Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mulant a ty karmisz piersią albo odciągasz pokarm? Mi przez pierwsze 2 tygodnie życia dziecka kazano być na tak ścisłej diecie, że szok :/ A w 3 tygodniu dopiero stopniowo mam wprowadzać trochę więcej do jadłospisu. A na razie tylko gotowany kurczak i indyk, zupy warzywne, chudy biały ser, wędlinka drobiowa, gotowana marchewka, ziemniaki lub makaron i cienka herbata, ew. sok jabłkowy z wodą i jabłko pieczone :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję wam strasznie za wsparcie 😘 Cieszę się, że kiedyś zdecydowałam się tu założyć konto i poznać tak fajnych ludzi 🙂 Jakoś damy sobie radę, mam nadzieję, że przejrzy na oczy i kiedyś się zmieni, bo chciałabym zapewnić Emilii normalną rodzinę, a nie dom pełen nerwów i kłótni.
Mój bąbelek od paru dni ma na czole straszną wysypkę, położna mówiła, że to kontaktówki i żeby sypać mąką ziemniaczaną, a zaczyna jej to coraz bardziej rozprzestrzeniać i na policzkach zaczynają się pojawiać 😜 Wasze dzieciaki nie mają takich problemów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktówki? Pierwsze słyszę. Aż sprawdzę co wujek google mi o tym opowie 🙂 Moja nie ma żadnych problemów skórnych, jedynie to ulewanie nas męczyło od samego początku. Troszkę teraz się łupieżyk pokazał na główce - czyżby jakaś ciemieniucha? Nie wiem. Smaruję oliwką, wyczesuję i mam to pod kontrolą 🙂

Przyszło mi w sobotni wieczór siedzieć samej w domu - chłop wybył z kumplami 😞 Ech, faceci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
a po drugie nie wykarmiłbym mojej głodzilli:P
co do butli to równo co 3 godzinki mój sie budzi
o 18 mycie flaszka i do 9 do kolejnej flaszki i tak co 3 godzinki


Moja się teraz rozjadła i co 2 godziny czasem krzyczy o butlę 🙂
Ile ml Hubcio co te 3 godziny je?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Astrunia się doczekała 🤪 GRATULACJE!!! Ale to chyba jakaś szybka akcja była? Wracaj do nas szybciutko!!!

Ej, jakiś szewek ze mnie wyszedł 😮 Pruję się, help!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra! gratulacje 🙂 Wiki duża gościówa 🙂

Kasia, ej no 😞 proszę nie smuć się przecież tak czy siak czeka Cię nasz los- nie taki łatwy wbrew pozorom! i to lada dzień 🙂

Co do witaminek ja podaję, w szpitalu polecano takie jakieś k i d ale kurwa 38 zł opakowanie i mama kupiła:/ a położna środowiskowa pukła nas w czoło i dała próbki na 20 dni i nazywają sę ibu coś tam, nie wiem bo opakowanie leży na szafce nie chce mi się wstać i kosztuje 18 zł 🙂 Filipek ładnie je zjada.

GgULEK, Fifi ma pod okiem jakieś kropki, na czole ma ale różnią się od tych pod okiem a w szpitalu całą głowę i czoło miał w kropkach ale to od słońca chyba 😁

Leliva, zaczynam podzielać Twój problem ulewania. Mój mały też to ma ale nie w takim stopniu... on potrafi ostro ulać po cycku ale np. za 15 min zaś ulać mocno i za 40 min zaś i ja drżę ,że on tak nieregularnie ulewa kilka razy i mam stracha go na wznak kłaść czy na brzuzku. Jak tak dalej pójdzie też pójdę do lekarza.

Ja pierdziele Filip dziś cały dzień płakał. Boję się,że on będzie rykotem. Jest to możliwe,że przez 2 tyg był dzieckiem jak do rany przyłóż a teraz się zmieni jego zachowanie i będzie rozwrzeszczany i humorzasty?
Z drugiej strony podejrzewam,że go coś boli 😞 chyba zaś kupy nie umiał zrobić bo przez ok. 5 godzin był 5 min spokojny a przez 1 minutę płakał,prężył się, jego płacz był nagły i wybuchowy a nie stopniowy jak zawsze. Może miał skurcze, pewnie jelitka. Ale teraz przysypia spokojnie i słyszałam wielkie prrrryyyk więc może ...może mu ulżyło 🙂
Idę spać, dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Info od Astry:
WIKTORIA 3850g 56 cm urodzona o 19.50
Teraz to dopiero mam doła 😞 😞 już nie wchodzę do Was aż do wtorku, zaszywam się i zamykam się w sobie 😞 😞


A nie mówiłam! 🤪 Hahah Astra mi zapowiedziała poród, a ja jej 😁

GRATULACJE!!! Ale duża dziewczynka urosła siedząc tyle w brzuchu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde a mi nikt nie wywróżył i nie mogę w ogóle urodzić 🥴
Ale dolina, zostałam sama, bo Kika to przecież kwietniówka 🙂
Od dzisiaj jestem niewierząca, jeszcze jak mi przyjdzie zostać na Święta w szpitalu to chyba przeklnę ten przeklęty świat.

Idę se.
Będę Was tylko czytać bo już nie chce mi się gadać!
Całuję Was moje kochanki 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaa ale niespodziana! Ha! A ja juz serio zaczelam wierzyc ze bedziecie sie turlac do konca zycia hehe :P z tego wniosek Kasiu, ze Ty tez jednak urodzisz lada moment 🙂

A Wikunia niezla, ta fota mistrzowska, wyglada jakby podlozyli ogien pod pipke Astry i dymem ja wygonili z brzucha, taki wkurwik maly 😁

Obdarzona - niestety to mozliwe, juz to kiedys mowilam, noworodunie chyba czesto zamieniaja sie w male potworki 🙂 a to co moze dolegac Filipkowi to moze wzdecia jak u mojego? Ja juz jestem na to uczulona bo wszystko moze je powodowac ale tez calkiem skutecznie zapobiegam, przede wszystkim czesto odbekuje. Przed, w trakcie i po jedzonku. To dla nas koniecznosc bo inaczej rzyga dalej niz widzi no i ma problemy z kupa. Poza tym sab simplex, masaz brzuszka, odpurkiwanie, dieta, herbatka. Jakos trza sobie radzic a szkoda bidulka. To chyba czeste u dzieciaczkow i prowadzi do kolki a tego raczej nikt nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja cie Astra GRATULACJE !!! To musiała być mega szybka akcja 😉
Kasia przywołuję Cię do porządku, opamiętaj się Kobieto jakie święta w szpitalu 😜 Najpóźniej we wtorek będziesz tulić Marysię i tego się trzymaj 🙂 I żadnych dołów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Wera dzisiejszej nocy też się w potwora przeobraziła. Rano też daje czadu. Właśnie odkryłam, że w kółko musi lecieć to by nie płakała:
http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY
🤪
Słuchałam tego strasznie dużo w ciąży. TO DZIAŁA 😁

Lady, to witaj w klubie, ja też baaaardzo dużo słucham tego 🙂 nawet jak się kąpię to sobie to włączam 🙂
Ja mam kryzys i ryczę od rana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...