Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agnese za stara? Moja mama miała 36 jak urodziła moją siostrę, ciotka 40 jak kuzyna.
teraz znajoma jest w ciąży ma 36 jak urodzi bedzie miała 37.
Zawsze chciała mieć 2 dziecko ale z męzem jej się nie układało (alkoholik), rozeszła się z nim, zwiążała się z innym i długo nie czekała. W styczniu będzie miała upragnioną córeczkę 🙂 różnica między jednym a 2 dzieckiem to 14 lub 15 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisałyście 😁 Ja już po zajęciach,jeszcze tylko jutro. Ciesze się bo udało mi się dogadać z większością profesorów i pozaliczam wszystko już przed Bożym Narodzeniem. 🙂 Oczywiście teraz muszę się baaaardzo wykazać na zajęciach,więcej poczytać i blyskać wiedzą. 😜 Znajomi z grupy się śmieją,że kujon się ze mnie zrobił - a ja po prostu jestem zapobiegawcza i chcę mieć później lżej i w styczniu już się na uczelni nie pojawiać.
Mój Kochany zrobił mi niesamowity prezent. Odebrał mnie z busów i zapowiedział,że ma coś dla mnie. Przyjeżdżamy do domu a on mi pokazał buty,które dla mnie kupił 😁 No szok. Kupił dokładnie takie o których mu ciagle opowiadałam,wysokie oficerki na 4 cm mocnym obcasie,sznurowane i skórzane. Jeszcze jak dodał,że upolował je w ciuchu za 25 zł to myślałam,że go przewrócę z radości 😁 😁 Nie wspomnę o tym,że ugotował mi dzisiaj jeszcze pyszny obiad 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilę. Cały dzień nie mieliśmy netu, ale i tak nie miałam czasu.

Monisia, strasznie mi przykro, że mąż okazał się bydlakiem. A myślałam, że choćby ze względu na dziecko zmieni zdanie. A to tylko potwierdza, że nie jesteście dla niego ważni już, TY i synuś, a jak tak jest to wiej od niego.
Ja chyba bym go spakowała, co to za udawanie rodziny w dwóch pokojach. Jak wytrzymasz jego obecność w domu to traktuj go naprawde jak powietrze, zero rozmów. Po jego zachowaniu widze, że on próbuje Ci udowodnić, że jesteś mało wazna w tym małżeństwie, że on jest panem i ma byc po jego myśli. Nie daj się. A tym milczeniem próbuje Cię złamać. Aż trudno uwierzyć, że facet może się zmienić aż tak, gdy coś mu nie podpasuje. Dzwoniłaś do prawnika? Może jak go postraszysz rozwodem to się złamie.

Wiesz, ja z mężem przy pierwszej ciąży kłóciłam się bardzo. Z tego co pamiętam pakowałam się w ciąży ja, raz czy dwa. Oczywiście pakowanie zaczęłam od dziecięcych ubranek, więc jak mój mąż to zobaczył to od razu mu się przestawiło. A pakowałam się ja, bo wiedziałam, że jak się z domu wyniosę, to on już mnie nigdy nie zobaczy ani dziecka i to na niego bardziej podziała.

Kombinuj kochana, ale żadnego płaszczenia się. Pamiętaj, że to Ty nosisz dziecko i że on ma dwa razy więcej do stracenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Jak tam niedzielny poranek?
Wczoraj kupiłam wózek używany Tako JUMPER. Zapłaciłam bardzo mało i jestem mega szczęśliwa. Znalazłam go u siebie w mieście 🙂
Miałam do wyboru albo wózek po lali albo coś taniego i się udało nawet bardzo taniego.
http://allegro.pl/tako-jumper-15-elementow-tanio-i1877417460.html?source=oo
Oceńcie same. Myślę że się opłacało.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,
niedawno wstałam, wczoraj posiedzieliśmy ze znajomymi prawie do północy 🙂
Ale było fajnie i tyle śmiechu 🙂
Wioletka wózek super, wiesz, że chyba taki sam, nawet kolor dostanę od szwagra po córci 🙂 Tylko mniej rzeczy ale i tak super! Cena rewelacja i jeszcze w Twoim mieście 🙂 Grzechem byłoby nie skorzystać za takie pieniądze! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki:*
A my dopiero wstaliśmy ...Wczoraj też dość długo posiedzieliśmy....Zrobiliśmy sobie wieczór w łóżeczku,najpierw mam talent a później znów mam 17 lat 🙂
Wioletka wózio super....
Ja taki jadę zobaczyć za 500 zł....W następny weekend...Tylko,że mój będzie brązowy i będzie miał wstawki w zielone i żółte kółka...
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=289
Później idziemy na spacerek z Bartka chrześniakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,
Ja znowu na chwilkę tylko, bo pewnie Natalia zaraz wstanie i pewnie gdzieś pojedziemy.

Limuzyna super, Wiola naprawdę nie mogłas trafic lepiej. Super.

Własnie przeczytałam na tvn24.pl art. o pogrzebie po kremacji. I aż mi się ciśnienie podniosło. Kościół chyba już nie ma co wymyśleć. Niech tak dalej robią, a co drugi Polak będzie zastanawiał sie na zmiana religii bądź byciem ateistą. Tragedia normalnie.

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wózki Tako są bardzo fajne. Też się na taki uparłam,tylko na model z 2011 r WARIOR. Jednakże okazało się,że koleżanka sprzedaje po córki cały zestaw za ok 400 zł więc skorzystam 😉
Ja już po zajęciach uffff... dobrze,że już po 😁 Idę robić pizzę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...