Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klapoucha.
to chyba lepiej, ze dali ci większą dawkę bo gdzieś czytałam, że te niższe dawki nie dają obiektywnego wyniku i dlatego przerzucają się teraz na te wyższe dawki 75 i 2 godziny.
Chyba któraś mamuska wrzucała tu artykuł na ten temat ale to było dawno.
a ja jadę jutro po wózek. będę go składać i rozkładać aż opanuje do perfekcji co by na dziewiczym spacerku dziecka o wstrząśnienie mózgu nie przprawić 🙂
zostanie mi tylko łóżeczko z materacyiem, ciuszki i wanienka z tych większych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja Lilunia została właśnie skopana przez Bobika 🙂 leżała sobie na brzuszku a ten zaczął szaleć biedna nie wiedziała co się dzieje zaczęła wąchać brzusio i sobie poszła 🙂 a co ją ktoś będzie kopał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam z jezykiem przy ziemi taka jestem glodna 🤪
Od rana na nogach i brzuch cos pobolewa 😞 wiec teraz juz tylko odpoczywam. Ja to jednak walnieta jestem zeby tak latac po miescie ... ale sprawy zalatwilam i nawet dalam rade zaliczyc hipermarket ( kupilam "Mezowi" klapki, takie po domu za 4 PLN ☺️ ) ... mam nadzieje, ze doceni jaka jestem dla Niego dobra 😉

Madzik i Kahna fajnie slyszec dobre wiesci z Waszych USG 😉

Doczytalam, ze bylo o Sylwku ...
My w tym roku podobnie jak klapouszek - domowe kinder/ciezarowkowe party ze znajomymi ( chyba, ze cos sie jeszcze zmieni ... )

... ide Was doczytywac dalej
( przy paczku i herbatce ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bede czesto wychodzic na dwor, poza tym jezeli bedziemy sie czuly zle to wyjdziemy nie widze w tym problemu nikt mnie na sile nie bedzie trzymał, chce sprobowac i zobaczyc jak to jest bawic sie na sylwestra bo nigdy nie byłam, a kiedy moj ma w koncu wolny sylwester to trzeba skorzystac.bo nie wiadomo kiedy nastepnym razem przydarzy sie taka okazja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi bylam na takim balu 2 lata temu i znajoma byla w ciazy ... nie pila i mniej tanczyla, ale swietnie sie bawila ... wyszli troche wczesniej bo byla zmeczona, ale i tak do dzisiaj mowi, ze to byl jej najlepszy Sylwek ... ja tam bym na Twoim miejscu poszla i dobrze sie bawila ... zawsze mozna wyjsc wczesniej ( jakby co )

Ania skus sie skus - dlaczego tylko ja mam utyc ?
😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...