Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki ja już zjadłam śniadanko stwierdziłam że dzisiaj nie dam rady iść na glukozę bo jak zresztą dzisiaj wizyta u ludzi więc trzeba się podmalować i wyszykować.:laugh:
Życzę miłego dnia i mam nadzieję że wrócę szybko bo w zeszłym miesiącu zamiast powiedzieć od razu że jest problem to zadzwoniły po mnie dopiero o 12 i siedziałyśmy do 18 bp przelewy musiały wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laski 🙂
Iskierka twoja córcia ma już konkretną wagę - ciekawe ile moja pokaże na USG w poniedziałek

Anka 73 dobrze że napisałaś o ciuchach i innych , już myślałam że mnie coś się poprzestawiało że juz kupuje inni patrzą i sie dziwią a tu czas leci jak opętany

Agatta
laska z ciebie boldyno 😎

Mnie znów wydeło i naprawdę czuję sie już w 100% ciężarówą.

Moja Wiktoria kończy dziś 11 lat a pamiętam jak ją rodziłam jakby to było wczoraj też była taka zima.Eh...sentymenty. Czy mi się to widzi czy nie mam nastolatkę w domu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ja tez juz mam pokupowane ubranka dla corci az do 3 mce a nawet czesc do 6 -skorzystalam z promocji i poswiatecznych przecen 😁
PO STArszych dzieciaczkach nie mam nic nie mialabym gdzie tego trzymac taka roznica wieku 🙂 🙂
W NOCY PRZEBUDZILAM SIE I ZJADLAM W PRZELOCIE CUKIERKA CZEKOLADOWEGO Z ORZESZKAMI DO TEGO POPIOLAM sokiem owocowym i myslalam,ze padne.....mulilo mnie ze 2 godziny 😞
teraz juz dobrze 🙂 🙂 zycze spokojnego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂
wlasnie wrocilam z badan:mocz, krewka i przeslodka glukoza:P
masakrycznie slodkie i mdle i lepik w ustach ale do ogarniecia 🙂 pani laborantka pocieszyla mnie ze w 5 minut mam wypic szklaneczke i jak mnie zmuli to moge tylko lyczka wody zlapac, ale bylam dzielna wypilam na 3 razy 🙂 strasznie mdli ale nie ma co przesadzac porod z tym to chyba pikus 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie

iskierka, super że na wizycie wszystko ok, jak przeczytałam że dzidzia wazy 1,5 kg to oczy zrobiłam 🙂 już taka duża 🙂

anka fajowskie masz ciuszki, ja mam zamiar dzis zrobić wkońcu lot po szperakach 🙂

ziemniary ugotowane, więc nie ma odwrotu, dzisiaj kluchy leniwe na obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kuleczki,

Iskierka najważniejsze że malutka zdrowo rośnie.
Anka ciuszki cudne 🙂

My właśnie po śniadanku, mężuś zrobił pyszną jajecznicę 🙂
Plan na dzisiaj to zrobić obiadek a później wyciągam męża na zakupy. Planuję kupić pościel, kocyki, ręczniczek i zestaw startowy butelek. Co do ciuszków to najpierw musze przejrzeć co mi pozostało w spadku po siostrze a dopiero później zobaczymy co dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
wstałam o 10 masakra, cała noc nie przespana a nad ranem mnie sen łapie jak dziecko 🙂
ciuszki bombowe
iskierka z emilka wszystko jest i bedzie ok rosnie dziewczyna jak na drozdzach i zadna torbiel jej nie straszna wiec uszy do gory byle do marca 🙂
sztunia kupowałam po 2-3 rzeczy z rozmiaru 56:mam 3 kaftaniki, 2 koszulki, 3 spiochy, 2 pajace bawełniane i 1 welurowy to wszystko chyba, reszta na 62 i mam tez poro na 3-6 miesiecy ale to jakies duze mi sie wydaje wiec mysle ze to bedzie 68-74 i wieksze rozmiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ciuszki śliczne ja wczoraj usłyszałam że jak coś jeszcze kupię to dostanę eksmisję bo za dużo tego a zapowiada się jeszcze jedna dostawa od psiapsióły.
Rozmiary kształtują się tak
56 noworodek
62 0- 3 miesiące
68 3-6 miesięcy
74 6-9 miesięcy
80 9-12 miesięcy
może to pomoże Wam przy kompletowaniu wyprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BABECZKI!!!!

ISKIERKA na pewno wszystko bedzie ok do 26 marca 🙂

AGATTA laska z Ciebie i tyle!

Dziewczyny dopiszcie sobie jeszcze do listy zakupow nocna lampke,taka ledwie swiecaca,nawetdobrze by bylo jak by swiecila na niebiesko,przyda wam sie do nocnego karmienia [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/lampka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam z tymi ubrankami to sie jeszcze wstrzymuje, kolezanka urodzila w tym tygodniu chlopca 59 cm wiec ciuszki na 56 odpadaja w takim przypadku, pozatym mlode mamusie doradzaja zeby w szpitalu dzidzius przebywal w szpitalowych ubrankach bo te nasze po praniu moga do nas nie wrocic 😠
zakupie jakas ladna "wyjsciowke" ale to blizej lutego/marca ale oczywiscie korci mnie jak nie wiem co zeby juz cos niuniusiowi kupic, trzeba tez wziasc pod uwage ze na dzien dobry rodzinka zawsze z ubrankami przychodzi wiec nie ma co szalec na poczatek, ale wiadomo w samym pampersie dzidzius nie wyzyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taka lampka uratowala mnie przed depresja 😉
Zartuje,ale bardzo mi pomogla przetrwac nocne karmienia,nie swiecilam glownego swiatla,przez co na pol spiaca bralam Core i tak drzemiac karmilam malenka.I ja nie sie nie rozbudzlam i Mala tez wiec latwo nam byloerocic do snu 🙂

Emi sprobujw IKEA,mozesz tez kupic przez internet

KLAPOUCHA zjedz cos, najlepiej tosta z maslem,albo suchego.
Mi na mdlosci pomagala herbata imbirowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mieszkanko ogarnięte, pranie się pierze więc czas na kawusię 🙂
Klapoucha ja bym tam kromeczkę z masełkiem zjadła żeby na żołądku coś było.

No z tymi ciuszkami to cięzka sprawa. Korci jak nie wiem jak się patrzy w sklepie na te maleńkie cuda.
Mnie też mąż stopuje bo mogłabym tak w nieskonczoność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapoucha od swiat mam podobnie, zdarzaja mi sie wieczorne wymioty, zastosowalam delikatna dietke i pomaga nie cisnie mnie brzuch i moge swobodnie oddychac ,
co do lampek to rzeczywiscie dobry pomysl jakas poswiata w nocy musi byc, ja zakupilam sobie przed swietami w biedronce taka dotykowa swiecaca na 3 etapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...