Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie masz tam u siebie marketów, w których można robić zakupy on-line? To byli moi wybawcy na zachcianki w czasie choroby, gdy nie mogłam się ruszać z domu, a nawet z łóżka. Robiłam zakupy, a kilka godzin później były dostarczane. Ja tak kupuję w Łodzi w Almie i u Piotra i Pawła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, no tak podejrzewałam ,że Ci ciężko a bynajmniej gorzej niż nam bo masz bliźnięta. No zgagę też mlekiem czasem zapijam jak chce mi się wstać 😜 to nie wzięłaś Bącka do PL? to on tam tęskni za Tobą a Ty za nim 😁 Ty masz przeciążenie duże w ciul na pewno, kurde a co z Tobą będzie tak za miesiąc?;/

Lady, ja też mam 19 😁 my z Love jesteśmy tu najmłodsze wypierdki 🙂 a co do bananow to też słyszałam, ale nie zawsze mam w domu. Też bym chciała robić takie zakupy on line ale nie da rady bo na wsi mieszkam to kto mi tu przywiezie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to najmłodsza 🙂)) Gówniara się przypałetała na brzuszka i siedzi hehe 🙂
Nie mam sklepu 🙂)) tzn mam ale nie online, ktos by musial isc 20 metrow dalej ale nikomu sie nie chce a mi na pewno 🙂)) hehe
obdarzona nie strasz mnie, ja czasami sie zastanawiam nad tym wgl... serio czasami se mysle po chuj mi to, az glupia jestem bo fajnie jest, ale czasami nie mam sily sie ruszyc i dupa blada... az sie ryczec chce ;/
chyba zaraz po kolezanke zadzwonie... mezo nadal sie nie oddzywa i pojechal gdzies na impreze , taty jeszcze nie ma, mama u babci, samej nie chce mi sie siedziec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj drzemnęłam się i dalej coś tam brudzę 😞 [po mału schiza łapie, wiec zadzwoniłam do doktórki ale odebrała połozna i niby uspokajała ale zadzwonie a godziny do giny zeby sie uspoic na 100% a jak cos to pojde do szpitala
meza wysłałam po adwokatke i po milkę z orzechami

a Majka napatrzyła się jak co chwilę do kibla chodze i wkładki wymieniam i porwała paczkę i sobie w rajstpy wkłada ubaw po pachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love haha gowniara to nie, ale młodociane to my są 😁
ja wierzę, że masz dość i w ogole, że Ci się odechcewa:/ mi by się też odechciewało i też się boję co będzie jak mi brzuch podrośnie jeszcze:/
a ten Twoj mężo to powinien zaliczyć nie mały wpierd**** no co on se wyobraża w ogole;/ on sobie miło spędza czas a Ty nie w humorze siedzisz 😞

ja czekam właśnie na mojego M. Biedny, woził dziś moją mamę po pogotowiach i szpitalach 😞 bo moja mama wracała z pracy rowerem i z zakupami i kobieta przechodziła przez drogę i weszła jej pod koła i mama złamała rękę bo się wywaliła 😞 ja nie wiem, tam nawet pasow nie było, ale zdarzają się ludzie co łażą jak święte krowy:/ jeszcze moja mama pracuje w sklepie gdzie są takie drobiazgi i od wtorku miała mieć na cały etat, bo będzie okres przedświąteczny, ale jak powie szefowej co jej się stało to nie wiem co to będzie:/ biedna mamusia moja no 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia uważaj na siebie
obdarzona kurcze no faktycznie biedna ta twoja mama 😞 moja kiedys tez reke zlamala pamietam i przekichane bylo...;/ jeszcze wiecej roboty mialam niz zwykle....
moj to tam wedle mnie niech siedzi se tam... lepsze to niz siedzenie po cichu... chociaz i tak juz pisal ze za godzine wraca -kurde kumpela nie przyjdzie do mnie 😞 lipa jak nie wiem 😞 bo w trojke nie bedziemy przeciez siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 😁
mały zdrowy,wszystko pozamykane i waży 595g według usg.Widzialam jajeczka.....hihihsama rozpoznalam jak usg robil.Nastepna wizyta 8.12
Skierowanie na glukoze dostalam 75g;(No i oczywiscie ostatnia szansa na podniesienie Hb,bo na nastepnej wizycie bedzie recepta na żelazo.Damy ade chociaz troche podniesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, ja wróciłam o 19 od lekarki, znów swoje odsiedziałam bo sie okazało ze wszytskie baby myslały ze pzred swietami to wszyscy pojada gdzies a nie do lekarza i kazdy przyszedł i było duzo. pojechałam specjalnie wczesniej ze mzoe mnie przyjmie szybciej a prawie o 18 weszłam do niej. nio i miałam usg, ale.... chyba fatum nade mna, bo dzidzia źle lezy, tzn lezy popzrecznie z tendencja wpadniecia na dobre za spojenie łonowe tak jak zuzia, i płci nie znamy 😞 i byc mzoe nie poznamy do porodu, ajk bedzie jak z Zuzia. wielu rzeczy nie pomierzyła, bo sie nie dało, kregosłup był tak zwiniety ze szok, nic nie mogła zobaczyc, rece z nogami i głowa miedzy nogami. szok. ja to chyba mam tendencje do źle ułozonych dzieci. nio i mówiła ze małą ta dzidzia, z tych małych a nie duzych. poza tym wyniki cytomegali mam watpliwe i nie mozna ich zinterpretowac, albo jzu pzreszłam albo jestem w trakcie, wiec dostałam skierownaie do poradni chorób zakaznych PILNE na skierowaniu napisała i jak cos bedzie nie tak to skieruje na badania prenatalne. nio i usg do poprawki, bedzie znów ogladac nastepnym razem zeby wsyztsko pomierzyc dokłądnie. tak sie jakos martwie o to wszyztsko, jzu huk z ta płcia, ale jakos cały czas nie tak jak powinno. nio i dostałam zwolnienie do 24 listoada teraz a jak bedzie wynik cytomegalii szybciej to mam wczesniej przyjsc. nio i tyle. 😞 buuuu zaraz chyba bede ryczec takiego mam doła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
love napisał(a):
zachowanie? nie wiem. Nie czytałam twoich postów 🙂 hehe jakoś zbyt leniwa na to jestem 🙂
Bardziej chodzi mi o zdjecie bo mlodziej wyglądasz 🙂)
ja 19


No to młoda mama z Ciebie 🙂 Cieszę się, że na swój wiek nie wyglądam 😉


czytam co piszecie. ja dzis jak czekłąm w poczekalni takie tam były dojrzałe kobiety, babcie takie i jak sie dowiedziały ze to moja druga dzidzia to oczyz robiłya ze jak usłyszały ze ma juz prawie 3 latka Zuzia to juz w ogole. i nie mogły uwierzyc ze u mnie juz prawie 30-stka na karku. zawsze wszyscy mówili ze młodo wygladam ... hehe nie pzreszkdza mi to jakos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ty sztunia mysle ze tego nie bagatelizuj, bo jakies takie plamienia to grom wie co moga znaczyc. ja jak czytałam to tez mi od razu ten czop przyszedł an mysle, ale ja chyba go nie miałam wiec nie wiem nawet ajk wyglada.

A was chyba nie ma i nie ma mnie komu pocieszyc 😞 buuuuu dziewczyny 😞
i jeszcze sama do siebie musze gadac na forum 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obrzarłm sie jak swinia'
najpierw pizza od włocha ciasto orzechowe i poł litra imnego mleka fuj ale mi niedobrze
nie łazę już do kibla bo mam dosyc sciagania majtek bedzie dobrze, zaraz ide spac tylko gesslrkę obejrze
cały czas mam brazowe wiec nie pankuje i mało tego
ewcia trzymam kciuki żeby było wszystko ok
izunia fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co z Wami jest.......ostatni wpis od Sztuni o 21.30 🤨
Noc jakos zleciala.Oczywiscie jakies 5 razy sie przebudzilam.

Wlasnie Sztunia jak tam wkladka?Czysta jest?Ja mam takie upławy,że 4 razy dziennie wkładke zmieniam.Ale to normalne jest 🙂
Dzisiaj wkoncu musze pietruszke zamrozic,bo mi zmarznie i bedzie tyle z niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś wstałam o 7, i od rana wszystko robie bo mama ma tą rękę w gipsie i już padam ze zmęczenia 😜

Ewci@, biedo Ty moja 😞 Ty to masz na serio pechową tą ciążę, ale na pewno zakończy się ona pomyślnym rozwiązaniem w marcu 😁 co do płci, to w porownaniu do nas będziesz miała znow niespodziankę 😁 a dzidzia pozginana jakoś musi dać też radę, a to , że mała to nie tragedia 😁 moj też jest dość mały, tzn taki maławy, średni po prostu. I jest plus tego, że nie ani Ty ani prawdopodobnie ja nie będziemy musiały rodzić klocka co waży z ponad 4 kg 🙂
Co do wynikow badań no to masz wyjątkowego pecha, ale najwazniejsze, że dzidzia jest zdrowa, a ta cytomegalia to dalej nie pamiętam co to, ale na pewno wszystko będzie dobrze 😁 zobacz, mamy już coraz bliżej niż dalej 😁
Sztunia, odezwij się kurde, chyba że Cię w domu nie ma. Musimy wiedzieć jak tam Twoje plamienia:/ oby wszystko było dobrze 😞(
Lady, hehe chyba tylko my no i może Mulant czujemy się wyśmienicie 😁
nad resztę spadło fatum, Love chyba nie w humorze albo jakaś przybita 😞
Izunia, to dobrze, że wszystko dobrze 🤪 Alanek to już kawał chłopa 😁 ponad poł kg;D no no mały dżentelmen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...