Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mulancik ale siusiasiol słodziachny 🙂 🙂
Kocham wszystkie Wasze dzieciątka 🙂 zapraszam wszystkie do Szczecina 🙂 wszystkie razem będziemy spacerować z dzidkami 🙂 będziemy sobie wspólnie obiadki gotować 🙂 chuj, że mam dwa pokoje, ale jakoś się pomieścimy 🙂
Kurde, chyba to moje dziecię będzie jednak kwietniowe, a nie marcowe hihihi 🙂 🙂
Ej kurde, a co jest z ciocią Sztunią do jasnej ciasnej! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiało mnie 🤢

Sztunia może już nad kolejną Sztuką pracuje 🤪
Morelowe delicje i colę z lodem mam 😜

mały mulant jest cudny i taki dorosły facet się wydaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia kwiecień to też piękny miesiąc 😉 ważne, że urodzisz przed świętami i już będziesz miała swojego wielkanocnego zajączka 🙂

Widzę, że tu jakieś swatanie się odbywa 😉 Piękne te Wasze dzieciaczki, mi ostatnio się śniło że urodziłam swoją maleńka i była brzydka jak noc, aż nie mogłam się nadziwić 😁

Ale pizga na dworze 🤨 Podobno jeszcze śnieg ma gdzieniegdzie zawitać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Przewiało mnie 🤢

Sztunia może już nad kolejną Sztuką pracuje 🤪
Morelowe delicje i colę z lodem mam 😜

mały mulant jest cudny i taki dorosły facet się wydaje 😁

Ty młoda drażnisz mnie z tymi delicjami. Ubieram się i idę do netto, pepsi mam tylko lodu brak, ale jakoś to zniese 🙂 nie mam koncepcji na obiad, za chuja nie wiem co mam upierdaczyć :/
Może jakąś zapiekankę makaronową albo ziemniaczaną zrobię i laska 🙂
Aaa idę, delicje, delicje, delicje albo herbatniczki Mulatki albo flipsy czekoladowe ooo tak.
Nara!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde mi się też zawsze śni, że moje dziecko jest brzydkie jak noc listopadowa 🙂
Kika, masz rację, że kwiecień też jest piękny, ale ja chciałam mieć marcowego dziecioka 🙂 🙂 trudno.
Drugi termin mam na 1 kwietnia - prima aprillis, fajnie, byłby baran urodzony w niedzielę w prima aprillis, no lepiej być nie może 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
a o to zdjecie dla ciotek

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/ooorvs.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4325/ooorvs.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/tttlz.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6782/tttlz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


sliczny bobas mulancik 🙂 ale prawdziwy Hubercik, taki facet 🙂 nio i jak facet to puscic baki i bekac musi jak stary 🙂 hehe

PS. u nas wieje ze hoho, i własnie zaczał grad napierdzielac, istna syberia, ale nasze okolice to tak ogolnie chyba nazywane sa.
najgorsze ze Zuza z babcia na spacerku 😞 zaraz pewnie przyleca.
na niunia Igunia smacznie spi, po wizycie połoznej. ona zdrowiusia, slad zołtaczki troche ejst, ale orzekła ze powinno zejsc w ciagu tygodnia, pepek sliczny. a i mamusia dobrze sie goi, bo szew ładnie wyglada. cos mnie wczoraj jakby pachwiny bolały, ale uspokoiła mnie ze to po bokach jets wiecej szwów w srodku, wiecej poszyte i dlatego tak ciagnie. ale do zniesienia 🙂
lece bo dziewczyny ze spacerku wróciły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohhh witam w ten piękny dzień szary i bury 😁

Meti, hehe nawet dzisiejsza pogoda mi nie zepsuje wiosennego zakochania gdyż dalej czuję skowronki od rana 😁 a Ty ródź z Kasią i Astrą i Kiką bo nudą wieje na forum 😁

Kasia, spokojnie jak na wojnie, jak Cię chyci skurcz porodowy albo wody odpłyną to dopiero będzie schizofrenia na maxxxa, taka schizofrenia że na porodówce będziesz gadać sama ze sobą, będziesz gadać do ściany: o kurwa, o matko, o panie, ja pierdole, za jakie grzechy, nigdy więcej, dlaczego ja itd. To już będą objawy obłąkańcze 🙃 🙃

Astra, żeś mnie pocieszyła w sumie. Wiem że nie jestem sama . Tzn że chyba muszę też szaleńczo kochać mojego 🙃

Lady, kurde Ty sexówo erotyczna 😁 już Ci unga bunga w główce no no 🙂 fajnie, że mała dopomina się o jedzonko, niech je i rośnie 😁

Fiku, łoo tam ja też się cieszę z kup małego, nie ma to jak żółta jajecznica z rana, z południa i wieczora 🙂 🙂

Fifi śpi, czekam aż ię obudzi bo o 13:30 przyjdzie szwagierka w odwiedziny i chcę by był wycycany.
Kurwa czacie normalnie młody dziś w nocy spał od 22:00 do 4:10 jednym ciągiem bez jedzenia , od 4:40 do 7:15 i od 8:00 do 10:10 , zajebiście 😁
A no, i odniosłam sukces! zmieściłam się i zapiełam w moje ulubione jeansy, a 8 dni temu nawet na uda nie umiałam zaciągnąć ich 😁

Fifi sapie, może się budzi. Lecę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde mi się też zawsze śni, że moje dziecko jest brzydkie jak noc listopadowa 🙂
Kika, masz rację, że kwiecień też jest piękny, ale ja chciałam mieć marcowego dziecioka 🙂 🙂 trudno.
Drugi termin mam na 1 kwietnia - prima aprillis, fajnie, byłby baran urodzony w niedzielę w prima aprillis, no lepiej być nie może 😜


Kasia szanse na marcowe dziecię jeszcze masz 🙂 Marysia w każdej chwili może Cię zaskoczyć 🙂
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, może coś się ruszyło po tych Twoich ostatnich akcjach skurczowo-śluzowo-czopowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja juz w domciu. Kurde, rozwarcie na 1 palec zaledwie. Ale jutro idę na badania wód i coś tam jeszcze i najprawdopodobniej zostanę na wywołanie, albo w poniedziałek będę musiała się zgłosić. Decyzja do nas należy, ale już podjęta 😆
Wiecie co najlepsze? Ja cały czas sugerowałam się terminem z USG na 04.04., a tu się okazało, że ja już tydzień przenosiłam, bo w sumie ten pierwszy termin mialam na 22.03. Dobrze, że nieświadomie, bo bym kurwicy dostała 😜 Moja ginka poinstruowała męża, że jak coś będzie się działo to ma natychmiast mnie przywieźć w nocy, bo rano jak pojade zanim na porodówce wyląduję to juz 12 będzię i picz blada juz nic nie zrobią. Tak więc przyjechała dziś do nas przyczepa z ZGMu bo smieci kupa na podwórku, więc chyba pomogę mężowi stara wersalkę na nią załadować to może się ruszy coś. Albo syna ponoszę trochę, klocek juz prawie 25 kg waży 😜
Aaa, i moja Zuzka w ciągu 2 tyg. przytyła skubana aż 0,5 kg, waży już 3250 g, więc spokojnie może juz wyłazić 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczę Meti ale jaja 😁 Ale tak jak mówisz dobrze, że do tej pory nie byłaś świadoma że już po terminie 😉 Ale fajnie to lada moment urodzisz 🙂 No i gratulacje dla Zuzy z okazji pięknego przybrania na wadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meti ja też idę jutro, może mnie już łaskawcy zostawią i będą działać, a jak nie to tak jak u Ciebie, dopiero w poniedziałek. To Zuza już duża dziewczynka, niech wychodzi, a z tym przenoszeniem to niezły numer 😎
Obdarzona, nie wątpię że będę gadać sama do siebie 🙂 i pierdzielić jak potłuczona 🙂 biedny Michał, zobaczy wariatkę w akcji i powie, że już nie chce być ze mną hahaha 🤪
Kikuś, na bank nie będzie marcowa ta moja Mania 🙂 wszyscy mi to mówią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to bym mogła 4-tego urodzić, fajna data 04.04.2012 😜

Ciekawe kiedy mi się każą zgłosić do szpitala, czy też 7 dni po terminie czy w dniu terminu skoro i tak wiadomo że to cc 🥴 No ale pewnie w poniedziałek się dowiem 😉









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
\

Kasia, spokojnie jak na wojnie, jak Cię chyci skurcz porodowy albo wody odpłyną to dopiero będzie schizofrenia na maxxxa, taka schizofrenia że na porodówce będziesz gadać sama ze sobą, będziesz gadać do ściany: o kurwa, o matko, o panie, ja pierdole, za jakie grzechy, nigdy więcej, dlaczego ja itd. To już będą objawy obłąkańcze 🙃 🙃

Fifi sapie, może się budzi. Lecę 🙂)


obdarzona moja kolezanka jak rodziła to jeszcze inne epitety leciały w strone meza który był przy niej i pomagał w porodzie: Ty huju jebany, spier..... , kur... bedziesz chodził i inne laski pierdolił, a nie ze ja tu teraz takie katusze musze znosic. bo to była dzidzia z wpadki 🙂 wrecz mozna powiedziec ze taka dyskotekowa przygoda. ale sa do teraz razem, juz chyba z 7 lat, co prawda tylko po cywilnym i do koscielnego sie im nie spieszy. a w kwietniu przyjdzie na swiat kolejna dzidzia. ciekawe czy sie teraz Maciek odwazy razem rodzic i znów wysłuchiwac 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
obdarzona napisał(a):
\

Kasia, spokojnie jak na wojnie, jak Cię chyci skurcz porodowy albo wody odpłyną to dopiero będzie schizofrenia na maxxxa, taka schizofrenia że na porodówce będziesz gadać sama ze sobą, będziesz gadać do ściany: o kurwa, o matko, o panie, ja pierdole, za jakie grzechy, nigdy więcej, dlaczego ja itd. To już będą objawy obłąkańcze 🙃 🙃

Fifi sapie, może się budzi. Lecę 🙂)


obdarzona moja kolezanka jak rodziła to jeszcze inne epitety leciały w strone meza który był przy niej i pomagał w porodzie: Ty huju jebany, spier..... , kur... bedziesz chodził i inne laski pierdolił, a nie ze ja tu teraz takie katusze musze znosic. bo to była dzidzia z wpadki 🙂 wrecz mozna powiedziec ze taka dyskotekowa przygoda. ale sa do teraz razem, juz chyba z 7 lat, co prawda tylko po cywilnym i do koscielnego sie im nie spieszy. a w kwietniu przyjdzie na swiat kolejna dzidzia. ciekawe czy sie teraz Maciek odwazy razem rodzic i znów wysłuchiwac 🙂 hehe

No to się biedaczek nasłuchał 🙂 🙂 ja będę się starała panować nad sobą, ale zdaję sobie sprawę z tego, że ból może być silniejszy ode mnie 🙂 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
Oj, zaczęłam coś plamić na brązowo troszeczkę, ale może to po tym badaniu, bo mi tam pogrzebała troszkę. W sumie to sie nie nastawiam, bo Kasiula juz od poniedziałku tak plami i dupa...

Meti to na bank po badaniu, też tak miałam, a od wczoraj już nie plamię.
Jak byłam w netto w nagle zrobiło mi się mokro w gaciach, dobrze, że miałam wkładkę i chodu szybko do kasy i do domu, myślałam, że to wody może zaczynają się powoli sączyć, ale to niestety śluz, aż po nogach mi ciekło 🙂 🙂 a teraz robię kupę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
a teraz robię kupę

Kaśka, musisz akurat wtedy, kiedy ja sobie jajecznicę zajadam 😮 😁

Haha 😁

Pcieprasiam ☺️
Mam mega niskie ciśnienie, wysoki puls, a brzuch mnie tak strasznie boli, że aż mnie zatyka momentami 😞 kurde ciekawe od czego to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
a ja mam takie dziwne uczucie w pipce, tak jakbym źle tampona sobie założyła, coś tak przeszkadza i kluje 🤔 macie lub miałyście tak?

Kłuć kłuje Kikuś 🙂 ja mam takie uczucie pełności w pipie, tak jakbym cały czas coś tam w środku miała, non stop mi mokro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...