Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, zgodzili się, ale to będzie kolejny kundel wiejski co będzie się męczył na dworze. Po co im ten pies to ja nie wiem;/ na ulicy raczej nie wyląduje ale znam mojego M, pobawi się, podjara a potem będzie się wkurzał,że go denerwuje.
Haha 😁 no operacja, nie lada wyczyn 😁

idę, będę przed spaniem bo zaraz przyjedzie Mateuszek psie serce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już mu mowiłam, ale jemu się nie przegada. Ale i tak dostanie zjebkę, ja tylko tu siedzę i patrzę co chwilę na godzinę. Zaraz go zjebie za spoźnianie! i za psa ober5wie ale i tak już za poźno bo pies w domu już pewnie siedzi. ooohooo otwierają się chyba drzwi wejściowe. ide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim, wrocilam wlasnie od mamusi z imienin, ale sie nawpieprzalam, pozniej do tesciowej i nafaszerowala mnie pierogami z kapustka i grzybkami i czerwonym barszczykiem 🙂) mniaami
Obdarzona ja tez jutro ide do gina na usg i badanie, i musze usiasc w brodziku i rozchylic ostro nogi zeby sobie pipe ogolic 🙂 moj gin robi usg 2D i 3D i pozniej dostajemy plytke z nagraniem z calego badania 🙂 plus wizyta kosztuje nas to 170 zl. Troszke duzo ale to tylko raz w miesiacu wiec jakos to przebolejemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady i jak tam chińska rozwodka? ale to ona pierwsza rozwodka w Chinach, bo tam nie zabardzo można było się kiedyś rozwodzić? czy jak?

Kasia, oo to sobie pojadłaś 😁 wspołczuje golenia pipy bo ja mam już to za sobą 😁
a co do usg to ja idę do ginka co zawsze bierze za wizytę 70 zł a jest bardzo zajebisty 🙂 ale kiedyś byłam i robił mi cytologię z okazji ukończonych 18 lat i zawołał 100 zł a ja 😲 bo nie miałam, miałam 80 zł bo jeszcze w tedy 10 zł na fajki potrzebowałam i lipa. I powiedział że mam mu oddać jak przyjdę po wyniki cyto a to było prawie 2 lata temu i jutro mu oddam, a nie wiem czy wyniki jeszcze ma:P ale i tak ostatnio miałam wymaz pobierany no to po co mi stary wynik 😉
czyli tak 70-80 zł + 30 zł = ok 110 zł ale jeszcze zapytam o to 3d.
To jutro Kasiu badanko nas czeka z penetracją 😁 i usg;D

Sztunia, hehe ładną fryzurę trzeba mieć wszędzie nie tylko na głowie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to pierwsza chińska rozwódka. Urodziła się w 1900 roku 🙂
Zaczęłam przeglądać swoje stylizacje na szafie, bo mam tam konto i odczuwam straszną trwogę, że się w swoje ubranka po ciąży nie zmieszczę 🤢 Dziś mnie dół ogarnął, bo brzuch to może mi bardzo nie rośnie, ale uda jakieś się potężne zrobiły 😞 I się nie zmieściłam w spodnie, które chciałam dziś założyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio podjadlam sobie, ale duzo nie zarlam bo rano mialam mdlosci i zwymiotowalam sniadanie :/ moj gin tez niby zajebisty, ale ostatnio cos jest jakis niemily, ale juz sie z nim przemecze do marca, chodze do niego tylko raz w miesiacu wiec jakos go zdzierżę 🙂 a z tym goleniem pipki to tragedia, ja sie zawsze pozacinam tak ze masakra 🙂 ale co tam, nie musi mu sie podobac, niech bada i tyle. Zobaczymy co mi powie na moj bol brzucha i jego twardnienie.
A w ogole wczoraj Michal przystawil buzie do brzucha i przytulil sie policzkiem i zaczal spiewac, malej chyba sie to nie spodobalo i Michal dostal kopa albo z liscia w policzek 🙂 🙂 🙂 ale mial zaciechę :-) moja malutka kobietka.
Tez musze zaczac cos czytac bo czasami wydaje mi sie ze cofam sie w rozwoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no o tym IQ słyszałam 😁

Kasia, to poranek miałaś średnio udany przez to śniadanie:/ co do gin to ja na NFZ chodzę ale do tego tak się wybiorę, tak o 😁
a z tą pipą to jest przewalone;/ jeszcze teraz w ciąży ona jest taka pulchniutka, taki pączuś 😜 bynajmniej moja 😆
hehe to Marysia poznała muzykalność tatuśka;D moj moejmu Filipkowi nie śpiewa jeszcze, ale łapie za brzuch albo tak kłuje, bo ja mam taki twardy , taki napompowany 😜


Ej jak jest tu usg 3 d, to można tak, że całe wszystko w 2 d a na końcu na chwilę włączyć 3d , zrobić ujęcie i normalnie wydrukować? bo za całe 3 d to ja strasznie dużo zapłacę chyba jeśli on ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Dzień dobry 😘
Przyznaję się bez bicia, dopiero co się obudziłam 😁


to Wy tak mozecie spac?? !!??? buuuu, u mnie jzu druga noc z rzedu niespana,a jak przysypiałam to mi sie takie głupoty sniły, ze siostra poszła na randke zz jakims fagasem i on ja skrzywdził, zgwałcił. musiałam chyba duzo o niej myslec, bo akurat była na randce z nieznajomym.,,
nio a rano maz wstał do zuzi, ja miałam wstac, ale Zuza jakies szopki odstawiała, krzyczała, ze az sie maz denerwował i same wiecie jakie to spanie, kołdra na głowe i przykimałam jeszcze do 9:30, ale nocy nie da sie tak odespac w dzien, ja nie umiem za groma sie w dzien połozyc, a mzoe by sie przydało 😞


ewcia ja w tym zapyziałym szpitalu śpie non stop, smiejemy sie ze tu się spi i je 🙂


buuu a ja nie moge serio,a spac w dzien nigdy nie umiałam 😞 i taki moj los, juz chyba nigdy sie nie wyspie, bo teraz jedno dziecko, potem dwójka, chyabz e jak pójda do szkoły to im sie odechce wsatwac wczesnie i wtedy choc w weekend bedzie szło odespac. chyabze jak dwójka bedzie to sie beda kłócic i lac 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Też spadam poczytać.

a Ty Lady co czytasz?? co to za czytelnie pootwierałyscie??
ja tylko jezdzca miedzianego czytałam z zapartym tchem i rozlewisko,wszytskie czesci,a tak to nie mam weny jakos... i czasu 😞


Dzień dybry 😉
Ja wciąż tkwię w literaturze o uciemiężonych kobietach :> Naszło mnie na początku ciąży i postanowiłam cały regał z biblioteki pokonać. Teraz zaczęłam czytać o pierwszym chińskim rozwodzie 😉 Wcześniej leciałam przez haremy w Maroku, o dwóch Angielkach które wywieziono do Jemenu, perypetie jakiejś Somalijki (przy tym temat obrzezania dziewczynek w Somalii 🤢) dużo tego było. Te były najciekawsze. To wszystko dokumenty na autentycznych faktach.
Teraz jeszcze pożyczyłam jakąś książkę Korczaka o dziecku ze szkoły rodzenia. On tak pięknie pisze o rodzicielstwie i dzieciach 🙂

Co do problemów żołądkowych to mnie pewnie po ciąży będzie czekać gastroskopia 😞 Problemy z trawieniem miałam i przed ciążą, ale ciągle się bałam zrobić to badanie. Jestem obciążona genetycznie jeśli chodzi o choroby układu pokarmowego 😞


nie martw sie dasz rade LADY, ja miałam gastroskopie 4 razy, ale za to mój maz wie ze musi zrobic, ale za nic sie nie da zaciagnac 😞 a jego tata zmarł na raka zoładka wiec jest obciazony i powinien o to dbac...


U mnie raka żołądka miał dziadek i prababcia :/ Czyli wystąpił pokolenie po pokoleniu. Jedyny plus jest taki, że dostali tego raka po 70tce. Dziadek przed tym żadnych problemów z trawieniem nie miał, wręcz przeciwnie. Moja mama za to też już gastroskopie przeżyła w wieku 25 lat (wtedy to jeszcze taką bardzo grubą rurę wkładali przez usta do żołądka) i ma wrażliwy żołądek tak jak ja. Może jak stękamy tak całe życie na ten żołądek i tym samym uważamy na to co jemy to może jakoś się ustrzeżemy najgorszego. Choć w przypadku raka to to w ogóle nie ma znaczenia.

Wróciłam z kołdunów. Nie mam zgagi i czuję się znakomicie 🙂 Dobrze, że Nikusia nie wnosi sprzeciwu do tej potrawy (bo za mięsem za bardzo nie przepada). Wiadomo już, że z tej rodziny jest i wie co dobre 😁
Pokazywałam babciom moim filmik z ostatniego USG. Ale się cieszyły 🙂


nio ja miałam pierwsza gastroskopie w 1 klasie liceum jeszcze takze jeszcze wczesniej niz Twoja mama 😞 i wykryli mi helicobacter, ale on dawał wtedy o sobie znac ostro, jak tylko zjadłam nabiał od razu wymioty i biegunka potem, takze truł mi zycie na maksa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Aaa kupiłam sobie w końcu buty na zimę niedrogie i płaskie. Miałam nie kupować, ale spodobały mi się 😉
http://allegro.pl/show_item.php?item=1962509877

fajne. a wejdzie ci łydka jak przytyjesz?? ja sobie kupiłam nowe pzred zuzia a potemz zuzia w ciazy musiałam kupic botki takie krótkie, bo mi na górze sie noga nie zapinała juz potem, tylko ja mam kozaki na płaskim, do konca suwak był i takie były ostro dopasowane. wiec te moze beda ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...