Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czy to potwierdzone, żę chłopcy częściej po terminie się rodzą? Kurcze ja się właśnie dobiłam, moja znajoma, która miała termin na 19marca dzisiaj urodziła, dla mnie to porażka 🥴
Przeterminuje się jak nic 😮
Heheh timon i pumba zajebiste porównanie:P
Ja też nadal męczę się z rostępami, powiem Wam, żę używam kremu na rozstępy i niby po 5tyg widać różnicę, ja już 3tyg używam, i powiem, wam żę te rozstępy są dziwnie wypukłe? 😮
Nie wiem czy to ten krem, ale jakoś tak inaczej bo były takie głepokie,a teraz to wygląda tak jakby się zmniejszały i wybrzuszały 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla tak, położna na szkole rodzenia mówiła, że zazwyczaj chłopcy później, a dziewczynki troszkę przed lub w okolicy terminu, więc nie przejmuj się, widać, że dobrze mu u Ciebie w brzuszku 🙂
Obdarzona hehe racja, że zleci ale wracamy dopiero w niedziele, więc stres większy 😉 Grubsza nie znaczy gruba 😜 Właśnie z tymi mamusiami to nie wiem czy dobry pomysł, bo tamto forum średnio mi się podoba 😉
Fikumiku oglądałam to i jak widziałam pierwszą parę to szkoda mi było tej ślicznej niuni... No ćwiczenia z dzieckiem są super, ale dopiero po połogu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Natalla, ale chyba lepiej sie pare dni przeterminować niż urodzić takiego kruchego wcześniaczka. A nóż widelec złapie Cie w weekend 🙂
A te rozstępy blakną przy tym? Bo moze się zabliźniają. Mi się zrobiło kilka tych ścierw na mych mega cycach ale od miesiąca smaruję no-scarem zdobycznym i po prostu się zmniejszają. Al ecałkiem chyba nie zlezą :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ja wiem swoje 😁 łoo to Ci nie zazdroszczę weekendu, no ale czasem trzeba 😁
a co do mamuś.net to też mi się tam średnio podoba, jakoś tam tak chłodno, pusto i tam w ogole nie ma dat zamieszczanych postow 😲 😮

Natalla, kurde no czasem tak się zdarza że akurat chłopcow się przenosi. Mnie też to nie pociesza no bo ja też mam chłopca i Fikumiku też 😁

Lady, hm... moje gratulacje 😁 prawidłowa laktacja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fikumiku, z sinych robiły się czerwone, a teraz patrzę że jakby bielały? Może faktycznie się zabliźniaja, bo te nowe mam głebokie, że czuć normalnie dołek a tu odwrotnie, ale swędzi na maxaaaa!
A ile już stosujessz ten krem?
Lady ja tak miałam w 25 tyg 🤔 potem przestało i wczoraj wieczorem znowu się zaczęło, nie wiem od czego to zależy, a biust mnie tak boli, żę hhoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z zakupów-hihihi.Udało się męza namówić na wypad 🙂
Brzuchol napierd.....chodzac po sklepie,ale ma regal z koszami do sypialni 🤪 🤪
Teraz siedze i skladam kosze.Pan w Jysku stwoerdzil,ze tylko trzeba je rozlozyc 🥴A tu patrzymy w domu i zapomnial dodac skrecic tez je trzeba.
Juz sie ciesze jak bedzie gotowy.
Biore sie do pracy.


Ja sie najadlam kapusty kiszonej.....chyba mnie rozerwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wciągnęła mnie ta trylogia Millenium, na podstawie ktorej nagrali "Dziewczynę z tatuażem" - trzeci tom wlaśnie zaczęłam 🙂 Rewelacyjna książka!

Lady, no to masz pewność, że Twoje dziecię będzie miało co jeść 🙂 Ja wczoraj testowałam zdolność produkcyjną mojego biustu, ale coś słabiutko narazie:/ Ale mam nadzieję, że to się zmieni po porodzie.

Do grupy wsparcia dla odchudzających się z chęcią dołączę! Chciałabym pozbyć sie parę kilo więcej niż mi przybyło podczas ciąży - marzy mi się waga z czasów studiów - 55kg, wtedy było idealnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronie, równiutkie dwa tygodnie mi zostały! To może ja sobie spakuje tą torbę do szpitala wreszcie, bo póki co wszystko tylko leży na jednej półce naszykowane ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):

Do grupy wsparcia dla odchudzających się z chęcią dołączę! Chciałabym pozbyć sie parę kilo więcej niż mi przybyło podczas ciąży - marzy mi się waga z czasów studiów - 55kg, wtedy było idealnie!


No to mamy ten sam cel 😉 Ja jeszcze bym chciała zejść do tej wagi do września przed weselem przyjaciółki 🙂
A Millenium strasznie żałuję, że oglądałam tą pierwszą oryginalną wersję i to wszystkie części. Dopiero potem dowiedziałam się, że to na podstawie serii książek. Tylko, że teraz mi się za bardzo nie chce ich czytać, bo za dobrze pamiętam filmy 😞 Muszę jeszcze trochę odczekać aż je zapomnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Trochę przegięłam ze sprzataniem, bo nogi mi spuchły. Poleżałam z B, poczytaliśmy bajki i zasnęliśmy na godzinkę , jestem teraz jak młody bóg! 🤪 a raczej jak stara krowa pożerająca kanapki, bo co tam taki rosołek 😮

natalla nie przewiduj przyszłosci, bo z porodem to już tak jest,ze w jednej chwili siedzisz w domu, a za godzinę możesz już być na porodówce - nie znamy ani dnia, ani godziny tak naprawdę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
leliva napisał(a):

Do grupy wsparcia dla odchudzających się z chęcią dołączę! Chciałabym pozbyć sie parę kilo więcej niż mi przybyło podczas ciąży - marzy mi się waga z czasów studiów - 55kg, wtedy było idealnie!


No to mamy ten sam cel 😉 Ja jeszcze bym chciała zejść do tej wagi do września przed weselem przyjaciółki 🙂
A Millenium strasznie żałuję, że oglądałam tą pierwszą oryginalną wersję i to wszystkie części. Dopiero potem dowiedziałam się, że to na podstawie serii książek. Tylko, że teraz mi się za bardzo nie chce ich czytać, bo za dobrze pamiętam filmy 😞 Muszę jeszcze trochę odczekać aż je zapomnę 😉


Ja na wesele idę pod koniec czerwca, jak nie schudnę, to najwyżej zainwestuję w bieliznę wyszczuplającą 😉
Nie wiedziałam, że wszystkie trzy części zostały zekranizowane, myślałam, że tylko ta pierwsza. Amerykańska wersja jest świetna - albo przynajmniej mi się bardzo podobała. Ponoć jest jeszcze szwedzka, ale słyszałam, że gorsza, więc nawet nie będę jej szukać, żeby obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
leliva napisał(a):
Pieronie, równiutkie dwa tygodnie mi zostały! To może ja sobie spakuje tą torbę do szpitala wreszcie, bo póki co wszystko tylko leży na jednej półce naszykowane ☺️


Leliva, ale Ci zazdroszczę tego 38 tygodnia, też już bym chciała i mogłabym rodzić 🙂


Kasia, Tobie się dłuży, a ja szukam sposobu jak obarczyć tym porodem kogoś innego 😉 Takie koniki morskie mają fajnie na przykład - samica przekazuje jajeczka samcowi i on potem je nosi, osłania i rodzi młode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...