Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na chwilkę tylko bo jestem nie do życia
syn 4350 wzrost 61
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/hubertb.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7664/hubertb.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały mulant jaki zajebisty gość 🤪 i jaka łapa hehe widać,że kawał chłopa!

Mężuś z synusiem i trzema hienami tak mnie wyprowadzili nad rzekę na trzygodzinny spacer,ze jak wróciłam, to uśluzowana po kolana i ledwie nogi dociągnęłam. Mam skurcze, dobry znak 😁 słabe, ale są!
Dostałam obiadek pod nos, potem kawkę, masaż nóżek i potem na podwórku sobie grzebaliśmy i porządkowaliśmy po zimie to, co było trzeba, ogarnęłam ogródek do końca...i mam znowu milion piegów na twarzy haha 🙃 jak ja uwielbiam słońce 😎
Teraz kawka....ach, odpoczywam 🙂

obdarzona, biednaś istoto, anemia po porodzie niefajna rzecz, dobrze,ze ma Ci kto pomóc, ja ze wszystkim byłam sama, bo mój nawet urlopu nie dostał, mama daleko, a z teściową wtedy nie było tak jak jest teraz....i bałam się chwilami,ze jak utnę sobie drzemkę to zejdę, ale ogarniałam dzielnie wszytskie domowe obowiązki z dzieckiem na czele.... 😉 będzie dobrze!

Dżony bidul z tym oczkiem, pierwsze widzę żeby tak się paprało 😞

Spadam! Żreć coś, żreć, żreć, żreeeeeeeeeeeć!!! 🤪
Do jutera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra ja też po spacerku, może coś się rozbuja 🙂 już mnie dobijają telefony i smsy. Nie odbieram ani nie odpisuje, mam ich w dupie. Ciekawskie ryje, jak urodzę to cały świat się o tym dowie, a skoro siedzę cicho tzn że nie urodziłam! Mongoły pieprzone!
A teraz idziemy na grilla 🙂 yeah opierdolę pento pieczone jejejeje 🙂 ajjjj jaram się i nie mogę się doczekać smaku upieczonej kiełby w pysku 🙂
Astra ja tak jak Ty żreć żreć żreeeeeeć będę żreć!! Oł jeah 🙂 🤪 😎
A "mały" Mulant to fakt ma łapę jak Pudzian 🙂 będzie zabijać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padam na pysk, ale porobiłam wszystko co miałam w planie, a nawet więcej 🙂 Teraz czekam aż mała się obudzi, to będzie karmienie, kąpańsko i koniec dnia! Męża oddelegowałam na nauki przed chrztem, bo księża są ponoć wyrozumiali i oboje rodzice nie muszą być 🙂 Wiadomo, że nie każdy ma z kim dziecko zostawić.

Izunia, ja kąpię Ulę codziennie, żeby miała jakiś stały rozkład dnia i mogła się zorientować, że po kąpieli to już rodzicom należy dać święty spokój 😉 Dziś pierwszy raz kąpię małą sama i trochę się obawiam, że mi rąk braknie - zawsze mi mój D. pomagał.

Dziś się dowiedziałam jednej rzeczy i nie potrafię nad tym przejść do porządku dziennego, cały czas wracam do tego myślami. Mianowicie jedna moja znajoma urodziła parę dni temu dzidzię, tylko maleństwu nie rozwinęły się stópki... Lekarz na usg nie wypatrzył wady, a ponoć na wczesnym etapie rozwoju dałoby się jeszcze coś z tym zrobić 😞 Masakra jakaś, ja bym się chyba zapłakała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z cotygodniowych zakupów i ledwo żyję. Niby brzuszek nie taki duży ale ciężko się chodzi.
Jeszcze się wkurzyłam bo jakaś baba przy bankomacie zmierzyła mnie z góry na dół, coś powiedziała do swojego faceta i ten też się na mnie spojrzał i zmierzył. Nie wiem o co chodziło ale kij im w oko, miłe to nie było.
Boziu to straszne z tą dzidzią jak to możliwe że lekarz nic nie zauważył? 😞 Współczuję temu maluszkowi i jego rodzicom 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem... nażarta jak prosiak 🙂 opierdzieliłam 3 pęta kiełbasy i kawałek karkówki, trochę mi niedobrze, bo kiełbaskę kazałam sobie mocniej przywęglić 🙂 ale to nic i tak była pyszna 🙂 ja uwielbiam taką spaloną 🙂 🙂 może sraczki po niej dostanę 🙂 ciekawe czy Astra mnie zdradzi i zacznie rodzić dziśw nocy, bo ja niczego takiego nie przewiduję 🙂 baba wczoraj na straganie warzywnym powiedziała mi, że jeszcze nie urodzę i jest pewna, że przenoszę hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
Wróciłam z cotygodniowych zakupów i ledwo żyję. Niby brzuszek nie taki duży ale ciężko się chodzi.
Jeszcze się wkurzyłam bo jakaś baba przy bankomacie zmierzyła mnie z góry na dół, coś powiedziała do swojego faceta i ten też się na mnie spojrzał i zmierzył. Nie wiem o co chodziło ale kij im w oko, miłe to nie było.
Boziu to straszne z tą dzidzią jak to możliwe że lekarz nic nie zauważył? 😞 Współczuję temu maluszkowi i jego rodzicom 😞
kikuś, mi to sie nawet nosa z domu nie chce wynurzac, no chyba, ze na arasie posiedze, bo jak przejde 100 metrow to moj kregosłup juz krzyczy. Co drugi dzien przegonie tylko męza po Biedronce i ot moj ruch caly. Podziwiam normalnie te kobitki, które w 41 tyg. ciąży biegaja po placu zabaw za drugim dzieckiem. no ale gdybym nie miała wyjscia tez pewnie bym biegala. na szczęście mój juz sam sobie po podwórku smiga 😎
Moje marzenie na najblizszą przyszłość: wypakować sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
kika82 napisał(a):
Wróciłam z cotygodniowych zakupów i ledwo żyję. Niby brzuszek nie taki duży ale ciężko się chodzi.
Jeszcze się wkurzyłam bo jakaś baba przy bankomacie zmierzyła mnie z góry na dół, coś powiedziała do swojego faceta i ten też się na mnie spojrzał i zmierzył. Nie wiem o co chodziło ale kij im w oko, miłe to nie było.
Boziu to straszne z tą dzidzią jak to możliwe że lekarz nic nie zauważył? 😞 Współczuję temu maluszkowi i jego rodzicom 😞
kikuś, mi to sie nawet nosa z domu nie chce wynurzac, no chyba, ze na arasie posiedze, bo jak przejde 100 metrow to moj kregosłup juz krzyczy. Co drugi dzien przegonie tylko męza po Biedronce i ot moj ruch caly. Podziwiam normalnie te kobitki, które w 41 tyg. ciąży biegaja po placu zabaw za drugim dzieckiem. no ale gdybym nie miała wyjscia tez pewnie bym biegala. na szczęście mój juz sam sobie po podwórku smiga 😎
Moje marzenie na najblizszą przyszłość: wypakować sie!!!


kikuś, mi to sie nawet nosa z domu nie chce wynurzac, no chyba, ze na arasie posiedze, bo jak przejde 100 metrow to moj kregosłup juz krzyczy. Co drugi dzien przegonie tylko męza po Biedronce i ot moj ruch caly. Podziwiam normalnie te kobitki, które w 41 tyg. ciąży biegaja po placu zabaw za drugim dzieckiem. no ale gdybym nie miała wyjscia tez pewnie bym biegala. na szczęście mój juz sam sobie po podwórku smiga
Moje marzenie na najblizszą przyszłość: wypakować sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
kasiu, Tobie to juz duzo do przenoszenia nie zostało 😎 Może jednak się uda... trzymam kciuki

Oby kochana oby 🙂 na niedziele mam termin, a w niedziele są imieniny Marii 🙂 więc jakby się urodziła to miałaby 2w1 🙂 trudno, najwyżej będzie leniuszkiem 🙂 matka robotna, ojciec też robotny to dziecko będzie mniej robotne 🙂
Wzięłam ciepłą kąpiel na ten mój kręgosłup, może troszkę złagodzi. Po kiełbasie jest mi tak ciężko i niedobrze, że muszę się napić PEPSI, jak nie pomoże to będę rzygać, bo z takim pełnym żołądkiem to nie da się zasnąć 😞
Byliśmy dzisiaj na godzinnym spacerku i wszyscy się gapili na mój bębenek 🙂 jakaś laska szła z rodziną i mówi "zobaczcie jaki pani ma piekny brzusio, zobaczcie zobaczcie" kurde, odniosłam wrażenie, że kobieta w ciąży to jakaś abstrakcja 🙂 ja też zawsze co prawda zwracam uwagę na ciężarne, bo wtedy kobieta wygląda najpiękniej na świecie 🙂 ale nie komentuję 🙂
Meti, życzę Ci aby Twoje marzenie się spełniło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
kasiu, Tobie to juz duzo do przenoszenia nie zostało 😎 Może jednak się uda... trzymam kciuki

Oby kochana oby 🙂 na niedziele mam termin, a w niedziele są imieniny Marii 🙂 więc jakby się urodziła to miałaby 2w1 🙂 trudno, najwyżej będzie leniuszkiem 🙂 matka robotna, ojciec też robotny to dziecko będzie mniej robotne 🙂
Wzięłam ciepłą kąpiel na ten mój kręgosłup, może troszkę złagodzi. Po kiełbasie jest mi tak ciężko i niedobrze, że muszę się napić PEPSI, jak nie pomoże to będę rzygać, bo z takim pełnym żołądkiem to nie da się zasnąć 😞
Byliśmy dzisiaj na godzinnym spacerku i wszyscy się gapili na mój bębenek 🙂 jakaś laska szła z rodziną i mówi "zobaczcie jaki pani ma piekny brzusio, zobaczcie zobaczcie" kurde, odniosłam wrażenie, że kobieta w ciąży to jakaś abstrakcja 🙂 ja też zawsze co prawda zwracam uwagę na ciężarne, bo wtedy kobieta wygląda najpiękniej na świecie 🙂 ale nie komentuję 🙂
Meti, życzę Ci aby Twoje marzenie się spełniło 🙂


To ty już lepiej jutro się wypakuj (bEdzie imprezowiczka 😎). Mój mąż ma takie 2w1 (ur i im), jest już po 30 i nadal narzeka, bo ma tylko raz w roku wymówke że bezkarnie napić się może 😁 I w dodatku nigdy nie pamieta o moich, bo przeciez on nie obchodzi... Faceci!!! 🙃
Śpijcie dziewuszki slodko, ja juz się kładę, bo po półgodzinie w pozycji siedzącej kręgosłup łupie, no i jeszcze mała się jakaś kwadratowa zrobi czy cuś 😁 Nie, no spać trza, bo jutro wielkie sprzatanie z mężusiem planujemy. Słodkich snów Wam i maleństwom Waszym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy Astra mnie zdradzi i zacznie rodzić dziśw nocy, bo ja niczego takiego nie przewiduję

Całą noc miałam brzuch jak skała i mało co spałam - ale bóli żadnych. Nic. Null kurwa, zero!!! 😠
I w dupsku to już mam, dzisiaj mężyk wraca wczesnym popołudniem, jedziemy do cioci na imieniny jak co roku, potem do znajomych i nie skupiam się już nad wypatrywaniem \"objawów\" porodu, bo to nic nie daje, a tylko pogarsza mój stan psychiczny 🤢 😁
Śniło mi się,że urodziłam 26 marca, może sobie sama wywróżyłam - okaże się niebawem 😎

Dzień śliczny się zaczął, wywaliłam pościel na balkon, moja forsycja w ogrodzie dostała pączków i niedługo zakwitnie,a wiec wiosna pełną gębą! 😎
Myślałam,że będę cierpiała przez ten wczorajszy maraton, a mnie nawet nie strzyknęło w kręgosłupie. Dlaczego wszystkie dolegliwości pod koniec ciąży mi ustąpiły, zamiast się nasilić i pomóc mi wypchnąć jaśnie panienkę na świat? 😮 😁
Śniadanko zaliczone, kapiszon ogląda bajuchny, idę sobie zrobić kawkę...

@ edit:
HAHAHAHA 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No helloł!
U mnie też dalej nic, w nocy podobnie moja żono Astro jak u Ciebie, brzuch twardy jak murzyński zwis, ale poza tym chuj wielki i dwa bombelki 🙂 a teraz gnojek kręci coś tam główką na dole, coś majstruje 🙂
Astra no to może żeś wyśniła sobie termin porodu 🙂 mi się coś w ogóle nie śni poród, nie wiem czemu.
A obrazek zajebisty, ja już jutro będę przeterminowana.
Jadę jutro do szpitala i pewnie powiedzą mi, że szyjka zachowana i wysoko i zero rozwarcia. Ale też już nie będę tak się napalać i wyczekiwać pierwszych sygnałów 🙂
Aaaaa tak w ogóle to Ewci@ mi się śniła 🙂 że leżała z mężem w łóżku a ja obok nichi on smyrał Ewcię po cyckach 🤪 a później pokazali mi Igusię 🙂 o jaka była piękna, szoook 🙂 a Ewci@ miała w moim śnie takie strasznie długie, czarne i tłuste włosy 🤪 😎
Idę chyba dalej spać, chłop pojechał naprawiać swoją drugą żonę - Jeepa a ja sama muszę leżeć i nie mam się do kogo przytulić i z tegoż powodu idę dalej spać 🙂 szybciej mi zleci czas do Jego powrotu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...