Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona.....mama przytyła 4kg to maly tez musial przybrac 🙂Nogi i rece mi puchna.
Cholera smierdzi mi ryba na caly dom.Ja tu chcialam miec zapach smazonej cebulki i sadzonego jajka,a maz z ryba wyskoczyl-dorsz czy cos.
Ide plakac nad cebulka 😉

Obdarzona co sie mamie stało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewci@ trzymamy kciuki by wszystko było ok. Masz wstydliwe dzieciątko i nie chce tak wszystkim pokazywać co tam ma między nóżkami 😉
Ja w jakiś sen zimowy zapadłam bo jeszcze się po śniadaniu zdrzemnęłam 2 godziny 😮 Chłop ma wolne, na jaki spacer by można iść, a ja z wyra się zwlec nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
LOVE, ZOBACZ SOBIE TE WOZKI DLA BLIŹNIĄT: http://www.euro-baby.pl/new/index.php/oferta/twins.html

hehe 🙂)) podobaja mi się... chociaż coś.
bo same zawsze widze co mi cos nie pasuje 😞 ale te ok, kurde kiedys bede musiala jakies wybrac... a ja nawet jaqkos sie za bardzo do tych zakupow nie pale tak jak na poczatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
obdarzona napisał(a):
LOVE, ZOBACZ SOBIE TE WOZKI DLA BLIŹNIĄT: http://www.euro-baby.pl/new/index.php/oferta/twins.html

hehe 🙂)) podobaja mi się... chociaż coś.
bo same zawsze widze co mi cos nie pasuje 😞 ale te ok, kurde kiedys bede musiala jakies wybrac... a ja nawet jaqkos sie za bardzo do tych zakupow nie pale tak jak na poczatku



Im blizej rozwiazania to konczy nam sie zapal.Jednak jest nam ciezej biegac po sklepach.Mnie tez jeszcze wózek i łóżeczko zostalo do kupna,a i pieluchy tetrowe-kolorowe.Ale łóżeczko i pieluchy to chyba na allegro kupie.Wózek jeszcze nie myslalam gdzie.
Love wszystko razy dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia dokladnie, ale my wozek bedziemy kupowac dopiero jak do pl wrocimy bo nie chce aby bylo za duzo do przewozenia, tak samo wiekszosc innych rzeczy 🙂
a jesli chodzi o zakupy to ja raczej wiekszosc bede zamawiac bo po sklepach jakos latac nie chce mi sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Do 38 tygodnia musze urodzic, ale cosmi sie wydaje ze i tak wczesniej to bedzie...
Kurde pomyslec ze jeszcze tyle czasu... nie wiem jak wytrzymam,.


A od którego juz mozna urodzic bez zadnych obaw o dzidzie?Wiem,ze w 7 m-c jest bezpieczniej niz w 8.Ciekawe jak to z nami sie potoczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szału zaraz dostanę od tego swędzenia wrrrr
coś mi wyskoczyło pod pachami dziewczyny swędzi niesamowicie w poniedziałek idę do lekarza myślałam że od maszynki albo kulki ale przestałam używać a to nadal swędzi troszkę się boje czy to nie grzybica albo inne coś ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
szału zaraz dostanę od tego swędzenia wrrrr
coś mi wyskoczyło pod pachami dziewczyny swędzi niesamowicie w poniedziałek idę do lekarza myślałam że od maszynki albo kulki ale przestałam używać a to nadal swędzi troszkę się boje czy to nie grzybica albo inne coś ;(


ja mulancik miałam cos takiego po ciazy, jak akrmiłam piersia, jakis grzyb sie zaległ, tez myslałam ze od golenia czy antyperspirantu jakies podraznienie. lekarz pzrepisał pimafucort masc, i pzreszło, ale nie wiem czy mozna w ciazy. musisz sie poradzic. i sama nie wiem skad sie to wzieło, potem jzu mi sie nigdy nie zdarzyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki, ja dzis mam okropnego doła, kilka razy wyłam jak bobr, wczoraj naopowiadałam sie kazdemu po kolei pzrez telefon co było na wizycie, i tak mnie wzieło ze poszłam wczesniej spac,w złym humorze. dzis od rana sie zamatwaiłam ze cos nie tak mzoe byc itd. w nocy sie budziłam chyba z 5 razy, myslałam ze rano odespie, zuzia wstała niby pózno bo az po 8 , to chyba jej rekord, maz do niej wstał, a ja miałam spac, ale córcia sobie urzadziła scene foch, i wyła chyba pzrez pół godziny bez pzrerwy i wstałam, bo jak tu spac. potem powiedziała ze po prostu sie nie chciała ubierac i tyle. ale az tyle ryku, jakby nie mzona było powiedzuec. nio i cały dzien miałam wisielczy nastrój choc przyjechała tesciwoa zeby pizze nam zrobic, potem przyszła meza siostra z synkiem wiec sie Zuza miała z kim pobawic, a potem sasiedzi z Ola, kolezanka Zuzi, i jeden wielki bajzel w domku tak sie bawiły i krzyk i wielki rykl, bo to kredki ta chciała i tamta tez, to opaske, az sie opaska z hello kitty połamała i znów ryk. szok. nie wiem czy jzu chce druga dziewczynke 🙂 hehe
nio a teraz padam an ryj i znów mnie handra dopada i chyab zaraz znów wyladuje w łózku.
a co was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...