Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniadad no prawie codziennie ricore, ale jak byk na niej jest napisane "wzbogacona w magnez" (chyba że to total ściema) a taką normalną to sporadycznie, może raz na tydzień

wczoraj też mi trochę skakało, ale dziś to już przegięcie, całe fakty no i w ciągu dnia tak momentami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a widzisz madzik tteraz dopiero studiuje puszkę ricore i faktycznie normalna kawa też jest, fakt że jest jej 38% ale zawsze może to coś 😞

kurde moja dzin ma urlop, więc nie będę robić popyliny i dzwonić do doktora który ją zastepuje. POczekam na piętek i podpytam położną.
ja biorę asmag 2x dziennie, nie wiem czy to duzo czy mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra ale sesyjka 😁 mniam 😁 brzuchol jak się patrzy! a Remik będzie wspaniałym starszym bratem 😘

jak oko skacze to skurcze spowodowane niedoborem magnezu przede wszystkim 🙂

Monia musi być dobrze! nie ma innej opcji, ja tu się modlę za Was i kciuki zaciskam i co tylko jeszcze mi przyjdzie do głowy 😘

auto nam się rozkraczyło. cholera! a bez auta mąż nie ma jak wrócić z pracy (bo tam o 2 w nocy autobusy już nie jeżdżą 😞)
heh, nic to! zaciśniemy zęby i wytrzymamy.

dziewczyny - czy was też bolą biodra i krzyż? od kilku dni ledwo chodzę 😠 czuję się jak babuleńka jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania78 ja też mam tak z biodrami i czasem z łóżka wstać nie mogę 🤢 a najbardziej mnie bolą jak umyje podłogę mopem.

KAWA- nigdy nie piłam i nie pije bo jakoś nie pociąga mnie jej smak...i biorę magnez a mimo tego i tak mam skurcze raz na jakiś czas w nodze.

Klapciu mam taki obrazek z aniołkiem w domu i muszę powiesić mojej małej nad łóżeczkiem

Moniadad dasz rade...my będziemy Cię tu wspierać bardzo mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leż kobietko w łóżeczku 5 tygodni to już lepiej niż 10. Idę rozkładać wyrko bo mój biedny Mąż usnął na siedząco 🙃 cały czas pobolewa go ten ząbek i ma spuchnięte bo zbiera się ropa i musi co chwile oczyszczać i jak mu to minie to dopiero będą mogli leczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...