Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ruszy się Kasia, ruszy, musi się ruszyć, 5 dni to dużo jak się jest po terminie...

Kochana ja już jestem dzisiaj 3 dzień po terminie, a do poniedziałku to będzie w sumie 8 😞 i zaczynam się schizować i martwić o malucha 😞
U nas wywołują właśnie dopiero po 8 dniach :/
W ogóle oczy mi wysiadają, słabo już widzę jak jest już ta pora 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam termin w piątek, a co potem zrobię to nie wiem. Moja ginka powiedziała,żebym do niej zadzwoniła, zatem albo będzie mi kazała przyjechać do siebie, albo powie,zebym do swojego szpitala zawitała...Ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
fikumiku napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Mi sie zdarza kapac samej, ale zdecydowanie wole z Karolem.

Dziewczyny a czy Wasze bobki tez tak wrzeszcza podczas kapieli? No masakra, Dżon ma taka banie ze mi sie az serducho kraja 😞 I nie wiem jak to zmienic 🤨


a jak go wsadzasz do wanienki?Na pleckach czy brzuchu,bo Niko krzyczal na plecach.Moze maly polubi pluskanie raczkami w wodzie 🙂


Wsadzam na pleckach. Tylko On się drze już od momentu położenia Go na przewijaku do rozbierania, przy rozbieraniu, kąpaniu, przy wycieraniu się na chwilkę uspokaja a potem przy dalszej pielęgnacji ryk i tak do cyca :] Albo mu zimno albo po prostu to domena dzieciorów :] W ogóle stwierdzam, że ten chłopek niczego nie lubi :| Kąpiel nie, zmiana pieluchy nie, wychodzenie na spacer też nie, siedzenie w leżaczku nie i tak w kółko. A od wczoraj daje mi popalić bo prawie nie śpi. Mam wrażenie, że chce kupe a nie może bo drze sie czasem i przy cycu. Albo niedojada. Aaaa sama nie wiem. Dałam mu koper, zobaczymy 🤨 Dziś ide do lekarza na pierwszą wizytę.


fiku a moze to kolki?? nie zaobserowałas zeby był płaczliwy czy sie wił po jedzeniu??
ja pamietam ze u nas ok miecha sie zaczeło przy zuzi i było jak z zegarkiem w reku, dokładnie 30min po cycu. tragedia. nasza Iga narazie nie ma zadnych oznak kolki, ale u nas to mzoe za wczesnie, dopeiro 3 tydzien zaczyna. albo Twój syncio taki niedogodzony jest po prostu.


Kolki? Hmmm, póki co nawet nie chcę takich myśli do siebie dopuszczać. Owszem wzdęcia się pojawiają, czasem krucho z kupą i widze, że Go boli ale takie fest kolki to raczej nie są.. Sama nie wiem już. A niedogodzony swoją drogą, chyba Go trochę rozpieściłam :P Zresztą u Niego to każdy dzień jest wielką zagadką, wczoraj cały dzień marudził, dzis jakby odsypiał ;] Raz chce na ręce, innym razem tylko leżeć. Taki łobuz :P A dziś tak się darł przy kąpieli, że chyba ktoś pukał w ściany albo mi się wydaje 😮 Niech spierdalają za przeproszeniem, to dziecko w końcu.

To która chce Go na zięcia? hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Fiku to jak nikt się nie zgłasza to ja Go biorę na zięcia 🤪 🙃


No i prawidłowo. Mogę dodać, że poza paroma wadami jest całkiem słodki i ładny :P


Aaaaaaa jest piękny, śliczny, cudooo 🙂 biorę z wadami czy tam bez 🙂 ale będę miała piękne wnuki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
ewci@ napisał(a):
fikumiku napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Mi sie zdarza kapac samej, ale zdecydowanie wole z Karolem.

Dziewczyny a czy Wasze bobki tez tak wrzeszcza podczas kapieli? No masakra, Dżon ma taka banie ze mi sie az serducho kraja 😞 I nie wiem jak to zmienic 🤨


a jak go wsadzasz do wanienki?Na pleckach czy brzuchu,bo Niko krzyczal na plecach.Moze maly polubi pluskanie raczkami w wodzie 🙂


Wsadzam na pleckach. Tylko On się drze już od momentu położenia Go na przewijaku do rozbierania, przy rozbieraniu, kąpaniu, przy wycieraniu się na chwilkę uspokaja a potem przy dalszej pielęgnacji ryk i tak do cyca :] Albo mu zimno albo po prostu to domena dzieciorów :] W ogóle stwierdzam, że ten chłopek niczego nie lubi :| Kąpiel nie, zmiana pieluchy nie, wychodzenie na spacer też nie, siedzenie w leżaczku nie i tak w kółko. A od wczoraj daje mi popalić bo prawie nie śpi. Mam wrażenie, że chce kupe a nie może bo drze sie czasem i przy cycu. Albo niedojada. Aaaa sama nie wiem. Dałam mu koper, zobaczymy 🤨 Dziś ide do lekarza na pierwszą wizytę.


fiku a moze to kolki?? nie zaobserowałas zeby był płaczliwy czy sie wił po jedzeniu??
ja pamietam ze u nas ok miecha sie zaczeło przy zuzi i było jak z zegarkiem w reku, dokładnie 30min po cycu. tragedia. nasza Iga narazie nie ma zadnych oznak kolki, ale u nas to mzoe za wczesnie, dopeiro 3 tydzien zaczyna. albo Twój syncio taki niedogodzony jest po prostu.


Kolki? Hmmm, póki co nawet nie chcę takich myśli do siebie dopuszczać. Owszem wzdęcia się pojawiają, czasem krucho z kupą i widze, że Go boli ale takie fest kolki to raczej nie są.. Sama nie wiem już. A niedogodzony swoją drogą, chyba Go trochę rozpieściłam :P Zresztą u Niego to każdy dzień jest wielką zagadką, wczoraj cały dzień marudził, dzis jakby odsypiał ;] Raz chce na ręce, innym razem tylko leżeć. Taki łobuz :P A dziś tak się darł przy kąpieli, że chyba ktoś pukał w ściany albo mi się wydaje 😮 Niech spierdalają za przeproszeniem, to dziecko w końcu.

To która chce Go na zięcia? hehe 🤪


Fiku, jak on taki niedogodzony to ja nie chce 😉 heh zartuje, ja juz Ksawerego zamówiłam.

z kolkami to raczej sa wieczorami bardziej, popołudniami wieczorami. i moja miała 30min po jedzeniu wiec ewidentnie kolki. a dajesz herbatke z koperku włoskiego?? bo pisałam juz ze ona niby na brzuszke jest a podobno działa wzdymajaca.
co do rozpieszczania to my którejs nocy mielismy darcie do 4 rano, tzn moze nie darcie, ale marudzenie i szukanie cyca, i maz juz mówił ze moze wózek przyprowadzic od Zuzi z pokoju, bo tam stał umyty i bujac, ale doszlismy zaraz szybko do wniosku ze jak zaczniemy bujac to juz lipa bedzie bo zaraz sie bedzie przywyczajała i bedzie trzeba lulac. a zuzi nie lulalismy nigdy, nie bujalismy, chyab ze w te nieszczesne kolki, i cały czas spała w swoim łózeczku, nigdy jej nie bralismy na noc do siebie, i teraz sama zasypia w swoim łózku w swoim pokoju i nie marudzi zeby ja nianczyc. takze z tymi lulaniami i bujaniami trzeba uwazzac. a chłopcy w ogole sa podatki, bo jak ja mam kolezanki co maja synków, to chłopcy sie przywczajaja do mamy, odbieraja mamy dla ojców, i niewesoło, jak taki chłopiec 2 letni z mama musi spac i nijak nie da sie odzwyczaic. trzeba to jakos wywazyc wszytsko zeby sobie i dziecku nie zrobic krzywdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Fiku to jak nikt się nie zgłasza to ja Go biorę na zięcia 🤪 🙃


Ty za Marysienke nie decyduj Kasia bo nie chce wyjsc z brzuszka póki co a Ty juz jej kawalera szukasz. siedzisz przy laptopie z brzuszkiem, zobaczy małego, a nóz widelec sie nie spodoba i siła jej nie wypedzisz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Fiku to jak nikt się nie zgłasza to ja Go biorę na zięcia 🤪 🙃


No i prawidłowo. Mogę dodać, że poza paroma wadami jest całkiem słodki i ładny :P




uuuuu sliczniuchny fiku jest, kurde jak Marysia nie zechce wyjsc to ja go biore 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Fiku to jak nikt się nie zgłasza to ja Go biorę na zięcia 🤪 🙃


Ty za Marysienke nie decyduj Kasia bo nie chce wyjsc z brzuszka póki co a Ty juz jej kawalera szukasz. siedzisz przy laptopie z brzuszkiem, zobaczy małego, a nóz widelec sie nie spodoba i siła jej nie wypedzisz....

Marysia Go nie widzi bo ja siedzę na komórce 🙂
Ale wybij sobie Dżonego z głowy 🙂 już jest mój 🙂 pewnie lubi młodsze, bo Igusia jest starsza od Marysi hahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Fiku to jak nikt się nie zgłasza to ja Go biorę na zięcia 🤪 🙃


Ty za Marysienke nie decyduj Kasia bo nie chce wyjsc z brzuszka póki co a Ty juz jej kawalera szukasz. siedzisz przy laptopie z brzuszkiem, zobaczy małego, a nóz widelec sie nie spodoba i siła jej nie wypedzisz....

Marysia Go nie widzi bo ja siedzę na komórce 🙂
Ale wybij sobie Dżonego z głowy 🙂 już jest mój 🙂 pewnie lubi młodsze, bo Igusia jest starsza od Marysi hahahaha 🤪


hehe nio w sumie, mzoe wolic młodsza. nio dziewczyny bic sie nie beda. Marysia sie urodzi, walniesz fotke i se sam wybierze wybranke 😉
a Ty jak tam?? liczysz te skurcze?? czy juz pzreszły?? bo jak pisałas ze tak czesto sa?? choc w sumie jak juz co 5 min były to te 5 min mi tak sie zlewało ze szok. w sumie wychodziło ze jest jeden za drugim ten skurcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Dżony jaki dostojny dżentelmen, no no 😁 czyli mój Filipek przegrał z konkurencją widzę, Marysia już ma zapewnionego amanta, ale może zechciałaby mieć kochanka? no bo co jej z jednego Dżonego??

J

Rozważę opcję kochanka 🙂 a niech ma coś dziewczyna od życia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie zjadłam surowe jabłko;/;/

kurde pozapominaałaś coście pisały i dupa blada nie wiem co tu powiedzieć.

z tego co Ewcia pisze to Iga chyba jest obżarciuchem 😁

haha Bartek i jego kurewstwo mają mistrza 😁

Do mnie jutro położna z lekarką wpadną, pote szwagierka a pojutrze przyjaciółka z chłopakiem i córeczką. Potem w niedziele przyjedzie rozwrzeszczana bratanica na tydzień 🤢 już się boję bo to jest 7 letni oszołom co kręci wszystkimi jak żyd słońcem. Będzie co chwila ' Agatka a mogę wziąć Filipka na spacer?' i mały nie zazna spokoju, W dupie to mam , bez nadzoru Szymka mojego siostrzeńca jedenastoletniego odpowiedzialnego nie dam jej małego na spacer.


Ej kurde... zakochałam się ☺️ ☺️ czaicie normalnie nie wiem co się stało ale w życiu bym nie pomyślała że taka sytuacja mnie spotka 😁 zakochałam się w moim Mateuszu ale na nowo 😁 no normalnie cały czas myślę o nim, jestem rozmarzona tak jakby dopiero co zaczęła się z nim spotykać 🙂 Na dodatek jestem zawstydzona i rumienie się jak np. zdejmuje przy mnie koszulkę albo spodnie bo się przebiera. Teraz widzimy się bardzo mało bo ma nocki, w dzień śpi, jak wstaje to ja drzemię z młodym a potem on jest zapatrzony w Filipka albo ma jakieś zajęcie, A wszczyscy mówili mi, że jak rodzi się dziecko to kobieta odsuwa faceta i ma do niego nie raz obrzydzenie. Co jest do cholery?

Młody chyba zasnął. zawsze w nocy nim zaśnie to przez godzinę muszę wstawać co chwilę i podawać mu smoczek. Nauczyliśmy go, taka chwila słabości 😞

W ogóle to wraca mi radość życia 🙂 w końcu przyzwyczaiłam się do nowego życia i takie je zaakceptowałam. Ujrzałam w końcu że Fifi jest bardzo grzecznym dzieckiem mimo że czasem w nocy muszę mu ciągle podawać smoczek albo że lubi spać ze mną w łóżku ale ja mu tylko w dzień pozwalam po południu godzinę spać ze mną 😁
Bo jak go urodziłam był mi obcy trochę i jakoś tak bez uczuciowo odnosiłam się w stosunku do niego a teraz to się zmieniło i mogłabym go wyprzytulać na śmierć, a włosy z głowy ma już starte od głaskania 😁

idę na kibel, tabletki i spać. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie też dzisiaj się zdawało, że wody się sączą bo mokre gacie mialam tak o 17, ale potem już cisza. Za to w koncu się spakowałam do szpitala, bo stwierdziłam, że czas najwyższy bo później bym biegała z mokrą dupą po domu jak poparzona 😜
Ale u Kasi to chyba juz, tak mi się wydaje,w kazdym razie życzę ci Kasiulka juz tego porodu. 🙂
Odarzona, a Tobie gratuluję stanu zakochania, i w synku i w tatusiu. Chyba wiosna Cię dopadła 😜
Tylko uważaj, bo pogoda ma sie zepsuć 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia może rodzisz , a jak nie to schizofrenia Cię dopada na całego. Ale ja miałam to samo 😁

Kochana, raczej to drugie, schizofrenia paranoidalna 🙂
Jednak ta mokra plama na gaciach to efekt olanej przeze mnie deski klozetowej 🙂
Fajnie, że znowu się zakochałaś hihihi 🙂 ciekawe czy ja się jeszcze bardziej zakocham w Michale 🤪
Kurde, te niektóre skurcze to hardcorowe 🙂 🙂 może uda mi się do poniedziałku urodzić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...