Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Moje śpi cały czas, budzi się tylko jak głodne 😉 A tak to nic innego jej nie przeszkadza nawet obsrana pielucha 🙃



Alan tez spi z kupa i sa juz tego skutki.Rany na pupci 😞Ale od 2 dni sypie tylko maka ziemniaczana i prawie mamy dupcie blada 🙂

Teraz po krotkim czuwaniu spi w wozku.Ja sie musze brac za obiad,a dopiero sniadanie jem.


Ja nad moją czuwam i wymieniam co chwilę pieluszki, bo tak by mogła w jednej cały dzień przeleżeć. Na razie dupka śliczna, ale smaruje też Linomagiem, bo przestrzegali mnie przed kremami przeciw odparzeniom - zawierają cynk i bardzo wysuszają. A jak się zrobi odparzenie to otworzę Sudocrem, który jest w szafce w pogotowiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ta, mój sen też miał być proroczy i miałam urodzić 26-go, a tu kupsko.
Dziecko moje 20-kilowe wzięłam na ręce, bo się przewróciło i mam skurcze. Jeśli to do czegoś doprowadzi, to przysięgam pierdolnę barana o ścianę,że też nie wpadłam na to wcześniej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde waszym dzieciom kikuty poodlatywały a mojemu nawet nie wyszedł z pępka 😞 w szpitalu tylko pielęgniarka obcięła i dała na pamiątkę mi takiego kikucika a takto ma w pępku schowanego. Psikam i przemywam octeniseptem czy jakoś tak bo nam tak kazano.

Mulant, normalne. Jeszcze długo będzie boleć, swędzieć itd. Mnie napierdziela jak nie wiem ci i swędzi a to oznaka , że się goi. Moja mama mówi,że jeszcze z tydzień -dwa będę się męczyć a potem tylko dyskomfort czasem będę odczuwać.
trzeba się podmywać często i podpachy zmieniać a będzie git 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona a podważasz też tego kikuta? Mi w szpitalu też kazali tylko psikać a okazało się że pod spodem jest zaognione i tam też trzeba wycierać solidnie i się nie bać. I odpadł 😁 A pępek wypiękniał.

Mój syn jest dziś okropny. Jak nie śpi to beczy. A śpi tylko na mnie albo w leżaczku mocno bujany. Zwariuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Obdarzona a podważasz też tego kikuta? Mi w szpitalu też kazali tylko psikać a okazało się że pod spodem jest zaognione i tam też trzeba wycierać solidnie i się nie bać. I odpadł 😁 A pępek wypiękniał.

Mój syn jest dziś okropny. Jak nie śpi to beczy. A śpi tylko na mnie albo w leżaczku mocno bujany. Zwariuje 🤪


skonczyla sie sielanka 🙂Alan wypil cyca i spi.Ja zaraz bede zajadac kurczaczka z ziemniakami-juz mi bokiem wychodzi taki zestaw.Ale dla dziecka sie poswiece 🙂

Obdarzona ja tez tym psikam do nadal.A cyscilam patyczkami do uszu.Najpierw je zwilzalam dobrze,psikalam pepek i ladnie wycieralam w srodku.I odlecial.Ale nadal go psikam dla pewnosci,bo jeszcze krew byla jak odlecial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zamówiłam sobie herbatkę na laktację Bocianek z Medeli 🙂 jak przyjdzie to od razu zaczynam ją pić 🙂
Astra, Kochanie żyjesz? Ja zdycham, biorę ciepłą kąpiel bo mnie tak zajebiście brzuch boli, że będę zaraz włosy z głowy wyrywać :/ mam wrażenie, jakbym za chwilę miała dostać okres :/ i jakby miała ze mnie wylecieć tona krwi. Ehhhsss.... najgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a nie chcesz poczekać i zobaczyć jak cycuchy beda produkowac? Ja myslalam ze tez bede pic, ale dostalam jedna w szpitalu i do teraz nie pije 🙂
A ten ból to już napewno objaw porodu. Uważaj tylko z tym brunatnym co Ci leci, jak będzie wyglądało jak ta brudna końcówka okresu to lepiej nie lekceważ, mi tak się zaczynało odklejać łożysko. Może panikuje ale zrozumiałe chyba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Kasia a nie chcesz poczekać i zobaczyć jak cycuchy beda produkowac? Ja myslalam ze tez bede pic, ale dostalam jedna w szpitalu i do teraz nie pije 🙂
A ten ból to już napewno objaw porodu. Uważaj tylko z tym brunatnym co Ci leci, jak będzie wyglądało jak ta brudna końcówka okresu to lepiej nie lekceważ, mi tak się zaczynało odklejać łożysko. Może panikuje ale zrozumiałe chyba :P

No to tak chyba zrobię, masz rację zobaczę jak to będzie jak się mały poganin urodzi 🙂 a wiesz co ten brud to może po tym badaniu ginekologicznym, które miałam w niedzielę, bo w niedzielę lekarka zrobiła mi rozwarcie, po badaniu krwawiłam, wczoraj przed południem wyleciał mi czop z krwią, a teraz tak sobie wylatuje, raz galaretka brązowa, a raz śluz brązowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izu nie boli mnie już prawie wcale, jak dotkne mocniej to coś tam czuje. A w okolicach rany za to nie czuję nic 😮 Ale to podobno normalne. Dość szybko mi ten ból minął. Albo o nim zapomniałam przy Dżonku 🙃

Kasia może faktycznie po badaniu 🙂 W każdym razie na dniach urodzisz, tak coś czuję 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Izu nie boli mnie już prawie wcale, jak dotkne mocniej to coś tam czuje. A w okolicach rany za to nie czuję nic 😮 Ale to podobno normalne. Dość szybko mi ten ból minął. Albo o nim zapomniałam przy Dżonku 🙃

Kasia może faktycznie po badaniu 🙂 W każdym razie na dniach urodzisz, tak coś czuję 🙃


Mam to samo.Co najlepsze nawet parcia na pecherz nie mam jeszcze.Tzn.jest,ale slabe.Dopiero jak sikam to czuje ile tego tam bylo.

Ooooo.....alarm sie wlaczyl.Spadam do Alana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Izu nie boli mnie już prawie wcale, jak dotkne mocniej to coś tam czuje. A w okolicach rany za to nie czuję nic 😮 Ale to podobno normalne. Dość szybko mi ten ból minął. Albo o nim zapomniałam przy Dżonku 🙃

Kasia może faktycznie po badaniu 🙂 W każdym razie na dniach urodzisz, tak coś czuję 🙃

Kochana, też tak czuję hahahaha 🙂 bo nie mam już innego wyjścia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Obdarzona a podważasz też tego kikuta? Mi w szpitalu też kazali tylko psikać a okazało się że pod spodem jest zaognione i tam też trzeba wycierać solidnie i się nie bać. I odpadł 😁 A pępek wypiękniał.

Mój syn jest dziś okropny. Jak nie śpi to beczy. A śpi tylko na mnie albo w leżaczku mocno bujany. Zwariuje 🤪


No trzeba podważać i czyścić patyczkiem raz dziennie i kilka razy psikać Octeniseptem. U nas już prawie suchy pępuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikumiku, ja na spacerek chodzę z małą codziennie, tak na godzinkę-półtorej. A ubieram jej jakieś dwie warstwy + kurteczka, no i obowiązkowo czapa na główkę.

A co do szewka, to mi pozwolono siadać normalnie zaraz po zszyciu, co mnie bardzo zaskoczyło. Trzy dni brałam apap, bo mnie pobolewało, a potem już bez p/bólowych funkcjonowalam. Po sciągnięciu szewka trochę mnie znowu zaczęło boleć, chyba mi tam coś położna nadwyrężyła. Ale ogólnie to myslałam, że bardziej mi to bedzie dokuczac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ej dziewczyna a położna środowiskowa was bada? Ja mam jutro pierwszą wizytę. Chyba nie bada ginekologicznie jeszcze nie? 🤢


Wiesz co jak Niko urodzilam to sie tylko mnie pytala czy wszystko ok z podwoziem.Ja bylam szyta wiec mogla zagladac,ale tego nie zrobila 😉
A teraz to mi piersi dtykala czy sa twarde,brzuch jak tam macica i o odchody pytala nic wiecej,a i na szew patrzyla.Jeszcze musze psikac,bo po tym drenie mam slad 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niko sie juz kapie.Ale mam duzego syna 😉
Alan tez bedzie pozniej plywac tylko nadal spi.Dam pic i pozniej go pomecze troche.Bede go kapac przed kolejnym karmieniem.Dzisiaj sama,bo maz pojechal do pozaru.A z tego co w necie czytam to chyba tak szybko nie wroci 😞Jakis debil sie bawi i juz sie pali w 5 miejscach.A wiec dzisiaj mam debiut w pierwszej kapieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...