Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki mulant. To czwarta rocznica, a więc za trzy lata odchodzę 🤪
Bo kolega mojego taty zawsze powtarza, ze kobieta, jak ma trochę honoru, to po siedmiu latach małżeństwa sama odchodzi 😎 Why? Nie wiem 😁 Grunt,ze odchodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra, no może jutro obędzie się bez gości u Ciebie;D a co do jaj to chyba bym usłyszała'' cooo... 😞 a czemu dziś nie kotlet'':P
No masz jeszcze 3 lata aby nacieszyć się tym małżeństwem 😜
a ja mam ochotę na słono/ słodkie 😁 zawsze jadłam słone i jem dalej a słodkie żadko jadłam a teraz wpierdzielaaammm 🤪 🤪 i teraz jest efekt, 7 kg na + 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też kot łazi z ogonem przytrzaśniętym. Do połowy ma normalny, a od połowy taki zeschnięty kikut. Ale co mu się stało - cholera wie 😁 Nikt się nie przyznaje, więc może to nie u nas mu się stało, tylko jak na pannach był 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy na podwórku dwa owczarki niemieckie i jednego takiego małego kundla Reksia, żeby hałas robił. I nasz Szejk pewnego pięknego razu wydupczył Reksia... 😮 A Reksiu zblazowany, przyprowadził sobie kocichę do mnie pod okno i ją dojeżdżał, aż miotłą dostał zbok jebany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
My mamy na podwórku dwa owczarki niemieckie i jednego takiego małego kundla Reksia, żeby hałas robił. I nasz Szejk pewnego pięknego razu wydupczył Reksia... 😮 A Reksiu zblazowany, przyprowadził sobie kocichę do mnie pod okno i ją dojeżdżał, aż miotłą dostał zbok jebany 😁


Astra popłakałam sie ze śmeichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤨
mam aby czipsy.
sztunia nie wiem czy wczoraj doczytalas ale jakbys mogla to jeszcze raz nazwa perfumow bo nie mam a wzrokowo nie znalazlam 🙂 zapytac muszeeeem 🙃

a co do psów to wgl psy to zboki 🤨 moja kolezanka miala psa co gwalcil misia, a potem kocyk ode mnie dostala taki zajebisty rozowy i jego gwalci do dzis 🤨 albo moj pies (nie ten co teraz mam) to mojego taty noge ujezdzal jak ten nie patrzyl...
moja Marysia na szczescie grzeczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego taty noge ujezdzal jak ten nie patrzyl...

Jeszcze powiedz,że nie czuł haha 😁
Ech..ale rześkie powietrze 🙂 byłam na małym spacerku, tzn w sklepie po twarożek, śmietanę i czosnek. Cebulkę, ogóra i rzodkiewkę mam - już się nie mogę kolacji doczekać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...