Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamusie!!!
Kurcze ale macie juz wielkie i piękne brzuszki!! 🙂 🙂
Ja nie mam zbytnio czasu żeby zrobić sobie nową fotkę a już nie wspomnę że nie mam kiedy tu zaglądać..Ostatnio już tylko spędzam czas na nowym mieszkaniu i układam wszystko powoli póki jeszcze mam siły cokolwiek robić..Dziś byłam po zwolnienie,posłuchałam bicia serduszka Maleństwa i wszystko jest ok 🙂
Dotychczas miałam 5 usg i chyba następne będę miała dopiero po 30 tygodniu..miałabym mniej ale że ciaża była zagrożona i lerzalam na początku w szpitalu to musieli wszystkiego często doglądać 😉
Kurcze,mamuśki,już tak niewiele czasu nam zostało do rozwiązania..Czuję jednocześnie niezwykłą radość ale chyba w głębi też pewne obawy..To moja pierwsza ciąża i jestem ciekawa czy sprawdzimy sie z mężem w roli rodziców 🙂Ale czas pokaże...
Co do serca..Dziewczyny ja też często mam tak że nie wiadomo czemu serce mi bije jak szalone i muszę posiedzieć z 15 minut żeby wszystko wróciło do normy...
A z tych mniej przyjemnych rzeczy to u mnie od początku ciąży 21kg na plusie... 😞 Ale lekarz mówi że nie muszę się obawiać bo wzrost wagi mam prawidłowy do rozwoju ciąży..ale mimo wszystko mnie to rusza bo jeszcze chwila i wrócę do wagi sprzed odchudzania,gdzie udało mi się zrzucić 28 kg..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mi podali od razu,tzn przyjęto mnie ok 19.40 i przed 21 miałam już dawkę. Daj spokój,szpitale są ble !!! 🤨 U was też tak ciepło? Wyszłam na dwór w samym sweterku i nie czułam zimna. Fajny grudzień 😉
Wiola,nie denerwuj się. Na porodówce zostawisz od razu 10 kg. 🙂 Zobaczysz. Będziesz karmić i zlecisz raz,dwa z wagi. Ze mnie Mąż też się nabija,że wyglądam ja słonik... 🙃
Ja właśnie się zważyłam u mnie 11 kg na plusie 🤨 Chyba mam zepsuta wagę,która zaniża wynik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisia możesz się tam zarejestrować i wrzucać a nam dawać linki np

http://imageshack.us/

ide do sklepu to zobaczę czy u mnie też tak ciepło jak mówisz Tynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta dobrze ze jestes. Ostatnio rzadko sie udzielasz, jak twoje przeziebienie, i jak brzuch, dalej po kolana ? 😉
naskarzylam sie na moje dziecko i teraz mnie zaskakuje mile. Rano tak kopal i wiercil sie jak lezalam na boku ze jak przylozylam reke meza do brzucha to az sie obudzil. Wniebowziety jak nigdy. Masz racje Wiola to juz blisko, tuz tuz i tez zaczynam miec obawy. Przed porodem to jedno a przed opieka nad takim malenstwem to drugie. Jak ja mam wstawic zdjecia? pomocy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KingaS ja miałam problem taki od ok 13 tc. Ciśnienie mam niskie tez ale ok 110/60 a puls mi skakał nawet do 120 mimo ze siedziałam i dostałam skierowanie do kardiologa a tam echo serca i holter i tam wyszło że mam tachykardie (ale u mnie to moze zmieć związek z moja chorobą genetyczną) czyli siedzac moge miec nagle puls 70 a po sekundzie mam wrazenie że biegałam brakuje mi oddechu i mam wrażenie jakbym sie dusiła i wtedy mam ok 120. Teraz chodze regularnie do kardiologa i on tego piluje ale to juz sie zdaza rzadko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie mam leki bo to wszystko mam od 21 tygodnia i od tamtej pory stanelo w miejscu. Brakuje mi lozeczka materaca poscieli niedrapek wanienki komody, poduchy do karmienia i wieeeeelu wieeeelu innych rzeczy. 😠 dlatego zaczynam sie niecierpliwic. Jakby lozeczko juz bylo w pokoju to bym spokojniejsza byla. A tu dupa. Nic wiecej nie mam. Kombinezonik kupilam jako pierwszy ciuszek (oprocz skarpetek) tak sie na niego napalilam ze musialam go miec. Drogi ale warto bylo, bo cieplusi 🙂 no i te uszka na kapturku, zakochalam sie w nich od pierwszego wejrzenia hihi. Nudy dzisiaj, sprzatac zaraz bede, ale jakos dzisiaj weny nie mam. Za to rosolu mi sie chce z kilogramem marchewki w srodku, az mi slinka leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika opłaca się, a i wielu sprzedawców oferuje wysyłkę za granicę, więc warto spytać ile by cie to kosztowało z dostawą do domu. kupiłam deskę do prasowania za 109 zł przesyłka gratis, a w sklepie taka deska 179zł, termometr do czoła i ucha z przesyłką 85zł a w sklepie ten sam 110zł także przebitka duża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzę że zakupy już robi coraz więcej Was..Ja też nie mogę doczekać się do poniedziałku,bo w poniedzialek jedziemy z Mężem na końcowe zakupy dla Maluszka 😉 -łóżeczko,fotelik,pieluchy,materac i pewnie kupi się sporo niepotrzebnych rzeczy,bo pewnie będą kusiły wyglądem,ale najważniejsze , wszystkie inne podstawowe rzeczy takie jak ubrania pościel wózek dostaliśmy od mojej siostry 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniko to kombinezony znalezione w ciągu minuty na allegro:
http://allegro.pl/kombinezon-62-68-hm-bezowy-z-kapturem-i1959275366.html
http://allegro.pl/kombinezon-marki-hm-stan-bardzo-dobry-i1968318725.html
http://allegro.pl/bialy-ladny-kombinezon-hm-r-62-68-i1960878430.html
wiec jak widac ceny rózne ale mozna tanio dostać 🙂
A na niektórych aukcjach jest informacja że wysyłają towar za granice 🙂

Jak sie wstawia zdjecia? Bo wam wstawie jaki ja mam kombinezon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi sie przykro teraz zrobilo, napisalam do kolezanek z pracy o ktorej beda bo sie twardo na sobote ze mna umawialy a tu dost odp ze jednak nie przyjda bo strasznie duzo pracy maja i zmeczone. Wszystko ok ale czy to ze siedze w domu to znaczy ze nie moge miec innych planow? to juz 3 sobota gdzie odmawialismy spotkania z innymi znajomymi bo hrabianki mialy mnie odwiedzic. Jest piatek i pewnie gdybym nie napisala to bym sie dowiedziala jutro ze ich nie bedzie. Dobrze wiedziec teraz, z mezem sie juz umowilam na zakuopy. Powiedzialam ze nieladnie z ich strony, ze tak sie nie robi. Przykro :/ no ale nic na sile. Wiecej sie z nimi po prostu nie umowie bo to bylo zwykle zlekcewazenie mnie i potraktowanie mnie bardzo niepowaznie. Tym bardziej ze wybieraja sie do mnie od 1.5 miesiaca. Co sobote. Ale sie wscieklam brrrr. No tak ciezarna i w dodatku nie pracuje to czas jej nnie jest cenny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu od razu jaK Wchodzisz na ta strone to wrzucasz zdjecia na :telecharger,w nast okienko wpisujesz swoj email i klikasz na niebieski prostokacik (heberger...) i jak ci sie zaladuja to klikasz na poszczegolne zdjecie prawym przyciskiem i tam jest opcja SHARE IT czy jakos tak. Pokazuja ci sie kody i wybierasz ten DIRECT tylko kopiuj go bez daty. Wklejasz w tresc wiadomosci i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, niestety dalej jestem chora, już ponad tydzień 🤢 katar mnie trzyma nadal, niby nie jest zatokowy, ale jakś taki ciężki do wysmarkania i ciągle ten przeklety nos zatkany 🤢 Gardło przeszło. Brzuch mi się mocno napina, czesto, w nocy to tragedia, same skurcze, co się obudzę to brzuch pokrzywiony, ale skończył mi się magnez ok.2tyg. temu i czekam na wizytę u gina i na receptę. A na dole jak bolało tak boli. Pewnie już tak zostanie do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dziękuję za odpowiedź odnośnie tego bicia serducha, powiem lekarzowi przy okazji wizytę mam w środę.Ja miałam kiedyś badania serca, ekg i założonego holtera ale nic nie wyszło.Mam nadzieję że to wynik ucisku i większego pompowania krwi za 2 🙂
Wiola też nie znasz jeszcze płci dziecka?Ja też nie 🙂 w 1 ciąży szybko wiedziałam że będzie synek a teraz nie wiem bo raz powiedział dziewczynka, później że raczej chłopiec a przedostatnio zapytał czy on się zarzekał że będzie chłopiec??? i nic nie powiedział także gdyby nawet teraz płeć określił to i tak nie będę w 100% pewna i nie uwierzę.Zobaczymy.Jedna znajoma która wróży z wahadła zapytała się i jej wychodzi dziewczynka 🙂 będzie wielka niespodzianka.A jak to było w Twoim przypadku?zupełnie nie wiesz czy też lekarz kręci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie masz nospy? na te "wykrecanie macicy" najlepsza wiem ze tam nie ma ale moze poczta ci mama moze wyslac. a katar tez przekichane, na to nie ma zadnego dobrego lekarstwa, dobrze ze gardlo chociaz przeszlo. Wrzuc jakas swoja fotke jak masz, bo cie jeszcze nie widzialysmy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz powiedział mi że prawdopodobnie będzie dziewczynka.ale panie w poradni powiedziały mi że ten ginekolog zazwyczaj mowi kobietom że dziewczynka a przy porodzie połowa z tego rodzi sięchłopców.wiec póki co nie biorę do siebie jego rozpoznania,poczekam do kolejnego usg 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...