Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

O jeszcze się dopatrzyłam,że ktoś dał dziecku na imię Bazyli Jan 😮 Jak dla mnie dziwne, ale moze dlatego,że mój sąsiad ma psa Bazyla i jestem uprzedzona. Nie wiem, nie znam się 🤪

dawida fiutka

Mogli mu przecież dać na imię Bazyli, albo...Wacuś. Zawsze mogło być gorzej, tu nie ma nic do śmiania, Sztunia...
....hahahahahahaha
😁
😁
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc dziewczynki sorki że dopiero teraz ale się się w końcu wyrobiłam
więc tak
po wczorajszej wizycie jestem mile zaskoczona mo szyjka sie nie skraca przytyłam tylko pół kilo
widziałam jajeczka w końcu dostrzegłam ma się czym pochwalić mój synek 😁 😁 😁
miałam robione ktg zero skurczy zalecenia dostałam by robić już spacerki długie no i lekarz mi życzył dużo przyjemności z sexsu hi hi bo wszystko jest idealne i żeby nie cierpieć tak bardzo to szyjkę mam sobie przygotować dobrym ale nie ostrym sexsikiem jupi hi hi tylko mój nie chce ☺️
co do ciśnienia to dostałam zalecenia by przejśc na dietę zero soli i mniej cukru no i kazał mi kupić witaminy omega 3 :P
kolejna wizyta 7.02.2012 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra wysłałam zdjecia ci na poczte 😉

a co do sal porodowych to u nas sa pojedyncze dzieki bogu, a teraz to jzuw ogole full wypas. tamte co jak z Zuzia byłam to był i prysznic oddzielnie iw ogole, nei wiem czy to byłą do rodzinnego bo był kacik taki ajkby dla taty, taka kanapa starodawna niby i w ogole. ale stara sala,a teraz mamy porodówke własnie na patologii (nowiutko czysciutko, sprzety, pojedyncze sale, kolezanka mówiła ze podobno super). takze mam nadzieje ze nawet jak bede rodzic naturalnie to bedzie miło 🙂 oczywsicie jesliw ogole miło sie moze rodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio ja sie psychicznie nastawiam na te lezenie. popakowałam sie. kompa i tak nei am co ciagnac, bo i tak mam WiFI w domkuw eic tam netu chyba nie ebdzie, zobacze najwyzej was podczytam na kom, jakby było,a komp maz przywiezie na weekend. dam którejs z was znac, ale pewnie jutro dopiero, bo dzis to na sam obchód trafie i nic nie bede wiedziała co tam sie w brzusiu dzieje. amma nadzieje tylko ze to nei zadne skurcze, bo to jzu by był hardcore na całego. mam nadzieje ze tym razem dzidzia poczeka choc do 1 marca, bo w lutym to pzresada bedzie urodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia to trzymaj sie

ja poczytałam lutówki i sie posrałam 🤪 z wrazenia wyczysciłam pokój Poli juz do reszty z gratów i nie popuszcze w weekend ma byc pomalowane 🙂

jutro skocze po katalog z tapetami i dobiore materiał na obicie
i zaczynam sie szykowac, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant to super 🙂 chłopine nosisz w sobie wielkiego 😁
hehe no to nic tylko się teraz bzykać 😁 skoro lekarz nakazał.. Powiedz swojemu, że to rozkaz! to w tedy nie będzie miał wyjścia 😁

A tak w ogole muszę przekazać Info od naszej Izuni: Więc jednak dziś nie wychodzi, bo wychodzi w poniedziałek jeśli badania ginekologiczne i inne wyniki będą dobre. Niko z mężem są u niej, jej mąż zostanie w Polsce już do rozwiązania, dlatego też Iza ma dobry humor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ewcia to trzymaj sie

ja poczytałam lutówki i sie posrałam 🤪 z wrazenia wyczysciłam pokój Poli juz do reszty z gratów i nie popuszcze w weekend ma byc pomalowane 🙂

jutro skocze po katalog z tapetami i dobiore materiał na obicie
i zaczynam sie szykowac, 🙂


nio u mnie nie poprane, nie poprasowane. a ja juz miałam pierwzy poró 3 tyg wczesniej, wiec tez sie trzeba ostro zbierac. nio ale te lutówki to pewnie te z poczatku sie rozpakowuja, wiec całkiem normalne, jzu koneic stycznia wiec spoko, sa w terminie. a my ajk na koniec marca, wiec mysle ze mozna sie zacac trzasc tak w marcu juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Mulant to super 🙂 chłopine nosisz w sobie wielkiego 😁
hehe no to nic tylko się teraz bzykać 😁 skoro lekarz nakazał.. Powiedz swojemu, że to rozkaz! to w tedy nie będzie miał wyjścia 😁

A tak w ogole muszę przekazać Info od naszej Izuni: Więc jednak dziś nie wychodzi, bo wychodzi w poniedziałek jeśli badania ginekologiczne i inne wyniki będą dobre. Niko z mężem są u niej, jej mąż zostanie w Polsce już do rozwiązania, dlatego też Iza ma dobry humor 🙂


nio to jeszcze ja pzretrzymaja. kurde ale nie wiesz co jest?? jakie badania ginekologiczne dobrei inne wyniki. nio ona ma z tym cisnieniem problem, ale cos sie zdieje powaznego. dobzrez e choc chłopaki sa przy niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio włąsnie, aj dobrze ze w koncu zamówiłam dla siebie te zreczy do szpitala co mi brakowało, majtki jednorazowe i podkłady. juz sa do odbiou w aptece, wiec nie ebed choc z tym w dupie.
ale reszta, ani dla dzidzi nie gotowe do szpitala ani w domku. brrr

a ja Cie Sztunia nie chce starszyc,a le zawsze miałam zdanie ze dziewczyny to sie lubia spieszyc. chyba jakbym nosiła chłopaka to bym była zdania ze po terminie urodze, tak mzoe kolezanki maja z chłopakami, zaden sie pzred czasem chyab nie urodził. hehe. tylko albo smai potem chcieli wyjsc, albo wywoływali poród 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jestem w czarnej dupie. Przecież ani teraz ani za 2 tyg ani za 3 tyg jeśli bym urodziła to chyba mały miałby posłanie w wozku:/ ja mam tylko ciuszki, pierdoły typu ręczniki, rożek, wozek, nosidełkowy ten fotelik, nianie el, butelkę i pieluszki tetrowe i flanelowe 🤢

ja łożeczko zakupię dopiero na samiutki koniec lutego albo i na początku marca bo nie ma gdzie stać teraz. I tak ze strychem raczej nie zdążymy to bedzie pierwsze dni z nami u mnie w pokoju, łożeczko chyba powiesze na lampie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej? ale np. teraz bzykać to się można tak fajnie? czy trzeba powoli? jeśli ja zaraz zacznę 34 tydzień, to to wcale mi nie przyśpieszy no nie? bo ja dlatego tylko się ograniczam z tym bo się boje że coś ostrzejszego może źle wpłynąć. A powoli to ja nie lubię bo mi się spać zachciewa 🤢
Zresztą i tak od niedawna z moim M się bzykamy bo wcześniej miałam zakaz przez stawianie brzucha i bzykamy się rzadko, bo on czasu nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kurde sory za taki oczojeb, grubiej nie mogłam napisać 🤪

a tak co do seksu, to ja od kilku dni to normalnie mam taką ochotniczą ochotę że szok. Ostatnio co moj M u mnie spał to miał do mnie pretensje że noc jest od spania 😁 pfff nie to nieeee 😎

Jakby mój tak przypalił wylądowałby na kanapie 😎 Kobieta chętna niech korzysta no 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ej? ale np. teraz bzykać to się można tak fajnie? czy trzeba powoli? jeśli ja zaraz zacznę 34 tydzień, to to wcale mi nie przyśpieszy no nie? bo ja dlatego tylko się ograniczam z tym bo się boje że coś ostrzejszego może źle wpłynąć. A powoli to ja nie lubię bo mi się spać zachciewa 🤢
Zresztą i tak od niedawna z moim M się bzykamy bo wcześniej miałam zakaz przez stawianie brzucha i bzykamy się rzadko, bo on czasu nie ma 😁

Obdarzona można, a jak coś może przyśpieszyć to nie seks ale sperma 😜
Biedna Izu, ważne, że męża już ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, dziwny nie? moj chłop na serio odstaje od normy. Albo nie raz np. sam się przystawia i daje znak że ma ochotę, a ja mowię że nie, a on na to, ok 🙂 większość facetow by się prosiła jeszcze przez 10 min, a on przyjmuje to do wiadomości bez żebrania 😁

Mulant, ooo matko 😁 no to powiedz swojemu,że trochę trzeba w takim razie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do łózeczxka to moja znajoma go nie kupuje stwierdziła że bedzie spac z mężem i niemowlakiem a ja się zastanawiam jak długo da radę tak spać albo że nie będzie używać pampersów tylko pieluchy tetrowe no bo o środowisko trzeba dbać a ja sobie pomyślałam że komuna to była w latach 80 :P
a no i chce dawać krowie mleko niemowlakowi bo mają krowy i dużo mleka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...