Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Evelcia, super masz te meble. Podobają mi się takie przewijaki,ale później zostaje bezużyteczna szafka z przymocowaną deska na górze. Twoja jest super. Bardzo mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Już jestem najadłam się strachu bo mi lekarz powiedział, że do szpitala do Bartoszyc a to 100 km od domu. Na szczęście poleżałam pod kroplówką dostałam leki i do domu mam nadzieję, że w nocy będzie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina tak jak my to sobie wyplanowalismy, tak samo 🙂 tyle ze ja sie uparlam na ta nadstawke=przewijak na lozeczko, Rewelacyjnie to wygglada bardzo zgrabnie sie wszystko zmiescilo 🙂 ale masz fajnie!!!! kacik dzidzi juz urzadzony !!! teraz juz tylko czekac 😉
Konefka dzieki Bogu juz w domu, a sio od szpitali, kuruj sie zdrowiej w te pedy!
Dziewczyny juz za 3 tyg swieta czujecie to??? MASAKRA jak ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski
czyzbym byla pierwsza?
ewka dzieki bogu zostajesz w domu bo szpitale to tylko klopoty 😉
co do mojego kącika to jesli maly bedzie malo spal to lozeczko wsuniemy kolo lozka a szafka nocna gdzies w róg ,nie bede musia wstawac 😁 😁 😁 dojdzie jeszcze polka nad komode i pierdolki jak karuzela,materac!!! 😮 i wszystko ,u mnie czas ponagla ale jakos czasu nie mialam na zakupy 😁
monia taka nadstawka na lozeczko bardzo fajna sprawa ja mialam przy natalii i bylam bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂 🙂
Ewa dobrze, ze nie zostawili cie w szpitalu i wszystko dobrze.
Evelcia sliczny kacik. Komoda tez ma dobra wysokosc. A ten przewijak to jest to cos biale na komodzie? Widze, ze kurki tez nie dopinasz, brzusio sliczny. 🙂 🙂
Monisia to juz do swiat 2,5 tygodnia a nie trzy. Dzis Mikolaj w pl, u nas dopiero 13 grudnia sw. Lucji, baba jaga przynosi prezenty. W czwartek tez mamy swieto 8 grudnia i wolne maja wszyscy.
Kregoslup mnie dalej boli, maz mi robi masaze. 🙂 🙂 🙂
Chyba ja tez na dwa pierwsze miesiace wstawie lozeczko kolo naszego lozka. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
A ja wstałam rano odprowadzić siostrzenicę na autobus do szkoły 🙂
Wstałam i oczywiście mega ból gardła więc szybko gorąca herbatka i syrop z miodu i soku z cytryny,dodatkowo HALLS miodowy i sok z malinek 🙂
No i się kuruję 🙂
Moje siostry pojechały do Białogardu i pewnie moja siostra od znajomej przywiezie mi ubranka dla małego...Nie mogę się doczekać 🙂
Dziś zaczynam się uczyć do egzaminu z historii coś czuję,że ciężko będzie bo i głowa boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas dzis mikolajki wczoraj biegalam za prezentem dla corci i sie udalo piszczala jak nie wiem taka ucieszona 🙂 8 naturalnie wolne 😉 tak to biale to przewijak zwinety na polowe ,ja kurteczke jeszcze dopinam bo kupilam mega rozszerzana,mam nadzieje ze wystarczy na ostatni miesiac 🙂
u was baba jaga a u nas albo mikolaj albo diabel 😮 dobrze masz z mezem moj nie robi masazu bo leniwy jak cholera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina ty sie kuruj. 🙂 🙂
O diable, ze roznosi prezenty nie slyszalam. 😉 😉 😉
Moj m mocno przezywa, nic mi nie pozwala robic. Nawet pranie z pralki wynosi i zanosi na gore. Chce je sam rozwieszac, ale ja mu na to nie pozwalam. 😉 😉
Dziewczyny jakie potrawy robicie na swieta, moze jakies przepisy fajne wrzucicie. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jest Agnese tradycyjna postna Wigilia 🙂
Najpierw będzie opłatek,kompot z suszonych owoców,barszcz czerwony z uszkami,tatar z łososia,smażony dorsz,śledzie(w occie,śmietanie i oleju),groch z kapustą,kapelusze prawdziwków smażone w mące,ryba po grecku,sałatka z tuńczykiem reszty nie pamiętam bo u mnie zawsze ejst ponad 20 potraw....a nie 12 🙂
A my dzieciaczkom pod poduszkę zazwyczaj dajemy tylko słodycze dopiero w Wigilię dostają mega prezenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZien dobry 🙂
Dziewczyny ja z szoku jeszcze wyjsc nie moge ze to juz grudzien. Na pewno bedzie rybka po grecku. Reszta to nie wiem. Barszczyk z torebki tez obowiazkowo. Krokiety z grzybkami tez musza byc. Swieta na szczescie spedzimy z para znajomych, taki sam mix kulturowy u nich jak i u nas wiec bedzie ciekawie 😉 W tamtym roku tez bylo fajnie, N pierwszy raz obchodzil swieta Bozego Narodzenia i w szoku byl jak to wyglada. Ale sie swietnie dostosowal. Juz teraz sie rozglada za choinka i mowi ze musi byc i koniec. Oczywiscie dodam ze tak przy okazji to przeryczalam cala Wigilie do 19-20. Bo z daleka od domu. Ale pewnie w tym roku tez mnie to czeka 🤪
sniadanie zjedzone, teraz ogarnisz maly i zalatwianie spraw mnie czeka.
Milego dnia Brzuchole 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja tez bede ryczec,juz zaczynam 😞 z daleka od domu,mamy swoja rodzine aleto tylko nasza trojka ,to tak strasznie smutno 😞 😞 😞 jedynie skype nam pozostaje . dziewczyny ja nie mam pojecia co zrobie do jedzenia,moj m bedzie gotowal ja pomoge ,1 swieto do znajomych a 2 do restauracji i po swietach,beznadziejnie 🤨
co kraj to obyczaj ,zaraz wstawie zdjecie i wam pokaze tego diabla-krampusa,ja wsadzilam mojemu m do kozaka bo byl niegrezczny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale fajny diabeł 🙂 🙂
Dostałam w niedzielę od Męża perfumy,byliśmy w Rossmanie i zapach,który kiedyś miałam (CK I2U- może znacie) był w baaaaaaaaardzo dobrej cenie. Zdecydowaliśmy się,że to będzie mój prezent. Oczywiście Mąż prezentu nie chce i się upiera,ale ja postanowiłam że mu coś kupię. Nawet tylko szalik ale prezent ma być.
U nas wigilia wypada w tym roku u Teściów. Jakoś sobie nie wyobrażam tego. Moja pierwsza wigilia z Nimi,u nich bez Rodziców. 🥴 Oni jeszcze mało religijnie do tego podchodza, nie czuć tego nastroju. Oglądałam osttanio zdjęcia z wigilii u nich i jak zobaczyłam wódkę na stole to aż mnie zamurowało. Takie trochę dziwne zwyczaje. Umówiłam się z Teściową,że ja dekoruję stół i nakrywam. Ona nie ma do tego wyczucia i jej nakrycia wyglądają jak wczesny PRL. 😆 Wiem,wredota ze mnie. Monika- można ryczeć,że wigilia bez rodziców mając ich dwa kilometry od siebie. Ja się pewnie poryczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny tak o świętach rozmawiacie, ja cieszę się że są święta ale tak naprawdę w głebi serca jest mi zawsze smutno, od czasu jak zmarła moja najukochańsza Mamusia już każde święta nie są i nigdy nie będą takie same jak kiedyś gdy Była z nami, także zawsze cieszę się jak przeminą i jest już po świętach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Co do Świąt, Wigilię spędzimy z teściami, pierwszy dzień z moimi Dziadkami, a w 2dzień teściów do siebie zaprosimy. Odkąd się wyprowadziłam z domu zdążyłam się przyzwyczaić do Wigilii z teściami 🙂 Bo zawsze mi ich szkoda, żeby przypadkiem sami w ten dzień nie zostali. Brat m. ma już swoją rodzinę no i też swoich teściów których muszą odwiedzić, no i nie wydaje mi się, żeby jakoś specjalnie się zastanawiali co z Rodzicami będzie...
Co do Mikołaja, my chrześniaków odwiedzimy w sobotę z paczuszkami. Ja wychodzę z założenia, że Mikołaj przynosi u nas słodycze i owoce, a pod choinkę coś konkretniejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nie jestem w stanie was nadrobić 😞
ostatni raz byłam tu 28 listopada.
tydzień temy miałam takie skurcze że już prawie ryczałąm z bólu ale przeszły i odpuściłam se pogotowie (dzidzia się rusza pięknie wiec nie ma co panikować.
Weekend też miałam do d... Mój brat w piątek w nocy miał wypadeki że trafił do szpitala do Żar to najierw do mnie dzwonił i tak od piątku lipa. Naszczęście on i kolega wyszli prawie cało poza drobnymi odrapaniami i szytą głową. samochód poszedł do złomowania ale najważniejsze że żyja 🙂

ps. ale wy macie śliczne brzuszki 🙂 ja mam taki malutki. z lalą chodziłam jak słonik
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Wiola to nie zazdroszcze przezyc. Grunt ze zyja i tego trzeba sie trzymac !
Dziewczyny wczoraj lenilam sie na kanapie caly dzien i nagralam jak mi brzuch skacze jak moj synek nie spi. N jak to zobaczyl to dumny jak paw. Pokazywalismy to mamie wczoraj na skypie, oczywiscie babcia sie wzruszyla a N przewijal ten filmik chyba z 10 razy hihi obrosniety w piorka. W nocy tez mowil ze sie bawil i pukal sobie z synkiem przez moj brzuch 🤪 zachwycony i zauroczony coraz bardziej. Ciesze sie jak widze jakiego on ma zaciesza. Maluch doskonale odczuwa to co ja czuje, jak mam kiepskie samopoczucie psychiczne to jest bardzo malo aktywny a jakk jestemn szczesliwa to szaleje non stop. Natura jest niesamowita 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...