Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratulacje Astra! Śliczna niunia 🙂
Kasiu nie martw się, już niedługo będziesz tulić malutką 😉
Leliva no nazwała to kontaktówkami i powiedziała, że to od hormonów, a wygląda to na prawdę kiepsko.
Obdarzona moja też ma właśnie i takie czerwone kropki i takie coś jak kaszka. Może te humorki u Fifiego były jednorazowe 😉 Moja jest marudna jak ciągnie z cycka bo coraz mniej pokarmu mam ehh i jak chce towarzystwa 😜
Lady gratulacje odpadniętego pępuszka, moja straciła w tym samym dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia dasz radę przed wywoływaniem. Nie smutaj 😘 😉

A moje dziecię od dziś jest niemowlakiem. Po kąpieli odpadł nam pępuszek 🤪


Lady dzidzia jest niemowlakiem jak skonczy miesiac, a nie po odpadnieciu pepuszka. do konca pierwszego miesiaca jest noworodkiem, czy ma pepek czy nie.

Astrunia gratulacje.
dużą ta dziewczynkę uhodowałas w brzuszku.
A Kasia chyba dalej czeka, czytam was dalej.
Nasza Igusia narazie spi, choc ma problemyz zasypianiem, i w ruch juz poszła suszarka. na jej szum od razu zasypia, a tak to lezy i nie moze zasnac mimo pełnego brzuszka. och z tymi dzieciaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia dasz radę przed wywoływaniem. Nie smutaj 😘 😉

A moje dziecię od dziś jest niemowlakiem. Po kąpieli odpadł nam pępuszek 🤪


Lady dzidzia jest niemowlakiem jak skonczy miesiac, a nie po odpadnieciu pepuszka. do konca pierwszego miesiaca jest noworodkiem, czy ma pepek czy nie.

Astrunia gratulacje.
dużą ta dziewczynkę uhodowałas w brzuszku.
A Kasia chyba dalej czeka, czytam was dalej.
Nasza Igusia narazie spi, choc ma problemyz zasypianiem, i w ruch juz poszła suszarka. na jej szum od razu zasypia, a tak to lezy i nie moze zasnac mimo pełnego brzuszka. och z tymi dzieciaczkami 🙂


Mi powiedzieli w szpitalu, że do odpadnięcia pępuszka i w wikipedii jak wpisać noworodek też tak podają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość serdecznie dzisiejszego dnia 😞 Rano się dowiedziałam, że mój dziadek zmarł (miesiąc temu byliśmy na pogrzebie babci od męża), a mała zaś strasznie ulewa i drze się przy tym okrutnie. Mieliśmy jechać się modlić wieczorem, cała rodzina się zjeżdża, ale jak jej nie przejdzie, to nie ma co się z domu ruszać 😞 Chciałabym żeby to wszystko był prima aprilis i ten dzień się zaczął jeszcze raz 😞 Jestem niewyspana, bezradna, zdołowana i boli mnie głowa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Mam już dość serdecznie dzisiejszego dnia 😞 Rano się dowiedziałam, że mój dziadek zmarł (miesiąc temu byliśmy na pogrzebie babci od męża), a mała zaś strasznie ulewa i drze się przy tym okrutnie. Mieliśmy jechać się modlić wieczorem, cała rodzina się zjeżdża, ale jak jej nie przejdzie, to nie ma co się z domu ruszać 😞 Chciałabym żeby to wszystko był prima aprilis i ten dzień się zaczął jeszcze raz 😞 Jestem niewyspana, bezradna, zdołowana i boli mnie głowa 😠


Bardzo mi przykro 😞 Ja mam 4 kwietnia drugą rocznice śmierci mojego dziadziusia 😞
U mojego szkraba coś też się brzuszkowe problemy zaczynają. Dziś zanim zrobiła kupę była tak marudna i tak wierzgała nogami 😞 A po kupie dziecko anioł.

Kasiula co tam u Ciebie? Nie dołuj się w samotności tylko odzywaj tutaj co tam się u Ciebie dzieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś u mnie nic się nie dzieje, spędziliśmy aktywny dzień i nawet nie miałam czasu myśleć o tym wszystkim.
Teraz też się wyłączam bo nie chcę się denerwować.
Boli mnie dzisiaj brzuszek jakbym miała dostać okres, raz lekko, raz bardzo mocno, ale generalnie cały czas czuję ten ból, no i od czasu do czasu poleci jakiś śluz, ale nic poza tym, mała jest troszkę mniej ruchliwa, ale czuję ją wyraźnie 🙂
Mam nadzieję, że jak we wtorek dadzą mi tą oksytocynę to od razu coś się ruszy, a nie, że będę jeszcze czekać kilka dni aż coś drgnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pora szykowac dzieciaki do spania.Niko juz sie myje,Alan jeszcze spi.Maz poszedl odprowadzic do kolezanki jej syna.Znajac zycie zagada sie z jej mezem.

Mam dylemat.........kolezanki corka ma ospe.Chodzi do tego samego przedszkola co Niko.Nie wiem czy go jutro dac do przedszkola.Ja wysypalo w czwartek.Byla cala w punktach i nikt w przedszkolu tego nie widzial,a mala Pani rozbierala do lezakowania.
Jeszcze mi brakuje teraz ospy w domu.Jak myslicie?

Jutro mamy wyjazd,ale sie ciesze.Moze sobie cos na chrzciny kupie.Malemu buciki.Garniak pauje jak ulal,ale slodko w nim wygladal ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia dasz radę przed wywoływaniem. Nie smutaj 😘 😉

A moje dziecię od dziś jest niemowlakiem. Po kąpieli odpadł nam pępuszek 🤪


Lady dzidzia jest niemowlakiem jak skonczy miesiac, a nie po odpadnieciu pepuszka. do konca pierwszego miesiaca jest noworodkiem, czy ma pepek czy nie.

Astrunia gratulacje.
dużą ta dziewczynkę uhodowałas w brzuszku.
A Kasia chyba dalej czeka, czytam was dalej.
Nasza Igusia narazie spi, choc ma problemyz zasypianiem, i w ruch juz poszła suszarka. na jej szum od razu zasypia, a tak to lezy i nie moze zasnac mimo pełnego brzuszka. och z tymi dzieciaczkami 🙂


Mi powiedzieli w szpitalu, że do odpadnięcia pępuszka i w wikipedii jak wpisać noworodek też tak podają 😉


nio rzeczywiscie 🙂 to ja znam jakas stara szkołe chyba. ale od zawsze tak było ze noworodki sa do miesiaca, potem niemowle do roku, nigdy nie słyszałam zeby od kikuta to zalezało. hehe

u nas Igunia dzis przyspała. mielismy gosci, zapraszalismy chrzesnego, a ona zebym jej nie wzieła na raczki i wybudziła to by cała wizyte przyspała. teraz juz czysciutka, wykapana, nacycana znów spi słodziuchno.

Sztunia a Ty gdzie?? co tak malutko sie odzywasz??
Izunia co bierzesz na bol gardła?? bo mnie cos rozkłąda, narazie gardło drapie tylko, ale boje sie, a ty chyba pisałas ze ciebie tez boli. Mam mój bioparox, i wiem ze mozna, ale nie chce naduzywac, psiukałam w lutym, wiec moze dałoby sie czym innym wypedzic ten bol. wypiłam gorace malinki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia dasz radę przed wywoływaniem. Nie smutaj 😘 😉

A moje dziecię od dziś jest niemowlakiem. Po kąpieli odpadł nam pępuszek 🤪


Lady dzidzia jest niemowlakiem jak skonczy miesiac, a nie po odpadnieciu pepuszka. do konca pierwszego miesiaca jest noworodkiem, czy ma pepek czy nie.

Astrunia gratulacje.
dużą ta dziewczynkę uhodowałas w brzuszku.
A Kasia chyba dalej czeka, czytam was dalej.
Nasza Igusia narazie spi, choc ma problemyz zasypianiem, i w ruch juz poszła suszarka. na jej szum od razu zasypia, a tak to lezy i nie moze zasnac mimo pełnego brzuszka. och z tymi dzieciaczkami 🙂


Mi powiedzieli w szpitalu, że do odpadnięcia pępuszka i w wikipedii jak wpisać noworodek też tak podają 😉


nio rzeczywiscie 🙂 to ja znam jakas stara szkołe chyba. ale od zawsze tak było ze noworodki sa do miesiaca, potem niemowle do roku, nigdy nie słyszałam zeby od kikuta to zalezało. hehe

u nas Igunia dzis przyspała. mielismy gosci, zapraszalismy chrzesnego, a ona zebym jej nie wzieła na raczki i wybudziła to by cała wizyte przyspała. teraz juz czysciutka, wykapana, nacycana znów spi słodziuchno.

Sztunia a Ty gdzie?? co tak malutko sie odzywasz??
Izunia co bierzesz na bol gardła?? bo mnie cos rozkłąda, narazie gardło drapie tylko, ale boje sie, a ty chyba pisałas ze ciebie tez boli. Mam mój bioparox, i wiem ze mozna, ale nie chce naduzywac, psiukałam w lutym, wiec moze dałoby sie czym innym wypedzic ten bol. wypiłam gorace malinki...



ja stosuje tantum verde,syropek dla dzieci Gardimax,tabl.do ssania septolete(ale to jak juz naprawde gardlo napierdziela)a tak to mam tez te Gardimax do ssania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wogole to DZIEN DOBRY 🙂

Ide sie szykowac,bo dzisiaj wkoncu do ludzi wychodze 😉Alan spi.Kurcze koziska pasie w nosie i ciezko mi je wyciagnac.Tak glosno oddycha.Popsikam pozniej woda morska i mascia majerankowa posmaruje moze je wykicha.

Ale brzydko za oknem.Jejku byle na swieta bedzie cieplo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
jjestem
Astra graty piekna dzidzia 🙂

jestem tylko komp czasem zaszwankuje porzadnie 🙂
w weekend była mega imreza 🙂
Pola spisała sięna medal bo cała prawie przespała i mogłam krzatac sięw kuchni, podawać arcie i wogóle, a najlpesze że spała przy ekspresie do kawy który cały czas pracował prawie
impra do 23 🙂 mąż, szwagier i tata najebani masakrycznie 🙂 a ja potem gości rozwoziłam w tym śniegu bo u nas mega napadało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam plan zasypać was fotkami dziś, ale nie wiem jak komputer do tego podejdzie
bo debil czasem ni zgruchy ni z pietruchy wyłacza się
a mnie tez się wydawało że noworód jest przez miesiąc 🙂

witaminy dla dzieci muszą być o takich samych proporcjach i takim samym składzie wiec tylko płacimy za opakowanie, my chyba obdarzona tez uzywamy tych co ty, bo uświadomiła nas farmaceutka w aptece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaki słodziaczek kochany 🙂)

Kasia jeśli ten ból jest jeszcze do zniesienia to ja bym chyba poczekała. Ja miałam skurcze tak co 20 minut i ta nerke nieszczęsną i pojechałam a w sumie w szpitalu trochę przeszło. Chociaż Ty już w takim zaaweansowaniu że wszystko może mówic, że to już.

Sztunia, Twoja Pola to Anioł normalnie 🙂 Dawaj focie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...