Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Ania z powodu tego pepka jestem cala happy 🤪
juz sie nie moglam doczekac bo caly czas zylam w stresie, ze zahacze Malej i zrobie krzywde ...
w ogole kapanie utrudnione bylo przez ten pepek, przebieranie itp itd ...
teraz bedzie mozna masowac calego Bobaska i chlapac woda po brzuszku 🙂

a pytalas sie o ten zapach pepka kogos ?
bo mojej Malej pepek nie pachnial w ogole
zero zapachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzewczyny czy któraś z was zauważyła że dziecko woli jedną stronę i przekręca głowe np. na lewo albo prawo? Moja małą wybrałą lewą stronę i ma trochę spłaszczoną główkę - jutro idę do lekarza zapytam co z tym robić . Moja Wiki 11 lat temu też trochę miałą spłaszczoną głowę ale z tyłu okazało się że potrzebuje wiecej wit. D3 , a tu jest problem z lewą stroną. Oczywiście naczytałąm sie na necie o asymetrii gowy łącznie z upośledzeniem itp. - to już mam po nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloooo
jestem cala i nierozdwojona 😜
dzis urzadzilismy grilka ze znajomymi i jakos humorek sie poprawil,
stwierdzilam,ze ja juz chyba nie urodze 😞
nic nie wskazuje,ze w najblizszym czasie sie cos ruszy,a w piatek wywolanie 😞
nie chce bobik wyjsc wiec sila go beda wypedzac 😞
czuje sie na forum jak jakis odmieniec,wszystkie juz zmamusialy i dawno zapomnialy jak to jest byc w ciazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwupakowe dziewczyny - niedługo i wam nie zabraknie dzieciowych atrakcji... 😜 Kwestia kilku dni 😉 a jeszcze zatęsknicie do stanu błogosławionego, pośród płaczu, koek, pępkw nieodpadniętych i bolących prutków... 😉

Anka73 - śmierdzący pępo jest naprawdę niepokojący...
Spróbuj może komuś go pokazać. A była już u was położna?

Iskra -ja też fotki nie widzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak pieknie wstac gdy dziecko budzi cie "gadaniem" a nie płaczem do tego usmieh mi walneła szczery i teraz cyca dulda 🙂 rumianek na przemian z koperkiem chyba spełnił swoje zadanie 🙂 nie zapeszam bo to dopiero 7.00

iskra ja tez nie widze was 😞
kuleczki jeszcze troche i bedziecie tulic 🙂
a co z basik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM urodzisz 🙂 wszystkie urodzily-weszlo musi wyjsc 😁wiem co czujecie ja urodzilam 10 dni po terminie 😞ale warto czekac dla takiego skarbu
pomyslcie ,ze wytrzymalyscie ponad 9 mcy te kilka dni tez dacie rade 🙂USZY do gory 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mamy upatrzonego leżaczka, ale wszyscy polecają, więc też będziemy używać. Koleżanka nam swój pożyczy, ale nie wiem jakiej firmy.

Wczoraj położyłam małego pierwszy raz na macie edukacyjnej i nawet wyglądał na zainteresowanego 😜 Wytrzymał bez płaczu i z szeroko otwartymi oczami kwadrans, machając rączkami przypadkowo potrącał zabawki, więc wyglądał jakby kumał o co w tym chodzi...
😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, u nas noc w miare ale mała nie robi kupki, puszcza prutki ale nic wiecej nie leci 😞
dokarmiam ja mlekiem sztucznym i nie wiem jak jej pomoc zeby sie wyproznila
ja kupilam na allegro taki lezaczek http://www.allegro.pl/item1011627013_lezaczek_bujaczek_sun_palak_z_zabawkami_6kol.html pomaranczowy motylek i jestem zadowolona, regulowanie oparcie wiec mala czasami spokojnie sobie w nim spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...