomych z pracy 😞 Kurczę nie fajnie wyszło.
Dobrze, że im zwróciłaś uwagę, że tak się nie robi... To jest faktycznie brak szacunku... co innego odmówić raz tak jak Tusiek powiedziała...
U nas z kolei jedna z koleżanek ma parcie na Sylwestra... organizują w lokalu, zbierają ekipę no i pytała czy byśmy się na to pisali.. Przemyślałam z mężem i stwierdziliśmy, że nie... bo kasa (wolimy kupić rzeczy dla dziecka w tym m-cu, łóżeczko itp) poza tym z brzuchem już ani nie potańczę a o piciu nie ma mowy, no i co mi z takiej imprezy... i wszystko by było ok, ale ta koleżanka już kilkukrotnie pytała, że może jednak... wkurza mnie to już... bo nie rozumie, że teraz akurat mamy inne priorytety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika wózek wydaje się taki zgrabny i wygodny, mi się podoba i reszta ze zdjęć też się ładnie prezentuje 🙂
WiolaGral ale brzusio 🙂 Super! Po fotkach widać jak się kobiety w ciąży zmieniają z miesiąca na miesiąc 🙂
Martaer biedactwo, że też Cię dalej męczy ta choroba... Duuuużo zdrówka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snakerka, tu akurat Ty masz racje, po prostu Was nie stać na to przy wydatkach obecnych, z resztą nie wiesz czy po 2 godzinach w lokalu nie byłabyś zmęczona samym hukiem muzyki i np nie wygodnym siedzeniem, to już będzie koniec 8mego miesiąca, więc może być ciężko

Moniś wózeczek wydaje mi się mały i zgrabny, pewnie dobrze będzie ci się nim manewrować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...