Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia rodzi no to b były już wszystkie co ???:P

mój synuś zły na mnie za brak mleka w butli a śmiechu przy tym miałam jak okazywał złośc tupał nóżką biedak na mamusie a ona się nabijała :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/zonik.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8396/zonik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mulant napisał(a):
kasia rodzi no to b były już wszystkie co ???:P

mój synuś zły na mnie za brak mleka w butli a śmiechu przy tym miałam jak okazywał złośc tupał nóżką biedak na mamusie a ona się nabijała :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/zonik.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8396/zonik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Mulancik jeszcze nie rodzę! 😞 jutro jadę do szpitala i będą wywoływać mojego poganina malego niedobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny, chyba pierwszy dzien z obiema królewnami mam za soba. babcia pojechała, taka w pracy a my walczyłysmy, bo to była walka, az obie padły. Igunia od 8:30 do teraz nie spała, a Zuzia nawet mi nie dała jej odłozyc. o usypianiu nie było mowy bo starsza zaraz płakała i robiła wszytsko zebym zwróciłą na nia swoja uwage, jak nie skakała po łózku, to jak prosiłam zeby była cichutko jak przychodzi do Igusi, bo ona sie usypia, to ta w gadki i kłótnie ze mną, kto bedzie suszarka mała usypiał. istny hardcore. amma nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej, bo jak nie to..... wrrrr, nie mam ja cierpliwosci??
a jak tam inne podwójne mamy?? Sztunia to z polusia aniołeczkiem, pewnie nie ma z dwiema w ogole problemów. u Izuni Niko juz duzy to mzoe tez inaczej. a Astra jeszcez w szpitalu wiec nie zdazyła poczuc. kurde..... szkoda mi Zuzi bo mała ta absorbujaca ze przez cały dzien nie miałam jak sie z nia pobawic za bardzo. dobrze ze tesciowa wpadła na chwilke to choc Zuzi dała zupke i połozyła do łózka, bo akurat Igusia sie obudziła i cyca płakała. a potem zasnac nie mogła. chyba kolki nas dopadaja, albo tak sie do mamy przyzwyczaiła, zapachu i w ogole ze ja jestem w poblizu to tylko cycka szuka albo na rece placze 😞

PS> piekne wasze cudenka. Ale Hubcio szok, jaki on duzy chłopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej misiaki 😜
Leliva bardzo mi przykro, niestety często tak w życiu jest, że nie wystarczy jedno nieszczęście, ale muszą pojawić się inne... Trzymaj się tam 😘
Podziwiam was, że tak sobie dajecie radę z 2 dzieci, ja bym chyba padła. Moja wymaga dużo zainteresowania i mojej obecności obok, do tego od 4/5 rano nie ma już spania, dopiero zasypia ok 11. Dzisiaj ledwo co zdążyłam segregację ciuchów zrobić, akurat jak kończyłam bąbel obudził, dopiero teraz mam chwilkę żeby siąść, ale słyszę już kwęki i jęki z drugiego pokoju 😜
U nas wysypka coraz gorsza i idziemy w czwartek do lekarza, dobra lecę do mojego bąka wysmarowanego krochmalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.ewcia u nas wogóle nie ma problemu w tym żeby Majka była zazdrosna o Pole 🙂
wie że teraz karmie i bedzie później to co ona chce
fakt tez jest taki że mała je z 15 minut i koniec
a my prawie cały czas same jestesmy 🙂 i nawet obiad ugotuje 🙂
Jak pola spi to bawie sie z Maja, ona ze mna gotuje obiad a usypia na bajkach
a Jak POla nie spi to siedzi z nami jak się bawimy ja ją mało mam na rekach, częsciej lezy albo na łózku dywanie lezaczku
dzisiaj siedziałysmy w namocie co Majka dostała na urodziny a potem były tańce, Pola lezy i moze już coś tam widzi 🙂
no a jak jest ciepło to wogóle bajka, łazimy po ludziach, placach zabaw, parku a zawsze sobie tak ustawie, że Majka mi uśnie w aucie i wtedy mam luzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
Majka ma swoje jazdy tez
wczoraj mi np. mega podrapała mi szyje z nerwów
ale takie akcje sa rzadkie
i nie tycza Poli 🙂
a wieczorem bardzo duzo mi Michał pomaga bo wtedy tylko on zajmuje sie Maja,
kapiemy wszyscy razem Pole, oni potem wychodza z pokoju bo pola idzie spac
i michał kapie i usypia Maje i mamy wieczór dla siebiie
z Pola minus bo po kapieli sie rozochoca i czesto lezy w tym łózeczku z godzine zanim usnie i pare razy cyca wtedy
a poki co Poli w spaniu nic nie przeszkadza wiec mozna smiało drzec jape a ona drzemie 🙂
w dzien nie chce zeby było cicho jak spi, ale na noc uczymy maje cichszego zachowania ale poki co zero efektów
no i jeszcze ucze ja terax łazic bez pieluchy i wiecznie mamy mokre majty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasiu bo moje zdanie jest takie
ze trzeba dzieci wychowywac a nie chowac 🙂
a poza tym chyba fakt jest taki ze mam spoko egzemplarze
ale nie mówie hop bo Pola jest jeszcze malunia :P

No właśnie, lepiej nie zapeszać 🙂 a w brzuszku też była taka grzeczna? Moja wieczorem to instny szatanista 🙂 cały brzuch podskakuje, a jak piję mleko to za każdym razem ma czkawkę 🙂 zawsze przezawsze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
.ewcia u nas wogóle nie ma problemu w tym żeby Majka była zazdrosna o Pole 🙂
wie że teraz karmie i bedzie później to co ona chce
fakt tez jest taki że mała je z 15 minut i koniec
a my prawie cały czas same jestesmy 🙂 i nawet obiad ugotuje 🙂
Jak pola spi to bawie sie z Maja, ona ze mna gotuje obiad a usypia na bajkach
a Jak POla nie spi to siedzi z nami jak się bawimy ja ją mało mam na rekach, częsciej lezy albo na łózku dywanie lezaczku
dzisiaj siedziałysmy w namocie co Majka dostała na urodziny a potem były tańce, Pola lezy i moze już coś tam widzi 🙂
no a jak jest ciepło to wogóle bajka, łazimy po ludziach, placach zabaw, parku a zawsze sobie tak ustawie, że Majka mi uśnie w aucie i wtedy mam luzik


to u Ciebie Pola naprawde aniołeczek. u nas chyba jakies kolki sie zaczeły czy cos, bo mało sypia od kilku dni. i wtedy jak ja z nia tancuje to nie ma zabawy z Zuzia. niby ona sie zajmie soba, bawi sie, ale jest chyba zazdrosna, jak ja ciagle musze z mała,a to cycac, a to usypiac, i nie pozwalam wchodzic do jej pokoju jak spi, a Zuza za wszelka cene chce wejsc, nio i juz jak wejdzie to chce mała dotykac, całowac (a teraz jeszcze cos sie smarcze, to nei chce zeby sie Igunia od niej zaraziła), ale do Zuzy jakos nic nie dociera. jak ja jakos przegonie to zaraz jest ryk wielki i mam wyrzuty sumienia ze ja wygoniłam, ale jak Iga zasnie na 5 min to chce zeby pospała, to naturalne. nio a co do siedzenia w lezaczku to nasza mała wiercipieta, jak przysypia troche to polezy, noga ja pobujuje i mozna chwilke odsapnac, ale najlepsze spanie w łózeczku bo do lezaczka tez zaraz Zuzia sztura. my tez Zuzie przywyczailismy ze ja całujemy, kochamy, przytulamy i chyba ona teraz tak Idze chce uczucie okazac, a my jej "zabraniamy" i ona sie wkurza. Kocha siostre, ale mogłaby wisiec na niej non stop, nawet z zasmarkanym nosem 😞 brrrr
kurde, mzoe jakos sie unormuje. TYlko jak malusią boli brzusio to mi jej szkoda, a jeszcze Zuza nie da sie jej wyspac, jak juz próbuje zasnac. och... ciezki zywot, ale mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej.
nio i wkurza mnie na maksa pogoda, bo zimno jak nie wiem gdzie i snieg pada 😞brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
Sztunia napisał(a):
Majka ma swoje jazdy tez
wczoraj mi np. mega podrapała mi szyje z nerwów
ale takie akcje sa rzadkie
i nie tycza Poli 🙂
a wieczorem bardzo duzo mi Michał pomaga bo wtedy tylko on zajmuje sie Maja,
kapiemy wszyscy razem Pole, oni potem wychodza z pokoju bo pola idzie spac
i michał kapie i usypia Maje i mamy wieczór dla siebiie
z Pola minus bo po kapieli sie rozochoca i czesto lezy w tym łózeczku z godzine zanim usnie i pare razy cyca wtedy
a poki co Poli w spaniu nic nie przeszkadza wiec mozna smiało drzec jape a ona drzemie 🙂
w dzien nie chce zeby było cicho jak spi, ale na noc uczymy maje cichszego zachowania ale poki co zero efektów
no i jeszcze ucze ja terax łazic bez pieluchy i wiecznie mamy mokre majty 🙂


hehe nie doczytałam ale widze ze nie tak kolorowo jest. u nas wiesz tez jak juz maz wróci to bawi sie z Zuzia i kapie zuzie, daje kolacje, razem kapiemy Igunie, ale z usypianiem o kiepsko, mała tak ajk pisałam kiepsko spi, a jak tylko ja zosatwie w pokoiku, i ona zapiszczy to zaraz idzie ją Zuzia ratowac, ze smokiem w reku, wybawicielka. a Iga smoka nienawidzi i sie jeszcze gorzej złosci. nio po prostu Zuza leci do Igi i tyle. jakos moze minie jej troszke i zrozumie ze jak spi to troche ciszej trzeba byc, albo raczej jak sie usypia, bo potem tez mozna tanczyc koło niej, ale z usypianiem ciezko jest.
a piszesz ze macie wieczór dla siebie?? to w jakich godzinach macie wieczór?? jak kapiecie dziewczyny?? o której Wam Maja zasypia?? bo my kapiemy Ige ok 19, ale Zuza lata gdzies do 21, i zanim zasnie to potem nas woła do siebie jeszcze wiec kłądzie sie pewnie ok 22, wiec u nas to kiepski wieczór. zaraz sie Iga budzi na cycanie. A i Ty piszesz ze Pola jje 15min i spi, a nasza niby sie najje 20min, a potem ajk tylko mnie wyczuwa to dalej sie za cycem rozglada. chyba ze maz usypia to juz ok. a Twój maz wstaje w nocy do Poli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasiu bo moje zdanie jest takie
ze trzeba dzieci wychowywac a nie chowac 🙂
a poza tym chyba fakt jest taki ze mam spoko egzemplarze
ale nie mówie hop bo Pola jest jeszcze malunia :P


to u nas wczoraj była meza siostra co ma 3 chłopców, i mówiła ze nasze dzieci sa super 🙂 dobre egzamplarze, spi całe noce, tzn zuzia w ogole nie wstaje, nie budzi sie jak Iga płacze, a jej chłopaki to do 3 roku zycia łazili w nocy, na zmiane. zobaczymy jaka bedzie nasza Iga ale niezły z niej krecioł jest póki co. w brzuchu tez non stop dawała czadu, i teraz tez. nawet jak ja do odbijania biore to głowa na wszytskie strony macha. i na brzuszku juz głowe wysoko unosi, spryciuch. krecioł mały naprawde. mamy chyba kolejne zywe sreberko 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ten snieg jest przerąbany

my pozwalamy Mai trzymać Polę często, fakt przy naszej asekuracji ale kiedy chce to ma, sczezscie nie chce często 🙂 ma przystawiony stołek do wózka jak mała spi i może ją oglądać kiedy chce, tylko właśnie Poli nic nie pzreszkadza, i nawet nie mam potrzeby zeby ją uaypiac bo ona spi prawie całe dnie 🙂
i pozwalam jej pobyć czasami sam na sam z Polą tzn, ja ją pdglądam z ukrycia ale daje jej jakby wolną reke i wtedy widze że ona ją tuli, daje zabawki ale najczesciej patrzy na nią 🙂

i mysle że ważną rzeczą jest upominanie delikatne ale nie zabranianie, bo kilka razy ktoś spoza nas powiedział np."ale nie dotykaj jej..." " nie wolno" i Majka zaraz szału dostawała, a my raczej pozwalamy tylko mówimy "delikatnie" mam nadzieje ze wiecie o co chodzi 🙂
i Majka jest bardziej zaborcza jak ktoś obcy ma Polę na rekach, ale to raczej chodzi jej o to ze to jej siostra i zeby jej ją oddać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okna umyte.Zostalo mi tylko balkonowe w duzym pokoju,bo tam Alan obecnie spi.Ale mam taki do dupy plyn,ze chyba jutro kupie onny i bede jeszcze raz myc.Mam takie smugi 😠Juz mnie rece bola od wycierania,a o brzuchu nie wspominam.Jakos dam rade 😉


Sztunia u nas tez Niko jest zazdrosny jak ktos jest kolo Alana.Mowi to moj brat.Wogole dzisiaj myslalam,ze z mezem padne.Alan lezal w kolysce i cos tam marudzil.Niko przystawil fotel,nachylil sie nad kolyska(jest zablokowana na kolysanie)i spiewal malemu 🤪A my z mezem zdziwko na calego.Nikos ciagle mowi,ze Alan ma taka sliczna buzke i ja kocha.Ale tez okazuje zazdrosc..........np:pyta sie nas kogo mocniej kochamy jego czy Alana,czy lubimy jak Niko do nas mowi o czym i takie tam dziwne pytania nam zadaje.Skupiamy sie jak odpowiadamy,zeby go nie urazic.Caly czas tlumacze Niko,ze go kocham tylko teraz potrzebuje troche wiecej czasu dla Alana i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...