Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Sztunia napisał(a):
lady ja z Maja nie tyłam od 7 miesiaca
i naprawde to ile ty jesz nie wpływa na wage dziecka
:

Prawda.
Ja z Bartkiem nie tyłam...wcale. Najpierw w cholerę schudłam, potem jakoś 4 kilo mi przybyło...nawet nie nadrobiłam tego, co straciłam. I tak był duży, bo w 36 tyg 2450 miał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sztunia, mówiłaś,ze urodziłaś po pizzy
to se zamówię wielką farmerską, nażrę się do rozpuku i moze dzisiaj urodzę.
Bo jak nie to wścieklizna murowana.
Boli mnie picz, jakby główka zaraz miała wyjść 😮
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nightmare1980 napisał(a):
czesc dziewczyny blagam was pomozcie mi bo niewiem co robic przed chwila mialam taka sytuacje ze zachcialo mi sie siku i nie zdazylam doleciec do kibelka bo popuscilam i niewiem czy mi wody ochodza czy poprostu nie zdazylam z sikaniem.co ja mam zrobic??


Ja pierdzielę siki są zółte, a wody przezroczyste, czasem zielonkawe, albo mają niteczki krwi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia napisał(a):
no ja własnie nienawidze cynamonu 🙂

tarte na tarce na taka papkę 🙂
no jabłka od babci są mniam
mi podawała kiszonych ogórów i tylko widzę jak wpierdalają za przeproszeniem 🙂

Ja mam zawsze zapas wszelkich ogórów, papryki konserwowej, buraczków, sałatek, grzybków, etc. Nie dość,że robię sama to jeszcze od babci mam, ale nie ma to jak babcine 😉

Sztunia, ja cynamonu to nadużywam, ale to od niedawna, bo też nie lubiłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):

Ja pierdzielę siki są zółte, a wody przezroczyste, czasem zielonkawe, albo mają niteczki krwi 😜

Chciałoby się rzec "powiedz, kto Cię zrobił, to Cię pomszczę" 😁

Koszmarku, nie sugeruj się suwaczkiem 😁 Mogłaś popuścić, na tym etapie ciąży się niektórym kobietom takie hopki przytrafiają. A jeśli to wody...Hm. cóż. Pewnie niebawem będą skurcze, a wtedy to już będzie wiadomo co robić 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Lady, a po co szpital, skoro na forum wróżki siedzą i z fusów wróżą 😁


🤪 🤪 🤪

A ja właśnie miałam kupę galarety na majtach. Tyle jeszcze nie było. A już dawno nie pojawiały mi się moje wyimaginowane czopy 😉 Może ten jest prawdziwy? Ale biały. Jak myślisz wróżko Astro? Sztuni nie pytam, bo daje ciała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kurwa astra pijesz do mnnie
no i co że mi z kasią nie wyszło i z obdarzoną
ale kurwa którejś wkońcu ten poród wywróże 🤪 😜 😁 😁 😁 😁

Ty się tak nie irytuj bo pokarm stracisz 🙂 nasza wróżko 🙂 lepiej wywróż mi kolejny termin bo chuj twardy mnie strzeli, bo łazić nie mogę! 🤪
A nightmare najzwyczajniej w świecie się zlałaś w gacie, dziecko mocniej nacisnęło główką i poleciało, tak ma 3/4 kobiet w ciąży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, nie marudziłam mu ale nie kryłam rozczarowania że nadal jestem w dwupaku. Powiedział , że jutro położy mnie na oddział, będzie to 6/7 dzień po terminie bo termin miałam albo na 8 albo na 9 marca. Ja się wystraszyłam i powiedziałam, że 2 tygodnie można przenosić przecież ( powiedziałam tak żeby mnie jutro nie kładł bo nie byłam na to gotowa i miałam nadzieję że samej mi się coś zacznie) a on powiedział, że można i że kiedyś kierował pacjentki po ok 10-12 dniach po terminie na oddział i żałował bo przeważnie kończyło się to zielonymi wodami, problemami z płucami itd.No i twierdzi, że nie od razu proba oxytocyną działa na pacjentki więc czasem leżą kilka dni:/ a jeszcze mowił coś o jakimś żelu położniczym że nim też wywołują.
Stwierdził, że nie ma na co czekać że z przenoszeniem nie ma żartow 🙂
A co do Ciebie to masz rację, nie przemęczaj się nie wiadomo jak 🙂 teraz będzie ładna pogoda ponoć to sobie pospaceruj żeby tam się wszystko poobniżało, poskracało jeszcze bardziej a nie jakiś szał pał , sprzątanie 😁 chociaż w sumie trochę posprzątaj, poodkurzaj przede wszystkim! masz mieć czystą podłogę, ja dziś swoją odkurzę i umyję 😁

Sztunia, ahhaa ale Ty nie masz wiele do zrzucenia ciała także lada dzień fajne szmatki sobie kupisz 😁 szpile, okulary przeciw słoneczne, i heja na spacer z corkami 😁

Kasia, mi też daj loda z mc donaldsa 😁 zjadłabym 🤨

Astra, to Ty chyba trochę przez przypadek zauważyłaś rozstępy na tyłku? to tak jak ja moje przez przypadek zauważyłam z 6 tyg temu na udach koło pipy, ubierałam piżamę i mi spodenki spadły 😁 no to się schyliłam ...i zobaczyłam 😞 masakra są takie małe, drobne, ale pełno ich i są wżarte w skorę 😠 😠 ale co się dziwić jak tyle przytyłyśmy. Ty byłaś chudzinka, a ja też byłam bardzo szczupła i tu taka zmiana:/

zmęczona jestem 😞 chyba się położę. Jestem poschizowana troszkę, już kiedyś czytałam o oksytocynie i wywoływaniu jak nawet nie miałam pojęcia , że mnie to spotka. W większości przypadkow to nic miłego. Ja tylko się modlę żeby pierwsza albo druga proba na mnie podziałała bo nie zamierzam tam kwitnąć kilka dni 😠 obce kible, jak ja się tam wysram sama z siebie? masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady
zakręciłam globusem, bo kulę chuj strzelił i trafiłam na ocean spokojny, tak więc wróżę Ci odejście wód w ciągu tego tygodnia (bo obrotów globusa nie było więcej niż siedem na pewno) 😉 jeśli wróżba się nie sprawdzi, niechaj mi się zatwardzenie przytrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona napisał(a):


Astra, to Ty chyba trochę przez przypadek zauważyłaś rozstępy na tyłku? to tak jak ja moje przez przypadek zauważyłam z 6 tyg temu na udach koło pipy, ubierałam piżamę i mi spodenki spadły 😁 no to się schyliłam ...i zobaczyłam 😞 masakra są takie małe, drobne, ale pełno ich i są wżarte w skorę 😠 😠 ale co się dziwić jak tyle przytyłyśmy. Ty byłaś chudzinka, a ja też byłam bardzo szczupła i tu taka zmiana:/

zmęczona jestem 😞 chyba się położę. Jestem poschizowana troszkę, już kiedyś czytałam o oksytocynie i wywoływaniu jak nawet nie miałam pojęcia , że mnie to spotka. W większości przypadkow to nic miłego. Ja tylko się modlę żeby pierwsza albo druga proba na mnie podziałała bo nie zamierzam tam kwitnąć kilka dni 😠 obce kible, jak ja się tam wysram sama z siebie? masakra.

No przypadkiem zauważyłam, tak se luknęłam na tyłek, bo mój mężu się śmiał ze mnie,że mam wielki i nabity 😁 nie mogłąm uwierzyć...

oksytocyna nic strasznego, jak to kroplówka, tylko podobno skurcze są silniejsze niż przy normalnym porodzie. Nie wiem jak wygląda normalny poród, więc nie mam porównania, ale moje skurcze były zajekurwabiste 🙃 Ale pomyśl sobie,że rodziłam "tylko" 4 godziny (I faza) i 10 minut (parcie).
A jak Ci zrobią lewatywę, to uwierz,ze wtedy nie będzie ważne dla Ciebie, czy kibel oswojony, czy obcy 😎 😎 😎 grunt by TO z siebie wyrzucić, bo jak nie to za chwilę uszami wyjdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Lady
zakręciłam globusem, bo kulę chuj strzelił i trafiłam na ocean spokojny, tak więc wróżę Ci odejście wód w ciągu tego tygodnia (bo obrotów globusa nie było więcej niż siedem na pewno) 😉 jeśli wróżba się nie sprawdzi, niechaj mi się zatwardzenie przytrafi


yyy kurde, a ja się z Gosią na piątek umówiłam, bo się z 2 miesiące nie widziałyśmy 🥴 Trza odwołać 😁 Ej i Baran miał być no! Jeszcze 7 dni do Barana. Ja przez mojego durnego byłego tak bym chciała tych Ryb uniknąć 🙃

obdarzona no to jak już Ci lekarz takie historie przytoczył to trzeba go słuchać. Jeszcze jest nadzieja, że urodzisz przed tym szpitalem. Masz pół dnia i całą noc przed sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...