Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
małemu dziecku niemowlakowi pobierają z pięty a to przed nami eh moj mąż pewnie odjedzie hi hi nie może widzieć krwi taki duży byk a mała kropla krwi i go nie ma 🙂
ja mam siniaka 🙂
obdarzona nie wyglądasz na 19 lat tak samo love przy was czuję się jak staruszka he he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mulant, wiem, widziałam na takim filmie dokumentalnym jak pobierają ze stopy dzidziuusiowi:/ to jest też okropne i sama co nie odjechałam jak to zobaczyłam 🙂 ja też będę miała pewnie siniaka bo ja chudaa jestem i po kłuciu mam zawsze 😉
ja to zdjęcie moje profilowe miałam robione z 2 lata temu, jak nie 3 😉 a 19 latek skończyłam w czerwcu 😁 łoj tam staro, przecież 50 lat chyba nie masz 😉 poki jesteś w wieku rozrodczym to nie ma co narzekać 😉 a Love ma te zdjęcia na profilu takie,że ją widać ale nie do końca, tak że ja ją trochę widzę a połowe muszę sobie wyobrazić, czyli tak się domyślam jak wygląda 🙂 a Ty Mulant masz te zdjęcie takie,że Cie w ogole nie widzę 😞 ale co ja sama gadam, jak moje zdjęcie jest całkowicie mało wyraźne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jadopero z PL wróciłam. Kurde jaka siara haftować w samolocie :/
Ja najpierw musze zrobić na badania heh.. nie no w poniedziałek za tydień wszytskie potrzebne badania będę miała.
Mulant to pochwal się ile już wiosenek a my ocenimy. :P
Wiek chyba nie ma znaczenia 🙂
Ja mam jeszcze 2 inne zdjęcia w galerii ale tam też chyba slabo widać. Mąż fotograf a nie chce mi zdjęć robić więc musi to wystarczyć. No i przyzam że na 19 nie wglądam- no i co gorsze nie czuję się na tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczny! Gratuluję serdecznie rosnących w was aniołków. Dbajcie o siebie, nie przemęczajcie się,nie dźwigajcie nic ciężkiego,nie palcie, nie pijcie, zdrowo się odżywiajcie i bądźcie dobrej myśli.To co czeka was po tym cudownym okresie ciąży to prawdziwy maleńki cud, którego niedługo w sobie poczujecie.
A czas szybko leci ja rok temu dowiedziałam się że jestem marcówką termin miałam na 31.03.2011, a urodziłam jako pierwsza w marcu 3.03.2011. O mało co nie urodziłam w styczniu nagle mi się rozwarcie zrobiło, prawie 2 miesiące w szpitalu leżałam,ale to pikuś mam zdrowe dziecko. Myślę że winę za to ponosi trochę lekarz bo już w czwartym miesiącu miałam skurcze macicy -robiła mi się twarda kulka- normalne to jest w 7 mc, a potemtych skurczy miałam bardzo dużo a on mi mówił że to normalne,efekt taki że urodziłabym w 7mc.Jeśli będziecie takie skurcze miały wcześnie to należy brać Fenoterol.
Trzymajcie się!czeka was wiele cudownych chwil. DO ZOBACZENIA NA MAMUSIE.NET W PRZYSZŁYM ROKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, miejmy nadzieję,że nie zahaftowałaś siedzenia 😉 heh albo pilota 😜
ale to jak sie czujesz do swojego wieku? ja kiedyś jeszcze rok, dwa,trzy temu wyglądałam na 20 ( malowałam się, stroiłam) teraz od roku nie chce mi się pindrzyć, jakoś zaczęłam olewać to jak wyglądam, a to nie dobrze 😞 chociaż o siebie teraz dbam, w sensie po każdej kąpieli smaruje calutkie ciało oliwką żeby uniknąć dużej liczby rozstępow:/ ja to się do swojego wieku też nie czuję. Teraz nie czuje się jak osoba dorosła, lecz jak dziecko... a to źle. Ale jak miałam 15 lat to myślałam ,że jestem dorosła jak cholera!
Mulant- 26 lat i Ty czujesz się staro? szczerze mowiąc to ja bym chciała być w ciąży właśnie w tym wieku a nie w moim 😞 mi też się nic nie chce 😞 teraz w ciąży to ja na serio... obijam się 😁
A ta kobitka wyżej co pisała, to same mądre rzeczy 😉 dziękujemy;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda- 26 lat to niedużo. 🙂))
Tzn.. Hm... nie czuję się na swój wiek... czuję się o wiele starzej. No, ale tak wyszło, że szybko musiałam niestety dorosnąć. Do tego mam o wiele starszego męża od siebie, no i właśnie mam męża- wyszłam za mąż mając 18 lat i 8 miesięcy, a w tym wieku to niektóre tak naprawę nie myślą o zakładaniu rodziny tylko o zabawie i innych głupotach. Do tego nie długo pojawią się dzeci i koniec z szalństwami na które z resztą nie miałam nigdy ochoty i nie pociągały mnie.
Raczej nie pasuję do więksszości osob w moim wieku.
Na zdjęciach może nie widac, bo troszkę są przerobione ale zdaza się ze dają mi po 15-16 lat. Np. szef jak w pierwszy dzien przyszlam do pracy to nie chcial mnie zatrudnic bo swierdzil ze nie mam nawet 15 lat. Zdjęcia raczej mnie nie pokazują takiej na jaka wygladam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant
Wiem że już po 24 ale wcześniej się nie dało. Widzę, że również masz na imię Anna więc IMIENIKI.

ŻYCZĘ CI WSZYTSKIEGO DOBREGO, ZDROWA I WYTRWAŁOŚCI W TYM ZAPEWNE DLA NAS KOBIET CIĘŻKIM OKRESIE JAKIM JEST CIĄŻA. SPEŁNIENIA MARZEŃI UŚMIECHUNA TWARZY. 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
mulant
Wiem że już po 24 ale wcześniej się nie dało. Widzę, że również masz na imię Anna więc IMIENIKI.

ŻYCZĘ CI WSZYTSKIEGO DOBREGO, ZDROWA I WYTRWAŁOŚCI W TYM ZAPEWNE DLA NAS KOBIET CIĘŻKIM OKRESIE JAKIM JEST CIĄŻA. SPEŁNIENIA MARZEŃI UŚMIECHUNA TWARZY. 😜 🤪

nie zauważyłam Ze ty też Anna przepraszam, również wszystkiego najlepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
troszkę się nie odzywałam, bo miałam małego stresa związanego z dzidzią
na pierwszym usg obok pęcherzyka lekarz znalazł krwiaczka
dostałam leki na podtrzymanie, nakaz leżenia i nie dźwigania - to trudne z półtora letnią córcią 😉
tydzień przeleżałam i się nastresowałam - w poprzedniej ciąży nie miałam takich niespodzianek
wczoraj byłam na kolejnym usg - u dzidzi pojawiło się tętno, krwiak delikatnie się wchłania - nie ma zagrożenia 🙂
mam nadal odpoczywać i brać leki, ale lekarz uspokaja, że na chwile obecną wszystko jest OK
uważajcie na siebie, nie przemęczajcie się i bądźcie szczęśliwe 🙂
mi powoli zaczynają się mdłości (popołudniowe a nie poranne) - w pierwszej ciąży od 7 tygodnia nawet zębów nie mogłam myć, bo od pasty mdliło mnie strasznie
poza tym piersi juz mi się powoli wylewają ze stanika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love- na początku jak pisałam na tym forum, to było mi dziwnie, byłam pewna że masz conajmniej z 23 lata, i wstydziłam się napisać ile mam lat. A tymczasem okazało się że my razem z rocznika 92 😉 i tak mi się wydaje, że trochę jesteśmy podobne, bo ja tak samo nie jestem typem imprezowiczki. Jeśli już to 2 razy do roku byłam na jakiejś lepszej dyskotece, a takto czasem piwko z najlepszymi znajomymi 😉 każdy chciał mnie wyciągać na imprezy, a ja zawsze byłam asertywna, śmiali się ze mnie ,żę jestem domator i siedzę w domu 😉 Ty masz prawo czuć się doroślej 😉 bo życie kazało Ci dorosnąć 😉 ja nigdy nie myślałam o dzieciach w moim wieku, ale też nie o zabawie. Myślałam dużo o studiach, o kształceniu się i dążeniu do bycia samodzielną i samowystarczalną. No ale życie ułożyło się inaczej więc na studia idę za rok dopiero 😉
Mulant- Love ma racje! jak się czujesz na młodziej to dobrze, nie ma czym się przejmować 😉
Mamamaliszka- Oj jak dobrze,że dobrze się wszystko skończyło. Pewnie czujesz się nie pewnie w takiej sytuacji i boisz się niemiłosiernie. Też bym się bała;/ a właśnie najgorsze są te sytuacje,że czasem trzeba coś ciężkiego podnieść, albo coś zrobić co nie wolno w ciąży. Ale na pewno w Twoim przypadku wszystko się skończy w 40 tygodniu na porodowce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ta życie. Wybawić to się jeszcze zdążymy, ale to już z naszymi pocechami 🙂
Do 23 to jeszcze troszkę mi brakuje. 🙂 A co do studiów to na pewno je zdążymy skończyć. Mi się do tego niespieszy- teraz njwaznisze są dla nie dzieci,a pozatym dopiero może za rok wrócę do PL na stałe więc wtedy o tym pomyslę. Chyba że mężowi sięprzyśni, że chce zostać tu już na zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj w pracy leże na kanapie i ni mogę już wytrzymać. Koszmar. Ale się nie mogę zwolnić, bo szefa nie ma. 😞
Mnie mulant zawsze popołudniu bierze. Itaminy rano biorę jeszcze przed wstaniem z łóżka, bo inaczej bym zapomniała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny sorki,ze sie wtracam.Jestem macoweczka,ale 2011 😁 Chcialam wam powiedziec,ze na mdlosci bardzo dobre sa migdaly.Mnie niestety dosc dlugo meczyly i dopiero migdaly pomogly.Nigdzie sie bez nich nie ruszalam.A jak was zacznie zgaga meczyc to polecam coca-cole 😁 Powodzenia bruchatki i zdrowka wam wszystkim zycze oraz bezproblemowych ciaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...