Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia na twardniejący brzuch lekarka nie dała Ci magnezu?


nie, bo dopeiro mi sie to wczoraj zaczeło. ze dwa dni temu gadałam do nightmare ze mzoe to od baraszkowania z mezem, i mam za swoje. pewnie tak 🙂 pamietam jak mi w pierwszej ciazy wszyscy w pracy mówili, jak chodziłam w 2 trymestrze, ze strasznie jestem złosliwa i tylko dogryzam , dogaduje... mzoe i teraz to mam, a ze drugie dziecko to podwójnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Lady poproś babkę, żeby Ci rozpuściła w ciepłej wodzie, wydaje mi się, że tak lepiej jest... Mi też niedobrze od byle czego więc rozumiem co czujesz 😜


Ale to będzie więcej do wypicia jak rozpuszczone. Kurde czy dam radę? A co jak zwrócę? Może powinnam od razu dwie dawki kupić w aptece?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Ewci@ koncze pedagogike, mam nadzieje ze mi sie uda. Przed chwila posmyralam moje dziecie, bo wystawilo jakas czesc cialka, ale uciekla, wstydliwa, tylko ciekawe po kim hihi


uda uda, w koncu co dwie głowy to nie jedna, Marysia Cię wspomoze. a swoja droga nie chce starszyc ale kobietyw ciazy maja nizsze IQ, podobno udowodnione. Dasz se rade. o której kciuki trzymac jutro?? ten sam termin porodu w koncu do czegos zobowiazuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady jak zwrócisz to musisz w inny dzień przyjść, mi musiała rozpuścić bo mój kupił w proszku i ona w kubeczku 200ml rozpuściła z ciepłą wodą. Najlepiej na raz wypić nie zatrzymując się, tak żeby ograniczyć czucie tego smaku. W ogóle dziwną reakcję miałam po niej serce mi waliło i w ogóle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
no mam nadzieję że się jeszcze załapię 🙂 w necie pisze , że od 24 do końca 27 tygodnia 😜

co do brzucha twardniejącego to mi zaraz po stosunku twardnieje, ale to chyba przez wiadoomo co 🙃



dasz rade z cukiereczkiem.Tylko mieszaj dlugo niech sie rozpusci,bo inaczej sie mozna.....i najlepiej w cieplej wodzie.Bo masz gwarancje,ze grudek nie bedzie.

Moj maz juz w sobote chyba bedzie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Lady jak zwrócisz to musisz w inny dzień przyjść, mi musiała rozpuścić bo mój kupił w proszku i ona w kubeczku 200ml rozpuściła z ciepłą wodą. Najlepiej na raz wypić nie zatrzymując się, tak żeby ograniczyć czucie tego smaku. W ogóle dziwną reakcję miałam po niej serce mi waliło i w ogóle 😜



ja to samo/Gorac,walace serce,spiaca bylam.Ale bardziej mnie meczylo siedzenie 2 h 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Lady jak zwrócisz to musisz w inny dzień przyjść, mi musiała rozpuścić bo mój kupił w proszku i ona w kubeczku 200ml rozpuściła z ciepłą wodą. Najlepiej na raz wypić nie zatrzymując się, tak żeby ograniczyć czucie tego smaku. W ogóle dziwną reakcję miałam po niej serce mi waliło i w ogóle 😜



ja to samo/Gorac,walace serce,spiaca bylam.Ale bardziej mnie meczylo siedzenie 2 h 😉


ojj tak to siedzenie to był koszmar, jeszcze na korytarzu niewygodne ławki i śmierdziało fajami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia spoko, mozna zartowac 🙂 jak wstaje to zawsze mi wyleci i czasem czuje jak pocieknie, hmmm no mozna pwiedziec że mam taki ala okres bo brudzeni to nie jest

iza fajna kurtka

zgadzam się z obnizonym IQ a od ego lezenia juz wogóle leb mi się zlasował, jeste nieodtleniona i głupia, mam krzyzówki łamigłkwóki i kuxwa nie umiem niektórych banałów rozwiazać, meżo do mnie jedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
no mam nadzieję że się jeszcze załapię 🙂 w necie pisze , że od 24 do końca 27 tygodnia 😜

co do brzucha twardniejącego to mi zaraz po stosunku twardnieje, ale to chyba przez wiadoomo co 🙃


hehe u mnie nie ma stosunków wiec nie taka przyczyna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ewcia spoko, mozna zartowac 🙂 jak wstaje to zawsze mi wyleci i czasem czuje jak pocieknie, hmmm no mozna pwiedziec że mam taki ala okres bo brudzeni to nie jest

iza fajna kurtka

zgadzam się z obnizonym IQ a od ego lezenia juz wogóle leb mi się zlasował, jeste nieodtleniona i głupia, mam krzyzówki łamigłkwóki i kuxwa nie umiem niektórych banałów rozwiazać, meżo do mnie jedzie 🙂



hehe ja to nawet nie rozwiazuje zeby sie nie dołowac, wziełam niby robote z pracy zeby ich troche wspomóc, ale boje sie o moja głowe i nie siadam, ciekawe co ja tam wymysle, dobzrez e to nieterminowe wiec tak odkłądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja miałam teraz dwie kroplówki z magnezu w spitalu, cały czas wpieprzam ten cholerny asmag a i tak dalej twardnieje, dzisiaj naliczyłam 4 razy

głowe mi rozsadzi


ja to włąsnie nie wiem czy u mnie to skurcze czy ki grom, mzoe to po prostu jakos te moje szwy po tym woreczku czy cos, bo wiecej z prawej strony i on taki napiety cały czas, nei ajk przy skurczach ze łapie i puszcza za chwilke. sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej Ggulek, ale to jak Twoj kupił to do rozpuszczenia? to to trzeba kupić samemu?
poproszę na pewno o ciepłą i tą cytrynkę wezmę 😜

Ewcia, hehe no tak 😉 ale bez powodu też mi twardnieje. Głupie uczucie 🥴 ale jeśli Tobie to doskwiera na dłużej to to może z lekarzem zagadaj;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ej Ggulek, ale to jak Twoj kupił to do rozpuszczenia? to to trzeba kupić samemu?
poproszę na pewno o ciepłą i tą cytrynkę wezmę 😜

Ewcia, hehe no tak 😉 ale bez powodu też mi twardnieje. Głupie uczucie 🥴 ale jeśli Tobie to doskwiera na dłużej to to może z lekarzem zagadaj;/


miałam to dopiero wczoraj wieczorem i dzis w nocy, i juz pwoiuedziałam ze jak rano nie pzrejdzie to jade. ale jakos odpusciło i jest w miare. powiem jej na wizycie 14.12 chyba ze sie bedzie powtarzac to pojade wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ej Ggulek, ale to jak Twoj kupił to do rozpuszczenia? to to trzeba kupić samemu?
poproszę na pewno o ciepłą i tą cytrynkę wezmę 😜

Ewcia, hehe no tak 😉 ale bez powodu też mi twardnieje. Głupie uczucie 🥴 ale jeśli Tobie to doskwiera na dłużej to to może z lekarzem zagadaj;/



tak w aptece sama kupujesz.Musisz powiedziec ile 50 czy 75.Bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
ewci@ wlasnie tez slyszalam o tym niskim IQ i o krotszej pamieci i o zakluceniach w koncentracji masakra. Mam nadzieje, ze Marysia wspomoze zestresowana matke 🙂 a obrone mam o 16, wiec jak uda mi sie zaliczyc to od razu sie pochwale 🙂)



ja potwierdzam cofanie sie w rozwoju i skleroze 😞Masakra...... na zakupach to juz tylko kartka mnie ratuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mówicie, żeby lepiej samemu nie jechać na to badanie krzywej cukru jak jest takie dziwne samopoczucie po tym? Dałabym radę prowadzić samochód po tym?

Lekarz (ten drugi z Gamety) mi mówił, że lepiej 75ml. Mój też mi od razu powiedział bym kupiła 75ml w aptece.

Kurtka fajna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izu, fajna kurtka 🙂 najlepszy ciciek 🙂



wiesz co byl jeszcze plaszczyk,ale stwierdzilamz,e buty na zime mam sportowe trapery wiec plaszczy odpada.A ta bedzie tak i tak pasowac.Tylko niech brzuch sie zmiescie do kocnca ciazy 😁Za taka kase to tylko przymierzylam i bralam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...