Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny w pochmurny, sobotni poranek 🙂 dopiero wstala i jestem z siebie dumna ze tak dlugo pospalam. Ja w tyg nie mialam kiedy zajrzec bo mialam kryzys w pracy- odechcialo mi sie pracowac!!! JezU jakiego ja mialam lenia, mam nadzieje ze mi to minie, bo masakra, kasa sie przyda 🙂 to chyba przez te wolne dni w tyg. Ale to nic.
Dziewczyny ciesze sie ze wszystkie wizyty u lekarzy przebiegaja pomyslnie- i oby tak dalej! Gratuluje serdecznie 🙂 🙂 🙂 Tynka, mowisz ez duzo jesz- ja wczoraj zjadlam w pracy 4 duze bulki (kanapki), jedna duza porcje spagetti, i o 12.30 juz nie mialam co jesc!!! moja kumpela to robi wielkie oczy za kazdym razem. Przed ciaza duzo jadlamm ale teraz to masakra. Hihihi. Potem wrocilam do domu to zjadflam kolejna wielka miche spagetti i jak maz wrocil z pracy to wyjadlam mu polowe jego wielgachnego talerza. Mniam mniam. Zaraz bede ,musiala leciec po chlebek bo dopiero wstaslam a juz glodna jak WILK. aLE ja od zawsze kocham jesc. Kurcze, a co tam, glodzic sie nigdy nie potrafilam i nie zamierzam 😉
w srode rano po usg, moj maz mial kulminacje szczescia. Wstawalismy o 4 do pracy i Aziz zaczal sie ruszac!Mial chyba czkawke, i moj N pierwszy raz w zyciu poczul maluszka!!! niesamowite. wieczorem synus zrobil nam kolejna niespodzianke i znowu kopal, i znowu wzruszenie bo maz juz to moze wyczuc. Swiat jest piekny 😉
a teraz aproposik rodzinki. Wspominalam kiedys o jego siostrze co miala zamiar niby przyjechac na urodzenie dzidzi i zostac i latwic sobie papiery. Hahaha. W sobote moj maz mi oznajmil, ze jest mozliwosc ze WKROTCE moze ktos jej zalatwic wize po znajomosci i ze moze juz niedlugo do nas przyjechac, a dodam ze jak przyjedzie to zostanie na min 3-4 m-ce. K...a mac!!!!!! powiedzialam ZE NIGDY W ZYCIU, jesli ma przyjechac to ja sie zgadzam, owszem, ale dopiero jak maluch podrosnie i bede chciala wrocic do pracy, bo wtedy to sie na cos przyda, ze ja chce ciaze w spokoju przezyc i tym bardzej pierwsze miesiace po narodzinach, a nie miec kogos na glowie i na utrzymaniu!!! ..a, ona do europy sie wybiera i ani w zab angielsiego, po jakiego grzyba ona nam potrzebna. I powiedzialam ze jak sie tak usrala na ta europe to niech cisnie do brata do Francji tam przynajmniej z jezykiem nie bedzie miala problemu i on sam mieszka a nie nam tu sie na leb zwali. Temat ucichl, na bank powroci, ale ja zaproszenia nie podpisze, w zyciu warszawy. Powiedzialam ze nawet stabilnej syt w 100% nie mamy, zapierdzielam po 12 godzin zeby oszczednosci wydawac na jego zasrana siostrunie?? w zyciu!!! mysle ze moj N zdaje sobie sprawe ze mam racje co mowie, ale on teraz miedzy mlotem i kowadlem- jak odmowi to bedzie najgorszy. Trudno. Wojny w Tunezji juz nie ma, wiec i niebezpieczenstwo minelo, wiec moze troche jeszcze poczekac i np pouczyc sie jezyka. Gowniara jedna. Ja mu postawie ultimatum, jak bedzie wojna o to ze nie chce poidpisac zaproszenia, to biore rozwod i bedzie mi placil i siostre utrzymywal. Kurde, co za zasrana rodzinka. Ja wiem ze jego matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka, ale ja dla swojego tez chce, i nie pozwole na uszczesliwiANie kogos kosztem mojej dzidzi. N ma przerabane, bo ciagle jest molestowany tym tematem. Posrani ludzie bez wyobrazni! ta dziewucha jeszcze przed naszym slubem juz mu trula glowe tym, zeby ja sciagnal. Gdzie oni maja wyobraznie??? ale sie zdenerwowalam, wrrrrr. Czy ja jestem okrutna czy mam racje?
boze ale zglodnialam. Uciekam zaraz do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj widzę, że nie tylko ja mam pier...* szwagierkę. 😮

Monisia powiem Ci tylko tyle, że nie daj się Dziewczyno, postaw na swoim i koniec. To że Twój mąż jest jej starszym bratem to nie znaczy, że trzeba ją prowadzac za rączkę i macie to robić Wy. Powiedz, że jak nie zna języka to niech sobie przyjedzie i sama o siebie zadba, znajdzie pracę, itp. Moje kuzynki też bez znajomości angiela wyniosły się do GB i zaczynały pracę w domu opieki... mycie pacjentów, zmiana pieluch,... Może przedstaw jej podobny scenariusz, niech wie czego się może spodziewać w Holandii bez znajomości języka, zdana na samą siebie.

Ja już pewnie się dzisiaj nie pokażę, jutro być może też, więc życzę Wam Brzuchatki miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchatki.
Malwina kupuj ten wozek bo kto inny ci go zwinie za taka cene. Jak kupisz nowy sama po tygodniu gdzies zarysujesz. Monisia postaw na swoim, nikomu nie jest lekko. Meza na pewno meczy jego mamuska i cala rodzina by jej pomogl. A ty sie nie daj, bo ona nie znajac jezyka nie przyjedzie na 3 miesiace tylko minimum 3 lata. Moja kolezanka jest we wloszech od 14 lat, bratu pomagala ile mogla i calej rodzinie, zalatwiala prace, by przyjezdzalo rodzenstwo na zbiory, u niej spali i sie goscili. A na koniec i tak ja obgadali i powiedzieli, ze nic nie pomogla. Malo tego mama w pl podzielila caly majatek miedzy rodzenstwo a jej dali fige z makiem, bo matka stwierdzila, ze ma za dobrze. Tylko, ze siostry w pl maja po 4 dzieci i pracowaly po 2 miesiace w roku, a ona glupia z jednej pracy do drugiej, mogla sobie pozwolic tylko na 1 dziecko. I gdzie tu sprawiedliwosc.
Ja mojemu mezowi dopiero otworzylam oczy, bo nie widzial jak go mamuska w konia robi. Zbiera kase na konto dla braciszka a od mego meza ciagnie by mu pomogal. Nie mowiac, ze legat nie chce mu sie pracowac wiecznie siedzi na bezrobotnym. M brat zna angieski ale mamusia sie boi, ze wpadnie w zle towarzystwo i sama mowi, ze on sam sobie nie ugotuje, bedzie chodzil do restauracji. Wiec ja sie dziwie, moj m 3 lata mlodszy ma inny zoladek i moze w domu jesc, a braciszek nie? ale to wymowka mamuski. Tylko nie rozumiem czemu kobieta jednego syna inaczej taraktuje a drugiego inaczej.
Aleksandra dobrze, ze wszystko w porzadku. Ja teraz tez duzo jem ale mam problem z zaparciami. Synek tez mnie w nocy kopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzisiaj obłowiona po zakupach w ciuchlandzie. Razem z mężem kupiliśmy 3 pary ogrodniczek (56,62 i 68) sztruksowych i kilkanaście body z długim rękawkiem w kolorach tęczy 😎 Cena bezcenna- 30 zł za wszystko !!! 🙂 Rozradowani tymi zdobyczami, pojechaliśmy do sklepu z wózkami. Miałam ochotę na używany,ale zakochałam się w takim jednym... http://dino.sklep.pl/nowy/tako-warrior-2011spacerowkagondola-fotelik-cititadapter-kurier-gratis-p-11631.html Cena u mnie w mieście to ok 1300zł,więc taniej niż na tej stronce. Co myślicie o tym wózku? Rozglądać się za używanym? Upolowałam na necie taki tyle,że używany za połowę ceny.. 🤢 Wózek prowadziło się rewelacyjnie,jest na amortyzatorach- po prostu byłam zachwycona tym jak się go prowadziło..
Nie wspomnę o przepięknym przewijaku,który dzisiaj widziałam za bagatela 500 zł.... Szafa 4 szuflady i deska do przewijania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki 🙂
A ja niedawno wróciłam z zajęć....Zjadłam super obiadek 🙂Goloneczkę w warzywach mniamciu 🙂
A teraz piję kawusie i sobie odpoczywam...Wózeczek już mam zarezerwowany 🙂Ale się cieszę...trochę kasy zostanie nam na czarną godzinkę 🙂A 500 zł dać za taki zadbany wózek to szok 🙂
Zaraz pewnie pojade do siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widziałam zdjęć tego przewijaka. 🥴 Timecontrol zrobiłam babkę wg twojego przepisu.. Coś nie tak chyba mi wyszło,tzn nie tak jak się spodziewałam 😁 Ale jest smaczna i do całej tej masy wsypałam kisiel. Czuć posmak i ciasto nie jest suche 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka ten wózek jest świetny moi znajomi mają i bardzo sobie chwalą ja też się troszkę nim pobawiłam i biorę go pod uwagę przy kupnie jest na 2 miejscu a na 1 ten http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=393 Mój mąż zrobił mi dziś cudowny prezent dostałam piękną bluzeczkę http://moda.allegro.pl/ciazowy-t-shirt-my-tummy-r-40-l-i1813103583.html#gallery 😆 czerwona z biedronkami. Mówię Wam jest boska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
wstałyście?
ja jestem na nogach od 6:30... piesek tak ładnie prosił żeby go wyprowadzić 🙂)
Zjadłam płatki na śniadanie, teraz piję kawkę i zaraz pooglądam DD TVN.
Dzisiaj zaczynamy 21tydzień 🙂 Już jest bliżej niż dalej 🙂)
Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewuszki!!! ja juz od 5 sie przewracam jak zwykle, moj maz od 6. Dzisiaj zaczyna nam leciec 22 tydzien!! juz tyle czasu zlecialo 🙂 🙂 🙂 i Z tej okazji nasz Synus Aziz zrobil nam niespodzianke- czulam dluzszy czas ze sie przewracal w brzuszku i delikatnie kopal, N tego niestety nie uchwycil i stwierdzilam ze popatrze na moj brzuch moze cos zobacze... podnioslam koldre i... moj brzuch z prawej strony byl wrecz wklesly a z lewej odstawal! Male cialko przemiescilo sie na lewa strone, moj N polecial zaraz po aparat a ja ryczalam ze wzruszenia. Boze dziewczyny a to dopiero poczatek takich pieknych niespodzianek dla nas od naszych malenstw najukochanszych. Mysle ze zaczal sie dla nas najpiekniejszy okres ciazy. Kocham ten stan!!!
apetyt tez mi dopisuje, wczoraj mega obiadowa kolacja, o 6 na sniadanie jadlam czekolade bo zachcialo mi sie jak nie wiem co, a do Kawy opitolilam cala pizze , mezowi zostal tylko jeden maly kawalekk, a po chwili zagryzlam batonikiem. JESTEM PRZERAZONA CO TO BEDZIE DALEJ.
MILEGO DNIA WAM ZYCZYMY 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś pierwszy raz od początku ciąży miałam nieprzespaną noc i to z powodu synka.
Co ja próbowałam zasnąć to on kopał i to tak mocno że nie umiałam znaleźć dla siebie dobrej pozycji do spania.
A myślałam że pierwsze noce nieprzespane zaczną się po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki bluzeczka swietna z tymi biedronkami-fajny prezent 😉) my dzis mamy 7 rocznice slubu, ale niestety wczoraj sie poprztykaliśmy i dzis pewnie nici z rocznicy;((((do dupy to wszystko, jak czlowiek jest pokłócony to juz caly dzien schrzaniony;((( maż dzis w pracy od 10 do 19 wiec kontaktu caly dzien nie mamy, a nie sadzę, by wieczorem mnie czyms zaskoczyl wróci pewnie po 20 wiec juz po dniu i dupa blada z tego;(((musialam to napisac, bo jestem wkurzona ,a zarazem bardzo smutna;(((....a tak czekalam na ten dizen.....;(((wczesniej to nawet myslalam,ze moze gzies wyskoczymy na weekand, bo czesto tak robilismy-z reguły jechalismy do Kazimierza Dolnego 😉 a dzis przejdzie bez echa-bezsensu to wszystko;((od razu czlowiekowi odechciewa sie wszystkiego i nic nie cieszy...;((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina nie przejmuj się , nasze rocznice czy urodziny zazwyczaj też w pokłóconym nastroju 🙂
Ale fajnie, że już doświadczacie ruszającego się brzuszka, my jeszcze nie, nawet kopniaków jeszcze nie rozróżniam, ale mam nadzieję, że już niedługo maleństwo mnie miło zaskoczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Właśnie niedawno wróciłam ze szkoły 🙂Czekam u rodziców na obiadek a później wybieramy się na spacerek 🙂Moja dzidziulka kopie cały czas....Wczoraj na zajęciach był spokój za to dawało czadu po południu.....U mnie już przez brzusio czuć ....Ja noc też miałam nie najlepszą....Nie ma to jak spać we własnym łóżku u siebie w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrze na te suwaczki i zostało mi jeszcze 3 miesiące,4 tygodnie i jeden dzień do mojego porodu....I tak się zastanawiam kiedy te miesiące minęły 🙂A teraz nawet w klasie mówią na mnie kuleczka,a rodzice mówią grubasica....Mój kochany się śmieję,że mały wielorybek jestem 🙂
Jutro o 8 mam wizytę u lekarza...Jakoś się boję 😞 Ciekawe co mi powie na wyniki i wgl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina głowa do góry! Może ty spróbuj coś przygotować na 20 jeszcze jest sporo czasu 🙂 Link do wózka już poprawiłam. Ja dziś byłam na zajęciach i stwierdzam, że mój synek jest bardzo aktywny, gdy ja siedzę i się nudzę. Ciekawe co prowadzący sobie myślał jak ja się ciągle uśmiechałam jak czułam moją kruszynkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...