Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć,
nie było mnie pięć dni i już nie nadrobię zaległości 😞
życzę miłego tygodnia 😉

Witam nowego brzuszka 😘

Morphinum - no cóż, z tymi kotami to nigdy nic nie wiadomo... 🙃 Może jest już zazdrosny o nowego malucha i tak zwraca na siebie uwagę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w piątek na wizycie u gina i powiedział że młody rośnie dobrze i wszystko w porządku. 🙂
Odwrócił się już głową do dołu (fikołka tego dokładnie czułam ok dwa tygodnie temu temu, a od tej pory dostaję kopniaki w górze brzucha)
Gin powiedział że wymiary są na 28 tydzień (z wyjątkiem kości udowej, która jest dłuższa... będzie koszykarz :P )
a waga - 1412 g (to według książek waga na tydzień 30...).

Tak czy inaczej mam w brzuchu niezłego zucha!
Mam nadzieję że nie będzie już tak szybko przybierał na wadzę, żeby mamuśki nie kłopotać trudnym porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂

gabga22 witaj 🙂

U mnie pada pięknie śnieżek, a mi się nie chce ubrać, bo zimno 🤨

Nie wiem, co zrobić na obiad 😠 a zaraz muszę się ubrać, iść do sklepu, do taty... a najchętniej poleżałabym cały dzień w łóżeczu, żeby tylko ktoś koło mnie skakał 😉 Póki co skacze tylko kotek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jozo moja mała też ma dłuższą kość udową, ciekawe po kim, bo ja jestem przykurcz i mój mąż też :P
BTW dzwoniłam do weta, potwierdził moje przypuszczenia, że kocur zrobił siku złośliwie, tym bardziej że jak kręcił się obok kuwety, to Piotrek akurat postanowił ja sprzątnąć. No poczekamy na rozwój akcji, liczę że to się nie powtórzy bo moje nozdrza tego nie zniosą 🙃 😲
Basik kładź się do wyra i miej wszystko w dupie, a co! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi podobno na "zapach" siuśków kota najlepsza jest kawa- trzeba nią natrzeć miejsce, gdzie nasikał.
Nasz Tygrys na szczęście nie robi na razie takich niespodzianek, jak ma moco brudną kuwetę to nasika w popielnik, po kątach jeszcze nic nie znalazłam 🙂 Teraz siedzi na parapecie i poluje na ptaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam napisać o tej Loveli 🙂 na początku stycznia pisałyście, że już przyszła. Ja zamówiłam jedną próbkę, w październiku, i wtedy moja mama mówi: "Zamów jeszcze jedną na mnie, będziesz mieć więcej", a potem któraś z Was napisała, że zamówiła jeszcze jedną na siebie, więc ja też tak zrobiłam ☺️ I kilka dni po śmierci mojej mamy przyszły 3 Lovele 🙂 Babcia zrobiła wyczekiwanej wnusi prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Matulki 🙂

Ale wypociłam 🙂 niema to jak wiejskie powietrze 🙂

Mykam podglądać córcie 🙂

Niestety nie Wiem co tam u Was bo do nadrobienia mam 70 stron i chyba przeczytam je dopiero jak wrócę.

Buziaczki Mateczki moje Kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja należę raczej do tych średnich 🙂 165 mam w dowodzie, a ucziwie rzecz ujmując troszkę sobie chyba dodałam 🙂
Mąż ma prawie 190, to pewnie on sprezentował młodemu takie długie nogi 😉

A, zapomniełam wcześniej,
Emi droga, poproszę o poprawkę w tabelce 🙂
Zdecydowaliśmy się (myślę że już ostatecznie, choć to nigdy nic nie wiadomo do końca), że nasz synek będzie miał na imię Gustaw.
Czyli Gucio lub Gutek.
No ewentualnie Gustlik 😉
(co sądzicie o tym imieniu?
pytam bo opinie sa bardzo różne 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Witamy nową mamusię 🙂

Dziewczyny wy też takie senne jesteście, ja odczuwam jakby strasznie ciśnienie dziś spadło...

Ale bym zjadła chrust - ten tłustoczwartkowy mniam mniam

JoZo - dzidziuś duży 🙂 Mój też bo w końcu 27tc miała aż 1200! Pani ginekolog powiedziała, że duża. Ale właśnie ma dosyć krótkie nóżki. Co mnie martwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...