Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Noo ja właśnie zauważyłam że jak jest coś nie halo z tym nietrzymaniem to właśnie przy oddawaniu wstrzymywałam na kilka sekund ale muszę przyznać że niby nic ale przy kilku powtórzeniach staje się to naprawdę trudnym ćwiczeniem hehe..
kurcze tak czytając te wasze problemy z teściowymi czy mężami to aż trochę się dziwię,,bo nie wiem ja jestem ze swoim 5 lat,to i mało i dużo ale jak już zdarza nam się pokłócić to tylko z nudów żeby nie było za pięknie...Zawsze dochodzimy do porozumienia i nigdy nie było tak żebym musiała mu coś kazać czy wybierać pomiędzy mną a swoją matką bo też jest to typowa teściowa z dowcipów..ale mąż bardziej woli jej unikać niż ja..z moimi rodzicami się dobrze dogadujemy wspierają nas i nie wtrącają się w nasze sprawy mimo że mieszkamy razem,więc narazie nie zapeszając jest tak jak jeszcze planowaliśmy sobie w szkole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Możesz kilka razy pozaciskać w trakcie oddawania moczu, jeśli oczywiście masz na tyle czym robić siku 😁 Podczas ddawania moczu parcie jest silne, więc wtedy można najlepiej zaobserować efekty przed i po ćwiczeniach. Ja ćwiczyłam tylko poprzez zaciskanie i u mnie zdało to rolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to jestes szczesciara. A mi sie zdaje, ze to tesiowe chca by nam bylo zle i dlatego tak sie w tracaja. Gdyby nie moja tesciowa to by bylo zero klotni.I jego braciszek eunuch. On poprostu jest zazdrosny, ze mlodszy brat jest zaradny, ma zone, a on zero, nawet dziwczyny z doskoku. I tak buntuje rodzicow.
Marta pocwicze te miesnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak szukałyście,ale ja leżaczek z FP widziałam też za 219 na allegro. Mnie co do zmiany garderoby najbardziej martwią buty. Wszystko jakieś takie ciasne,nogi pewnie opuchnięte...
Wszyscy mówią żeby kupić sobie jakieś tanie buty,botki na rynku i śmigać , ale powiem Wam,że niestety i stety jestem maniaczką porządnych butów. Rażą mnie buble ze skaju,byle jakiej jakości.. Aż mnie wzdryga jak myślę,że faktycznie chyba będę musiała w czymś takim chodzić. Jadę na dwa dni na uczelnię,siedzę tam kilka dobrych godzin i już sobie wyobrażam to połączenie stopy + sztuczna skóra 🥴 🥴
Co do dolegliwości - u mnie pojawiły się hemoroidy... 🥴 Masakra. Smaruję to maścią,ale nic to nie daje a ból niesamowity... Przy następnej wizycie pokażę lekarzowi,niech coś myśli...
Dziewczyny róbcie sobie też masaż krocza oprócz ćwiczenia mięśni Kegla. Poczytajcie na necie o tym,podobno zapobiega pękaniu i nacinaniu krocza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ja jestem maniaczka butow, najwiecej ich mam. Nie wyobrazam sobie butow z dermy. Jak posypia w zimie sola to i nawet sezonu nie wytrzymaja. Szkoda kasy. Nie rozumiem czemu musisz rezygnowac z porzadnych butow. Mi noga na razie nie puchna. Ale ogolnie mam chude lydki i zawsze kozaki mi oddstaja od lydek. Ale tez mam bodki do kostek. Nie wiem czy nie lepiej ci kupic botki na zmiane. Do szkoly mozesz jechac w kozakach, a na Uczelni zmieniac. A kozaki zostawiac w szatni. A nie nogi meczyc w kozakach, jeszcze przez tyle godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam problemu ani z moim mężem ani z mimi rodzicami ani z tesciami. Zarówno jedni jak i drudzy bardzo nas wspierają do niczego się nie wtracają a jak potrzebujemy pomocy to nawet jak nie moga to załatwią pomoc z dalszej rodziny. Wiec z nimi mam bardzo dobrze.
Już niedługo będziemy odliczac tak jak przed matulą 😁 100 dni do porodu 99, 98 itp 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese możesz wpisać mi synka będzie Gabriel 🙂
Najwyżej się zmieni 🙂
Jak byłam na wizycie 9 września ważyłam 59,2 kg a teraz ważę 62,7 kg 🙂
Przytyłam przez ciążę około 9 kg....Ja przez pierwsze 3 miesiące ciąży wymiotowałam a teraz borykam się tylko z zaparciami 😞
Mam nowe zdjęcie na profilu tak teraz wyglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne imię- Gabriel,Gabryś 🙂 Dobrze,że zrezygnowaliście z Eryka... U mnie w przedszkolu jest taki jeden Eryk. Nie dość,że drański 😁 To jeszcze to imię nie miało ładnego zdrobnienia i większość osób mówiła "Eryczek" ble 🥴 Bardzo ładnie wyglądasz !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa 🙂
Ja też mam problem z ubraniami 😞
Ale moja mamuśka się modnie ubiera i jest przy kości to mi pożyczyła sporo ubrań...
Wczoraj od niej jesienną ciepłą kurtkę przywiozłam sobie 🙂
A tak to mam 2 pary spodni ciążowych takich że mogę sobie poluźnić gumkę i będę miała je do końca...Ale mam też takie wielkie że w pupie mi odstają na 4 strony świata 😞
A ja jeszcze jak pracowałam kupiłam sobie sporo tunik...A w domciu chodzę w dresiakach i mamusinym ciepłym rozpinanym swetrze za pupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina z przyjemnoscia wpisuje 11 chlopca i gratuluje. Ja tabelke uzupelniam na biezaco w exelu, ale mam problem z wklejeniem tabelki bo troche roboty, wiec maz wieczorem to zrobi. Nine tez juz wpisalam, inne mamy jakos nie wybieraj imion, niezdecydowane. Gabriel tez mi sie podoba. Bardzo ladnie wygladasz a te 9 kg to chyba w samym brzuchu. Bardzo szczuplo wygladasz.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny tak fajnie się zgrałyśmy,że jesteśmy prawie jak przyjaciółki 🙂
Szkoda tylko,że nie możemy się spotkać i porozmawiać na żywo 😞
Wszyscy mi mówią,że ślicznie wyglądam i ,że ciąża mi służy 🙂
A ja uwielbiam tą moją piłeczkę mimo,że jestem małym wielorybkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj imienia,które nie jest ani tamtejsze ani polskie. Tak by twoja rodzina z kraju mogła to imię wymówić a i w szkole nie połamali sobie języka 😉 Któraś z dziewczyn mówiła o Emmie- osobiście nie w moim typie ,ale myślę że powinnaś trochę zahaczyć o międzynarodowe imię. U nas ciągle nie wiemy jakie 🥴

Dodałam moje aktualne foto, różni się od wcześniejszego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny po pierwsze - dziekuje za wsparcie. Naprawde milo ze ktos mnie rozumie, bo juz mialam mysli ze moze ja jestem zla. MaSAkra, dopiero przed 1 w nocy zasnelam, balam sie o brzuch bo jak sie klocilismy to wrecz dostalam histerii. A dzisiaj rano moj synus tak mnie kopal, ze chyba za kare ze tak wczoraj sie nakrzyczalam. Dobrze ze w pracy jest dobrze, odstresowalam sie i troche zapomnialam. Odreagowalam. A teraz siedze w domku sama, w pracy wyslalam mu smsa ze go przepraszam ze nie mialam prawa ublizac jego rofdzinie ale ze zdania absolutnie nie zmienie. Nie odpisal, teraz wiem ze siedzi ze swoim przyjacielem na kawie, mam cicha nadzieje ze mu funfel cos przetlumaczy. Zeby ta idiotka mowila chociaz po angielsku- no problem, ja juz bym jej wygarnela. Ale ten debil pcha sie do Europy od 2 lat i kretynka nawet angielskiego nie raczyla liznac. Co do kasy, to jej nie ma niestety, stad ten problem. A my na pieniazkach nie spimy. Szkoda mi N, ale bardziej szkoda mi synka i siebie. Wiem ze on jest miedzy mlotem i kowadlem, ale skoro nie moze rozciac pepowiny z jedna rodzinka to po co zabawial sie w zakladanie nowej, swojej? Cholercia, zebym jej jeszcze przed nosem drzwi zamknela. A ja poprosilam tylko o pare waznych dla nas miesiecy. Ja na urlopie macierzynskim chce odpoczac przed porodem a nie ogladac jej geby i porozumiewac sie z kretynka na migi. Boze czy to tak wiele? Nawet pracy ta malpa nie znajdzie bo bedzie czekac na papiery nawet do 6 miesiecy. O to ten dym. I co, ja przez te 6 mniesiecy bede ja utrzymywac>? nie wiadomo czy mi zdrowie pozwoli na dociagniecie do macierzynskiego, o to sie modle a tu perspektywa jej zacnej osoby u nas w domu przy jednej pracujacej osobie... Zenada i brak wyobrazni. Juz nienawidze jego rodziny za to.Ahhh... zobaczymy co dzisiaj przyniesie wieczor.
Dziewczyny- Tynka i Timecontrol, swietnie wygladacie. Timecontrol, gratuluje synusia, ptaszek sie juz raczej nie schowa 😉 ja tak chce juz sie pochwalic moim brzusiem ale nia mam jak, bo mam wirusa na kompie i nie moge zgrac zdjec z aparatu, wiec jutro moze kolezanka zgra mi u siebie i przesle na maila. Kurcze, fajnie ze mamy to forum, ciesze sie bardzo 🙂 🙂 🙂
A i jeszcze z ciekawostek jest taka, ze od paru dni nosze bokserki mojego meza, bo moje majtoly sa albo zimne (stringole) albo ciasne w pasie. hihihi. Masakra moja kumpela w pracy malo co sie nie posikala ze smiechu. Czwartki mamy handlowe wiec ide po gacie po tacie. I tydzien temu kupilismy malenstwu piekny bialy kombinezonik na wyjcie ze szpitala ze slodkimi uszkami. Miodzio. Co do siuskow narazie nie mam problemu, moze dlatego ze pracuje non stop, i non stop sie ruszam jak oparzona. Ale slyszalam o tym problemie, kolezanka mojej mamy popuszczala coraZ mocniej siuski i niedawno miala operacje na jakies podwiazanie czy cos, bo nie cwiczyla tych miesni po porodzie. A rodzila prawie 30 lat temu... wiec musimy zadbac o nasze siuskowe sprawy i uswiadamiac sie. Fajnie ze mozemy sie podzielic takimi rzeczami bez krepacji 😉 ja mialam problem z hemoroidami na poczatku ciazy, zaparcia non stop ze az jelita bolaly. A teraz to sporadyvcznie, jak napcham sie za duzo czekolady, a wtedy wcinaM swierze winogrona i idzie jak z platka. Do czasu... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze co do ulozenia i wagi dziecka. Moj maluch w 20 tyg i 3 dniu wazyl 389 g. Pani powiwedziala ze to duzo.A mialam 2 razy robione usg z ok godzinna przerwa bo musial sie przekrecic zeby serduszko sie lepiej pokazalo i najpierw mial glowke w dol a po godzinie jak sie poruszalam to lezal bokiem, wiec swiadczy to o tym Agnese ze malenstwa jeszcze sobie lataja po calej macicy jak chca 😉 Wiec sie nie martw ulozeniem Twojej dzidzi, wszystko jest w jak najlepszym porzadku na pewno!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ JA WŁAŚNIE ROBIŁAM PORZĄDKI W LALI ZABAWKACH I CAŁY KARTON WYWALIŁAM.
A i tak mnóstwo ich zostało 🙂
Mój M zadzwonił p o 15 i poinformował mnie że zostaje na drugą zmianę i prawdopodobnie do końca tygodnia będzie ciągną po 2 zmiany 😞
ciekawe czy będzie pamiętał o naszej 1 rocznicy kościelnego ślubu.
A teraz z córcią na dobranoc oglądam bajkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...