Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Izunia z tego co niektóre pisały to nie przechodzą do mamuś tylko zostają na brzuszku 🙂 🙂
Może się coś rozwinie u mnie..... za tydzień hahahaha 🙂


aaaa......a jak nas Admin wywali 🙂

Nie wywali, spoko 🙂 Sztunia już dwa lata jest na kwietniówkach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Boże, niedawno zwlekłam się z wyra, czas przestawili, w nocy nie wiadomo czemu nie mogłam zasnąć, a teraz będę się snuła po domu jak zombie 🤨
Kasiu, nie mdlej tylko, bo jak zaczniesz rodzic to kiepsko bedzie. Zadzwoń może po kogoś, jak sie tak źle czujesz, to lepiej żebyś sama w domku nie siedziała, mam nadzieje, że się polepszy zaraz.
Też juz się zastanawialam czy asterka na porodowce nie wylądowała, ale widzę, że też ma uparte bobo 😜
Mulant, trzymam kciuki, żeby wszystko Ci się jak najszybciej wygoiło. Swoją drogą urodzić takiego bobasa to nie lada sztuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaziłam trochę, pograbiłam w ogródku, wsadziłam cebulę i boli mnie picz, jakby mi wszystko za chwilę miało wylecieć 😁 Miały być schaboszczaki, będą zawijańce z serem i papryką, ale na razie to idę pod prysznic, bo jestem nieźle ukurzona haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Sztunia to powinnaś być sławna 🙂
A ja wstałam dopiero co, tak mi się kręciło w tym durnym łbie, że nawet nie wiem kiedy zasnęłam 🙂
Z dupy mi już niestety nie leci, wstawiłam pranie i brokuły na zupę.
I idę leżakować 🙂 cały czas chce mi się spać, zajebana jestem błotem jak muł bagienny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaaaa
takie sławy to ja pierdole
wtedy leciały szpilki na giewoncie, nie wiem moze teraz lecą i widziałam że baba ma pretensje że jej nie kojarze, to mi uzmysłowiła że była krawcową w brzyduli i liczyła na special traktowanie,
krwi mi napsuła co niemiara

moja filifionka starsza wstała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia gratulacje z okazji czopa 🤪 🤪 wiesz, dzień po terminie to odejście czopa oznacza tylko jedno 🙂

Sztunia, no kurde kłaniam Ci się, jesteś VIP 😜

Astra, urodź babo jedna 😁 Wiki miała być dawno , co za leń 😁 ale dobrze, bo wasz historia mogła się gorzej potoczyć 😞

zaraz poczytam resztę. Mój dzieciok śpi jak zwykle, ale pierzynka rusza się więc chyba włącza się czuwanie oraz ochota na cyc 😁

Moje dziecko śpi i je i sra i osikuje mnie każdego dnia kilka razy dziennie. Muszę przyznać ( ale żeby go nie przechwalić) ,że moje dziecie jest tak zaJEbiste i grzeczne,że maasakra i to od urodzenia. Płacze tylko jak nie umie kupy zrobić ale to bardziej kwęka. Drze się przy kąpieli tylko i to nie zawsze. Zero problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurwa Mulant, jak przeczytałam o tych szwach i łyżeczkowaniu to mnie ciary przeszły;/ to ja nie umiem jeszcze siadać a co dopiero Ty;/ kiedy Ty usiądziesz 🤢 🤢

a Sztunia, mój Fifi też się notorycznie dławi. Oprócz tego ulewa nawet jak mu się odbije i uleje i nie jest karmiony przez 2 h to umie mu się ulać. To jest stresujące bo boję się,że się udławi 😞

Izunia, współczuję...chyba ciężką miałaś noc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia gratulacje z okazji czopa 🤪 🤪 wiesz, dzień po terminie to odejście czopa oznacza tylko jedno 🙂

Sztunia, no kurde kłaniam Ci się, jesteś VIP 😜

Astra, urodź babo jedna 😁 Wiki miała być dawno , co za leń 😁 ale dobrze, bo wasz historia mogła się gorzej potoczyć 😞

zaraz poczytam resztę. Mój dzieciok śpi jak zwykle, ale pierzynka rusza się więc chyba włącza się czuwanie oraz ochota na cyc 😁

Moje dziecko śpi i je i sra i osikuje mnie każdego dnia kilka razy dziennie. Muszę przyznać ( ale żeby go nie przechwalić) ,że moje dziecie jest tak zaJEbiste i grzeczne,że maasakra i to od urodzenia. Płacze tylko jak nie umie kupy zrobić ale to bardziej kwęka. Drze się przy kąpieli tylko i to nie zawsze. Zero problemu 🙂

Hahahaha dzięki, ale i tak czuję, że nici z jakiegokolwiek porodu 🙂 już się nie nastawiam ani na tak ani na nie 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak to u was jest z karmieniem. Bo leliva coś pisała, że cała noc przespana, czyli co jak dzidziuś nie płacze to nie budzicie go na jedzenie? Ile godzin najdłużej zostawiacie dziecko bez jedzenia?
Ja mojego niejadka muszę budzić co 3 godziny, bo ona potrafi zaspać glód, a potem jej glukoza spada. Także z zegarkiem w ręku pilnuję karmienia, a jeśli Wera chce więcej to tym lepiej, też dostaje. Ale jak już nabierze masy to też mam nadzieję, że będę mogła pospać w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
coś obiło mi się o uszy, że planujecie jednak zostać tutaj, na forum dla ciężarnych. No jasne, że nie mam nic przeciwko - do niczego nikogo nie zmuszam.
Chcę byście tylko miały świadomość z kilku rzeczy:

- wszystkie wątki z Waszego działu będą za miesiąc wymieszane razem z innymi wątkami archiwalnymi - zostaną przeniesione do działu \"Urodziłam w miesiącu...\"
- gdy już zostaniecie mamami, tutaj nie będziecie miały możliwości skorzystania z porad ekspertów żywieniowych z zakresu żywienia niemowląt - te działy są przeniesione na Mamusie.Net
- raczej mało prawdopodobne, by jakieś nowe mamy z rocznika Waszych pociech dołączyły do dyskusji na tym forum (co zdarza się na Mamusiach).

Wszystkiego dobrego
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jestem właścicielem obu portali.
To o czym piszesz dotyczy chyba użytkowników zarejestrowanych i zalogowanych (dla niezalogowanych osób nie wyświetlają się te informacje). Nie ma żadnych różnic między tym, a tamtym portalem. Obydwie strony są IDENTYCZNE pod względem funkcjonalności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się wszystkie rozpakujemy z naszej gromadki to możemy się przenieść 🙂

Mam jeszcze jedno pytanko do butelkowych mam czyli mulanta i Astry (bo chyba Bartusia butlą karmiła). W szkole rodzenia i szpitalu kazali dziecku podawać po 10-15 ml wody przegotowanej między posiłkami jeśli pije mieszankę. Moja Wera prawie w ogóle tej wody nie pije. Jak poczuje mleczko to ciągnie, a na wodę się krzywi. Podajecie dzieciom wodę? No i się zastanawiam czy skoro dostaje jeszcze moje odciągnięte to może dlatego wody nie potrzebuje, bo to jest karmienie mieszane? Wie ktoś coś na ten temat?
Ja dziś się wyspałam. Mąż miał dyżur przy karmieniu w nocy, ja od 4 rano. I skutecznie udało mi się zasypiać w przerwach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, moje dziecko też było niepijące. Butla mleka i na tym koniec, żadnej wody, bo nie chciał jej pić, a jak się napił, to od razu fontanna szła, cała zawartość żołądka wylatywała, dlatego go nie zmuszałam, a i też nic się nie działo. Na początku też odciągałam, ile mogłam i dawałam mu z butli. Ładnie przybrał i już przeszlismy na samo modyfikowane, coś koło 2 miesięcy miał, może mniej.

Cóż. U mnie nic się nie dzieje...poza tym,że mam ryj czerwony jak u Indiańca i od wczoraj non stop twardy brzuch 🙃
Lady, odjebałaś numer, przecież miałaś tu być do końca z brzucholem, a ja miałam urodzić wcześniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...