Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mój biedny dziś pospał niecałe 5h 😞
Zawsze go z psem żegnamy w drzwiach.
Pies myśli sobie wtedy, że idzie na spacerek i się cieszy,
a ja gaszę jego zapał i mówię "my zostajemy pilnować domku a panciu idzie do pracy - zarobić na jedzonko" 🙃 😆 Zawsze nas ta scena rozczula z mężem 😁
Jutro zaczynamy 29tc .... ale to leci 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajnie, ja nie mam ani psa, ani kota. Ale mysle jak synek bedzie mial z 2 latka to przygarniemy kota albo psa. Moze kota lepiej bo nie trzeba wychodzi, zalatwia sie do kuwety. 🙂 🙂
To dlugo nie pospal 5h malo, ale na szczescie jutro niedziela to odpocznie. 😉
Ja nie wiem co z tymi dziwczynami jest. W czerwcowkach byla jakas oszustka co mowila, ze ma trojaczki, szybko ja wykryli, teraz w marcowka, jakas pisala, ze bedzie miec blizniaki. 🤔 🤔
Po co siedziec na brzuszku jak nie jsest sie w ciazy. Moze tak bardzo chce dziecko, ze sie tu loguje i pisze? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak to o tyle wygodniejsze 😆
My mamy psa i królika - nie wyobrażam sobie życia bez zwierzaków 🙂 Tyle bezinteresownej miłości dają 🙃
Spanie mnie już łapie, uciekam do wyrka chociaż do 8 pospać. Potem robienie obiadu, spacerek z psem, wizyta u dziadków i jadę po m. do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese też nie rozumiem tych oszustek... chyba jakieś chore te babki są... czas tracą na wymyślanie jakichś historyjek 😮
No ale takie uroki forum - zawsze jakieś trole się znajdą - co zmyślają, albo innych obrażają i tylko po to piszą - nic tylko współczuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już się wyspałam 🙂
Patrzę na gadżety do włosków i paznokci bobasa.
Dziewczyny co Wy wybieracie/lub wybrałyście?
szczotka do wł. z naturalnym czy sztucznym włosiem?
cążki do paznokci czy nożyczki?
Czy kremiki do buzi kupujecie i ochronne i pielęgnacyjne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
Rany Dziewczyny, te godziny Waszych postów mnie przerażają. Ja nadal śpię jak kamień. Oby tak zostało jeszcze. Z Natalią nie spałam pół ciąży, a później się okazało, że i ona mało sypia, co zostało jej do dziś.
Ja miałam dzisiaj tak zdurniałe sny, że szok. Śniło mi się, że urodziłam 2 miesiące wcześniej i córka 😮 ważyła 3900. Cieszyłam się, że urodziłam wczesniej, bo w 9 miesiącu ważyłaby więcej, dzięki cukrzycy 🤢 Niby sny odczytuje się odwrotnie, czyli w synek, w terminie z małą wagą.
No i jeszcze miałam parę innych snów, tragedia, nawet szkoda opowiadać.
Mierzyłam brzuch rano, u mnie 92cm.

Miłego weekendu kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, szczotkę mam ze sztucznym włosiem. Do paznokci mam oba, ale cążek używam wyłącznie do skórek, bo paznokcia można obciąć za dużo. Nożyczki do paznokci wręcz genialne. Natalii obcinam od pierwszego dnia bez żadnego problemu. Kremy do buzi mam oba, nawilżający i na każdą pogodę, z Nivea Baby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj 🙂
ja też zaczynam mieć problemy ze spaniem, mam cały czas taki półsen,a każde obrócenie się z boku na bok to męczarnia,ale co zrobić

szczotkę na początek mam z naturalnym włosiem, na później mam ze sztucznym, do paznokci chcę jakieś nożyczki,a krem ponieważ to będzie zima to na dwór jakiś tłusty ochronny, a w domu na wieczór np pielęgnacyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂
ja dopiero wstalam 😮 o 4 standardowo pobudka po durnym snie, siusiu i dalej spac. Kregoslup napitala mnie tez, wnetrznosci poobijane, moj maluch jest taki wredny 😉 ze jak leze na lewym boku to mnie wlasnie z tej strony kopie jakbym go zgniatala i sobie wyobrazam ze takie malutkie nozki i taki ciezar mojego ciala i co? przekrecam sie na prawy bok. Tak mi sie ulozyl w brzuchu juz od pewnego czasu. A czesto przez sen sie przekrecam i spie po prostu na plecach ale to wiecie jaki pozniej bol krzyrza, jak mi moj klocek na nim sobie lezy. Chyba wrocimy do pozycji polsiedzacej. Jak sie przekrecam to mnie wszystko ciagnie, i tak zle i ta niedobrze. No ale coz.
Aga, faktycznie dzisiaj zaczynamy 30 tydzien, jeszcze 10 tyg, no ja w sumie licze 8 (bo od 37 tyg mozna juz rodzic) i kiedy to zlecialo? pamietam jak sie modlilam i zaliczalam z ogromnym szczesciem tydzien po tygodniu, ze dzidzia wciaz jest i nic sie nie dzieje! A tu juz z gorki. Szok.
Wlasnie, musze dopisac do listy szczoteczke do wloskow 🙂 i tez nie mam pojecia jaka kupie 🤪
ide na sniadanie, bom zglodniala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuszki a kiedy pakujecie torbę do szpitala? chciałabym wziąć wszystko, bo mój mąż to strasznie panikuje, jeśli się tylko coś mi dzieje, więc wiem,że połowy by mi nie wziął, bo by nie znalazł w domu 😜 ale znowu z drugiej strony nie chcę kusić losu z tą przygotowaną torbą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snakerka- nie tylko Ty masz takie dni,że chciałabyś wyjść z własnej skóry.Ja nie mogę się przyzwyczaić do swojego wyglądu,dołuje mnie on. Dzisiaj zaliczyłam zakupy dla dziecka. Kupiłam oryginalne Pampersy najmniejszy rozmiar i powiem Wam,że wcale tak drogo nie wychodzą. Te większe będę kupować z innej już firmy,pewnie Dada. Kupiłam butelkę,smoczek i inne pierdoły 😉 No i oczywiście wyjście z ciucha= dwie wielkie torby i prawie 200 zł wydane. 🙃
Pokłóciliśmy się z Mężem dzisiaj,ja się spłakałam jak durna.nieadekwatnie do sytuacji- boli mnie teraz głowa i ot tyle co z tego mam. Od razu się pogodziliśmy i ok. Nie poznaję siebie,swoich zachowań w ciąży- jeszcze przez to urodze jakąś marudę i beksę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Ja dopiero wróciłam ze szkoły...Od następnego tygodnia zaczynam egzaminy więc pewnie wyrobię się przed czasem i do porodu będę miała luzik 🙂
Nauczyciele bardzo fajnie do mnie podchodzą i troszczą się o moje samopoczucie 🙂
Snakerka ślicznie wyglądasz z tym brzusiem 🙂
Tynka ty też cudownie wyglądasz z brzusiem i bez zamartwiania się 😘
Ja torbę do szpitala spakowałam w 10 minut:3 piżamki,szlafrok,kapcie,2 ręczniki,żel pod prysznic,gąbkę,maszynki,kosmetyki,coś do czytania i wkładki higieniczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...