Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

obdarzona napisał(a):

ej w ogole kiedy zaczniemy się rozpakowywać? np. lutowki rodziły przed lutym tzn ze 2 czy 3 urodziły przed lutym, aaaa my?
Tzn. nie życzę oczywiście komuś rozpakowania w lutym jak ktoś ma termin na koniec marca 🙂 mam na myśli Nefre, Lelive, Mulanta 🙂



Ja sobie jeszcze raczej poczekam. We wtorek na wizycie mi lekarz powiedział, że raczej do terminu powinnam dotrwać, bo wszystko jeszcze szczelnie pozamykane. Poza tym dopiero dziś miałam posiew robiony, muszę dotrwać do odebrania wyników 🙂 A posiew miałam tylko z pochwy, ale na wszystko co możliwe, nie tylko na paciorkowce. W poniedziałek mam dzwonić, czy wyniki już będą czy trzeba dłużej poczekać.

Pączek zjedzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A jeszcze mi się przypomniało!

Kupiłam sobie biustonosz do karmienia w Esotiq, mają teraz przecenę z 55zł na 22zł. Nie jest jakiś super sexi, ale ładniejszy niż wszystkie, które do tej pory oglądałam i bardzo wygodny 🙂 Na allegro można taniej oczywiście, ale jakoś nie przekonuje mnie kupowanie staników bez możliwości przymiarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona, jakoś jeszcze nieszczególnie mi się spieszy do rozpakowania 🙂 Chciałabym zobaczyć małą i wreszcie wziąć ją na ręce, ale z drugiej strony... Chyba po prostu boję się porodu i totalnego wywrócenia całego mojego świata do góry nogami ☺️ Poza tym trochę się ostatnio u nas działo i chciałabym jeszcze parę dni świętego spokoju, żeby wszystko w miarę wróciło do normalności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
KiKA no niby obojętne, ale np. teraz nie mogę na tą kosmetyczkę patrzeć. Mam ładne damskie ale za małe. A czemu byłaś na ktg i czemu bierzesz no-spę? coś nie teges?

Leliva, już pisałaś że u Ciebie się nie zapowiada, ale ktooo wie 😁 może jednak 🙂


to ją schowaj i nie patrz 😉

w poniedziałek przed wizytą miałam ktg robione i wyszły mi skurcze więc lekarz kazał mi brać nospę 3 razy dziennie a dziś musiałam jechać żeby to skontrolować

no dziewczyny nie znamy dnia i godziny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Wróciłam od lekarza i jestem u rodziców. Dostałam surowy zakaz jazdy samochodem od rodziny, bo Łukasz wczoraj wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas, choć 3 samochody jechały na przeciwko. Jakoś tak wymanewrował, że nikogo nie zahaczył. Ale kategorycznie mi zabronił jeździć. Więc rano byliśmy u lekarza, a na spotkanie z położną o 14 wiezie mnie tata.
U mnie wszystko ok. Jak to lekarz stwierdził: "no dziewczyno niedługo podchodzisz do lądowania" 😁 Póki co żadnych oznak tego nie ma. Szyjka zwarta, nie skraca się. Pytałam czy ze względu na bliznę może być problem z jej rozwarciem, ale powiedział, że nie da się przewidzieć. Zdarzyć się może wszystko, może też pęknąć. Ale nawet jak pęknie to mam taką morfologię, że jak mi trochę krwi ubędzie to się nic nie stanie 😉 Grzybska już nie ma. Pogadałam trochę o MP i Medeorze. Zrobiłam sobie całą listę pytań, a że ten lekarz jest gadułą to odpowiadał na wszystko wyczerpująco. Siedziałam chyba z 40 minut przez co się dziki tłum po mnie zrobił 😮 Za 2 tygodnie kolejna wizyta i wtedy już będzie mój Andrzejek, który się w końcu wykurował.
Teraz siedzę z tatą i jemy pączki. Po spotkaniu w Medeorze wracamy na obiadek i czekamy na mamę, która zrobi faworki 😁 Pewnie dużo ich nie wcisnę, ale zawsze dobry smaczek będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, czuję dokładnie to samo..niby chciałabym już poznać Filipka, ale z drugiej strony odpędzam porod bo się go boję i się jeszcze nie spieszę 🙂

Lady, no to dobrze że masz zakaz bo..no bo to jest taka pogoda że nie zawsze da się zapanować nad autem i nigdy nie przewidzi się jak mogą postąpić inni kierowcy 😞
To dobrze, że wszystko dobrze na wizycie 😁 oby ten wycięty kawałek szyjki nie zawadzaj Ci w porodzie 🤢

Kurde! jeszcze jedno zdanie z wyrazem 'faworek' to wpier*ol !!!!!
chyba, że... 🤨 ktoś mi wyśle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia masz szczęście, że jesteś w ciąży bo inaczej to byś lanie dostała za to, że tak szczujesz! te pączki wyglądają poprostu obłędnie, aż mi się ślina zebrała w ryju jak je zobaczyłam 🤪 Idę do kuchni po mleko i niestety po kupnego pączka 🙂 ale zawsze lepsze to niż nic 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
A jeszcze mi się przypomniało!

Kupiłam sobie biustonosz do karmienia w Esotiq, mają teraz przecenę z 55zł na 22zł. Nie jest jakiś super sexi, ale ładniejszy niż wszystkie, które do tej pory oglądałam i bardzo wygodny 🙂 Na allegro można taniej oczywiście, ale jakoś nie przekonuje mnie kupowanie staników bez możliwości przymiarki.


Oooo noł, że też nie przeczytałam tego wcześniej. Byłam dzisiaj w okolicach Esotiq i kurcze bym wlazła bo też wolę mierzyć. No nic, trza będzie zrobić wyprawę numer 2, choć po tej nogi mi do dupy wchodzą a Jasiek mam wrażenie wygląda mi z pipki 😮
Za to byłam w pracy w odwiedziny, pohihrałam się i załapałam na trzy pączuchy mega pyszne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny macie jakieś linki do tej historii o porodzie dla umierającego ojca? Tak mnie to ciekawi bo z kolei znam historie kobiety, u której przy trzeciej ciąży wykryto raka. Żeby Ją w miarę ratowac to ciążę rozwiązali przez cc w 6 miesiącu. Zostało Jej kilka miesięcy, ale z tego co wiem nikt nie chciał Jej tego powiedzieć bo cały czas żyła świadomością, że się wyleczy. Nie wiem jak to się dalej potoczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężyk wpadł, przywiózł pudło pączków, \"które dzielą się na te z nadzieniem różanym i na \\\'beznadziejne\\\' \" hehe 😁 a tak serio to pyszne były, bo i z różą, i z toffi 🤪
A Astrę w kuchni pojebało 😮 Zrobiłam sama zakwas na żurek, dziś był już gotowy, nagotowałam cały gar z białą kiełbaską i z jajkiem, zrobiłam te śląskie, a do nich mam kotlety mielone i sos 🤪
Faworki miałam robić, ale w porę Bartkowi się do babci zachciało - dostawa od teściówki będzie jak się usmażą 😁 hehe
Do tego wyprałam pościel, starłam kurze i gdyby nie to,że spuchły mi nogi jeszcze bym coś porobiła, ale nieeeee 😜 leżę 😉

fikumiku, masz:
http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl&source=hp&q=wywo%C5%82any+por%C3%B3d+dla+umieraj%C4%85cego+ojca&pbx=1&oq=wywo%C5%82any+por%C3%B3d+dla+umieraj%C4%85cego+ojca&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=72l2397l1l2744l10l8l0l0l0l1l708l1677l4-1.1.1l3l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=4b119df6e962033&biw=1024&bih=630
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale facet i tak dobry, tak strasznie chory, te przerzuty na płuca, a jakoś mu to nie przeszkadzało w uprawianiu seksu 😮 😁 A tak poważnie, to piękna historia, mimo różnych opinii (teraz czytałam,że jakaś inteligentna inaczej bloggerka szukała granic ludzkiego chciejstwa i nazwała tego mężczyznę "egoistą", a dziecko "wcześniakiem" mimo,że to było tylko kilka dni do planowanego terminu porodu i dzidzia wcześniakiem nie była...). Nie daj Boziu takich historii w życiu, ale chyba postapiłabym tak samo jak żona tego pana...

Z innej beczki: moja sąsiadka zaszła w ciążę mimo tego,że jej mąż miał wtedy zlamane obie nogi i strzaskane żebra, bo spadł z rusztowania 🙃 wszyscy się śmiali,że zaszła, bo w końcu nie mógł jej uciec z łóżka i go dopadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/dscn8158l.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8382/dscn8158l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Dla kazdej po jednym

Idź Ty chytrusico 😜
Dla nas po jednym, a sama ile opierwiaszczyłaś? Przyznaj się! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahaha Astra dobre to z Twojà sàsiadkà 🙂 🙂 🙂
Kupiłam dzisiaj w Netto 4-ro pak chusteczek Pampers Sensitive, wychodzi 4,99 za jedno opakowanie, myślicie, że to dobra cena? Bo wzięłam to tak jakoś bez zastanowienia 🙂 a i kupiłam jeszcze smoczuś do buteleczki z Aventa, zapłaciłam za niego 8,50, a w domu zobaczyłam z tyłu na opakowaniu cenę 17 zł 🙂 albo ta baba się walnęła albo był poprostu w promocji 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):

Ja zjadlam 3 ☺️

To zwracam honor 😎 i idę do kata się wstydzić, ale to jak już zjem swój żuruś 🤪 Jak ja go pokochałam będąc w ciąży to szok ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia a kupiłaś jeden czy dwa? bo zawsze są dwa w pudełku

na mnie izy pączki wrążenia nie zrobiły bo już mam dosyć słodkości
nie mam wody
za to moje dziecko usnęło i walneła przez kupe wiec smrodek był w pokoju, ale pampers zmieniony i teraz smacznie śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, podczytałam was.

ja na paczki moge liczyc ok 17-18, sama weny i sły nie mam na obienie, nie w tym stanie, nie wiem ze sie niektórym chce tak przy garach stac. ja uprałam fotelik, udało nam sie super kupic, w kolorze wózka z graco za 150zł z baza, i mamy super komplecik. uprałam, dzis bedziemy skladac zestawik po odswiezeniu, umyłam lodówke, na odkurzanie nie mam siły, ale patrzec na te "koty" ne moge. brzuch mnie nawala, tak sie stawia ze szok, i twardy, nawet nospa srednio pomaga. pipka zaraz mi sie za wylot chyba przewierci tak boli, piecze, ajk ja kuźwa do poniedziałku na wynik doczekam, a zanim leki zaczna działac. furagin tez nie działa póki co, tylko szcze na zołto, i naczytałam sie ze dzidzia moze miec przedłuzajaca sie zołtaczke przez to, juz sie nastawiam na sciaganie z cycków mleka. paranoja. teraz sie polozyłam na boku, i dalej brzuch kamien...
nio i siostra u mnie kicha psika, z nosa leci

mnie od wczoraj gardło boli, jeszcze choroby mi potzreba. mam nadzieje ze bioparox znów mnie wybawi 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...