Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Evelcia, a popkrowiec od dechy chociaz kolorystycznie wpasowany w tlo? 🤪 🤪 🤪
Tusiek, corcia niecierpliwa, tez jej sie spieszy. Ciekawe ile dziewczyn urodzi do konca stycznia, bo zapowida sie kilka porodow 😉 Evelcia a gdzie sobie insuline musisz wbijac, w palucha? i jak to, sama??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co mnie zaczyna wkurzac ,ciagle pytania ,dzwonia do mnie kolezanki i zamiast zapytac jak sie czuje to pierwsze pytanie jest : urodzilas juz ??
orzesz cholera by je wziela jakbym urodzila to bym je raczej poinformowala(chyba 🙂) ,jestem juz nerwowa jak nie wiem,wiec postanowilam nie odbierac tel ,wiec dzwonia o mojego marcina 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 niebardzo ,ale niedlugo i tak go nie bedzie widac,bo \"robi\" za komode 😁 😁
z palucha tylko strzelam glukomierzem,a insuline kazdego wieczora w udo ,nie boli ale jak sie zobaczy igle to az nogi mi mieknal 😮 jak najbardziej sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny,chce mi sie jakiegos ciacha...... 🤪 🤪 🤪 🤢 🤢 🤢
zaraz zjem ze słoika dżem !! jak nic... 🤢
pojechałabym po jakies ciacho autem,ale teść mnie zastawił, zreszta wyglądam jak 7 nieszczęść i zanim się zbiorę to mi przejdzie chęć.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evelcia współczuje tych telefonów, bo tak jak mówisz przecież byś powiedziała jakbyś urodziła z resztą do terminu jeszcze masz czas to po co te pytania? ludzie są dziwni, a na mnie czeka prasowanie pieluch ale teraz mam nakaz leżenia 🤢, dasz rade z tą insuliną!!!

ania odpoczywaj
a monia jak kusi 😜 i namawia do złego 😁
i jak Tynka jedziesz po ciacho? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach babskiej solidarności z evelcią- wpierdzielam dżem !!!
Teść mnie poratował,bo w zamrażarce mieli ciastka ze świąt i własnie mi się rozmraża piernik HAHA 😁
Idę przed tv,wczoraj nagrałam sobie dwugodzinny odcinek Grey\'s Anatomy i trzeba to nadrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂 🙂
Noc okropna. Wiecznie sie krecilam, jakas taka bylam podenerwowana, nie wiem czym. Wczoraj m kupil mi zelazlo w aptece i je wieczorem wypilam. W nocy mialam dziwne bole jakbym dostala lopata w plecy ale od srodka, dziwne? I jeszcze mnie tak mdlilo jak po wypiciu wody z mydlem. O 4 zalapalam takiego gloda, ze musialam zjesc ciasteczko. Popilam sokiem i dopiero zasnelam. O 8 obudzil mnie budzik meza, przebudzilam sie taka zmeczona, zapowiedzialam, ze dzis nigdzie nie ide na zadne badania, dzis nic nie robie. Wlasnie zjadlam sniadanie, wczorajsza kolacje /zapiekanki/.
Monisia ale zazdroszcze ci tego stelaza do wanienki, a hustawke z fisher price mamy identyczne. Nie wiem czy bylas w H&M, moj m byl na zakupach w innym centrum handlowym i widzial, ze w nim nie bylo przecen. Wiec nie wiem od czego to zalezy, ze w jednym miescie ten sam sklep ma przeceny juz, a drugi nie, z tej samej sieci. Czy zaczynaja przeceny jak nie maja calej rozmiarowki, czy jak to jest?
Ola trzymamy kciuki by maluszek siedzial w brzuszku jak najdluzej. 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie na spodnie nie patrzę, bo ciekawa jestem swojej figury później, ale już nie mogę się doczekać jak pójdę do sklepu i normalnie będę mogła coś przymierzyć i najlepiej w małym rozmiarze 😁

aaa dopiero zobaczyłam cenę, zaszalałaś dziewczyno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta gratuluje wygranej aukcji 😉
Evelcia ciesz się, że jeszcze znajomi o tobie pamiętają bo do mnie to ostatnio już tylko rodzina dzwoni 🙂 Co do zastrzyków to współczuje 🥴
Tynka zapraszam na ciacho ja właśnie dziś mam wenę i szaleję w kuchni zaraz będę piekła biszkopt i będzie mini torcik 🙂, zrobiłam też sałatkę a na obiadzik do siostry na dzika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Ja na chwilę i nie wiem czy jeszcze będę do Was zaglądać.

Byliśmy dzisiaj znowu u gina mierzyć te wody płodowe i jest źle. Jest mało wód, synek jest więc w bardzo niekomfortowych warunkach i prawdopodobnie nie jest też odpowiednio odżywiany. W związku z tym o lutym mogę zapomnieć. Lekarz każe mi jeszcze wytrzymać 2 tygodnie, więc musze leżeć. Jak nie dam rady to synek wyląduje pod respiratorem. Wyć mi się chce. Wiedziałam, że tak będzie. Musze pić okrutnie dużo i jeść więcej, więc jedno wyklucza drugie, bo wg diabetyka dieta 2000kcal, to o wielkim żarciu nie ma mowy. Może wody się zwiększą... może. Moja mama nie dojedzie na czas i Natalia zostanie z ciotką... bożeeeeeeeeeeee
W poniedziałek znowu musimy iść na kontrolę, a jak tylko mały przestanie się ruszać to pędem do szpitala 😞 Więc musze liczyć ruchy cały dzień a nie wyrywkowo.

Ale mam zjebany dzień. Nie dopuszczam tej myśli do siebie, że urodze wcześniej, może coś to da. Natalia samopas, a ja mam leżec, gorzej być nie mogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się jeszcze w dwupaku 🙂
Poszłam spać po 1 oczywiście zasnąć nie mogłam.Dodatkowo maluch szalał,a jak już zasnęłam to głupoty mi się śniły...
Bartek rano zadzwonił,że zgubił obrączkę,ja go chyba kur*a zabiję 🤢 🤢 🤢
Jutro jedziemy do moich rodziców i dzisiaj w końcu spakuję torbę do szpitala no i będę ją wszędzie ze sobą woziła.
Przyszła mi w końcu ta lampka i powiem Wam,że wcale zadowolona nie jestem z przesyłką zapłaciłam 42 zł ale jakoś bez polotu 😠
A niby miała być taka fajna...
Coś mi się widzi,że większość tych naszych lutówek jednak będzie styczniówkami.
Trzymajcie się kochane wszystkie i meldować się w dwupakach jeszcze 🙂
Wczoraj pisałam z moją siostrą o porodzie i w ogóle i powiem Wam,że dała mi dużo cennych rad,fajnie mieć kogoś kto doradzi.Nastraszyła mnie trochę bo wczoraj miałam ochotę na wszystko i zjadłabym chyba konia z kopytami a ona mi mówi,że ona tak miała przed porodem...Myślałam,że z siebie wyjdę jak to usłyszałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia jesteśmy z Tobą będziemy trzymać kciuki i modlić się obyś bąbelka nosiła jak najdłużej. Wiem, że jest Ci teraz bardzo ciężko to wszystko ogarnąć ale proszę staraj się nie denerwować i leż jak najwięcej. Szkoda, że jesteśmy tak daleko od siebie i tylko pisząc możemy się wspierać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę Martuś, nie wiem co napisać, poza tym że wierzę że dasz radę!!! trzymam kciuki żebyś wytrzymała 2 tygodnie, tak jak ja muszę też wytrzymać, może warto by było iść do innego dietetyka na konsultację, kurcze nie wiem, nie znam się, musisz być dzielna, trzymam kciuki za Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...