Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lady ja dokarmiam butlą bo mam mało pokarmu, zaledwie 40 ml w 2 piersiach... Położna kazała mi dopajać i moja pije zwykłą wodę bez glukozy bo lubi taką, ale możesz z glukozą spróbować, w sumie z glukozą kazała mi położna dawać 😜 Daję małej jeszcze herbatkę hippa od 1 tygodnia, strasznie ją lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie kupiła mi mama tą herbatkę Hipp z koprem włoskim, ale że mi mówili o wodzie to na razie nie dawałam. Muszę spróbować.
Ja mam jeszcze mniej pokarmu. Niby cieknie i zalewa mi bluzki, bez wkładek nie da rady, ale udaje mi się wydoić od 10 do 20 ml na jedno odciąganie z obu piersi, a odciągam 3-4 razy dziennie, bo potem już nie leci. Ile wam się udaje odciągnąć i ile razy dziennie? W nocy nie odciągam.

Astra wiedziałam, że mi nie wybaczysz 😉 Ja się wcale nie cieszyłam z tego i jak mi wody odeszły rozpłakałam się, że nie jestem jeszcze gotowa 😁 No ale teraz cieszę się, że już po wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała już być "po" 🤨 Zostały mi 3 dni do terminu, może coś się bujnie...
Właśnie, zapomniałam o herbatkach, ja koper włoski dawałam i służyło małemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko dzisiaj wyjątkowo marudne, zrobiło najpierw kupsko po pachy, a potem puściło pawia w moje oko 😜
Lady a nie karmisz piersią prawda? Bo jak tak to pasuje laktatorem traktować piersi co te 3 godziny, bo będziesz mieć jeszcze mniejszą laktację. Mi się i tak zwiększyła o te 10 ml przez pobudzanie laktatorem 😜 I małą przystawiam co 3 godziny na kapturkach, przynajmniej widzę, że coś pije, bo jest w nich mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja nie ciągnie wcale z piersi, a kapturki niby ssie, ale to chwile i zaczyna płakać :/ I tak jest lepiej odkąd mam ją w domu i je z butelek Aventu. Dopiero nauczyła się ssać, bo w szpitalu tylko otwierała buzię i czekała aż jej samo wpadnie do gardła. A że to były butelki ze zwykłymi smoczkami to samo leciało.
Miałam się umówić ze swoją doulą i doradcą laktacyjnym ze szkoły rodzenia, ale chyba odpuszczę, bo się boję, że znów dziecko zagłodzę jak będę męczyć piersią. Nie będę miała kontroli ile faktycznie zjadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra jakaś Ty mi wierna 🙂 kocham Cię za to ☺️
Poza czopem z wczoraj leci coś mocno brązowego z pipy, momentami takie "gluty" ale zero skurczy, nic kompletnie nic :/ chyba jednak małą trzeba będzie indukować 😞 😞
Astra ile Twój klocuszek waży? Moja 3500g i mam dosyć wąskie biodra, całe życie 34/36 i zastanawiam się jak ja ją wypchnę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Noc zaliczam do przespanych.Alan pil o 21,24,4.30,7 i teraz jeszcze spi 🙂Nosek juz lepiej.Mam nadzieje,ze tak juz zostanie.Dupke mial bardzo mocno czerwona,bo to tak jest jak sie spi z kupka.Teraz sprawdzamy nawet jak spi czy ma kupe i przebieram.Niko tez mial taka delikatna.

Musze w kuchni ogarnac,bo zmywarka czeka na wypakowanie i zlew pelen garow.Dzisiaj mam w planie prasowanie.

To co juz reszta z brzuchami na swieta chce zostac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia a co tam poczekamy sobie jeszcze 🙂 zrobimy sobie prezenciki na Zajączka 🙂 🤪
Nie no a tak na serio to kurwicy można już dostać! Na facebooku umieściłam komunikat, że nie urodziłam i nie rodzę i żeby się mnie nie pytali co chwilę! Na gadu też napisałam " nie urodziłam i dać mi spokój" i odziwo jet spokój 🙂 🙂 na pewno wszstkie gęby są ciekawskie, ale srał ich pies, dowiedzą się dopiero jak będziemy w domu hahaha 🙃 tylko Wy się dowiecie jako pierwsze 🙂 bo jak tylko coś się zacznie to tu włażę i od razu Wam piszę 🙂
Kurwde żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaś, dwudziestego jak byłam to ważyła 3350g, też się boję jak ja urodzę, bo niby biodra mam szerokie jak na swoja figurę, ale Bartek był taką kruszynką, a urodzić go nie mogłam... 🤨 nie wiem, nie myślę o tym, byleby się juz zaczęło i obym już miała to za sobą. Ej ja na fb już ludziom nie odpisuję, bo tylko się pojawiam to zaraz ktoś pyta czemu nie wrzuciłam fotek małej....chyba kurwa swojej małej wstawię zdjęcia - pipki 🤪

Izunia, może pij dużo wody po prostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Kaś, dwudziestego jak byłam to ważyła 3350g, też się boję jak ja urodzę, bo niby biodra mam szerokie jak na swoja figurę, ale Bartek był taką kruszynką, a urodzić go nie mogłam... 🤨 nie wiem, nie myślę o tym, byleby się juz zaczęło i obym już miała to za sobą. Ej ja na fb już ludziom nie odpisuję, bo tylko się pojawiam to zaraz ktoś pyta czemu nie wrzuciłam fotek małej....chyba kurwa swojej małej wstawię zdjęcia - pipki 🤪

Izunia, może pij dużo wody po prostu?

Hahahaha no to jest dobry pomysł 🙂 🙂 to ja też wrzucę zdjęcie pipy i podpiszę - moja mała wielka wagina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady u mnie była laktacyjna i dupa... Kazała mi karmić małą tylko z jednej piersi i po pół godziny a potem dokarmić bebilonem i zaczął mi się pokarm zmniejszać, więc z drugiej odciągam i tak cały dzień gromadzę i potem dziubasowi daję zamiast jednego dokarmiania modyfikowanym. Jem dużo i zdrowo, piję herbatki laktacyjne i co zwiększyło się o 10 ml przez tydzień, natura bywa okrutna 😞 Jedyny jakiś plus wszystkiego to, że ważę 2 kilo mniej niż przed ciążą 😜
Izunia owsianka, śliwki suszone, otręby, musli, szklanka ciepłej wody z łyżeczką miodu na czczo 😜 Ja znowu męczę się co jakieś 4 dni i jedynie tak na prawdę pomaga mi czopek glicerynowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam niby nawał w szpitalu i cycki się zrobiły ogromne, ciężkie i twarde, no i bolały. Robiły mi okłady z zimnych pampersów. Ale po odciągnięciu wszystko wróciło do normy i cycki znów są małe. A co do wagi to mam 2,5 kg do wagi sprzed ciąży, a jestem tydzień po porodzie. No i wczoraj założyłam moje jeansy rurki bez problemu 😁 Tylko brzuch i boczki wystawały, wiadomo. Myślę, że też będę ważyć mniej niż przed ciążą, bo i tak nie ma czasu na jedzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziele ale macie jazdy z karmieniem 😞 ja pói co daje cyca i cichosza. Choć dziś w nocy mały się rozregulowa, bo zawsze w nocy co ok 3 godziny jadł a dziś co godzinę.
Teraz śpi, ale słyszałam jak jedbnął pood kołdrą bąąąąka z kupą pewnie.

Izunia, ważne że chudniesz. Chudnę z Tobą 😁
waga 2 dni przed porodem- 75 😞
waga 3 dni temu- 62,5.

muszę jeszcze zrzucić 12 kg albo 10 to będę happy.

Astra i kasia, śniło mi się że urodziyście . Astra urodziła Marysię Kasi a Kasia Wiki Astry- tak było we śnie.

budzi się młody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
mulant napisał(a):
mój syn spodobał sie połoznej bo dzis tez była u niego 🤪 ale tym razem z pania doktor z malym ok
odpadł nam kikut 🤪 🤪 🤪 🤪
tata moze oblewac
noc butlaa o 1 i przed 4
i do godziny 7.30 spanie 🤪 🤪

Gratuluję odpadnięcia pępucha 🙂 🙂


Nasz pepuszek juz zostal opity w niedziele 😉jestem szczesliwa,ze juz odlecial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Moje śpi cały czas, budzi się tylko jak głodne 😉 A tak to nic innego jej nie przeszkadza nawet obsrana pielucha 🙃



Alan tez spi z kupa i sa juz tego skutki.Rany na pupci 😞Ale od 2 dni sypie tylko maka ziemniaczana i prawie mamy dupcie blada 🙂

Teraz po krotkim czuwaniu spi w wozku.Ja sie musze brac za obiad,a dopiero sniadanie jem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja pierdziele ale macie jazdy z karmieniem 😞 ja pói co daje cyca i cichosza. Choć dziś w nocy mały się rozregulowa, bo zawsze w nocy co ok 3 godziny jadł a dziś co godzinę.
Teraz śpi, ale słyszałam jak jedbnął pood kołdrą bąąąąka z kupą pewnie.

Izunia, ważne że chudniesz. Chudnę z Tobą 😁
waga 2 dni przed porodem- 75 😞
waga 3 dni temu- 62,5.

muszę jeszcze zrzucić 12 kg albo 10 to będę happy.

Astra i kasia, śniło mi się że urodziyście . Astra urodziła Marysię Kasi a Kasia Wiki Astry- tak było we śnie.

budzi się młody.

Jaaaaa, może to proroczy sen hahahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...