Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja jestem osobą która jak się postara to szybko łapie dobra forme tylko poprostu musze miec diete czyli 5 małych poisłków, zero słodyczy ale bez jakiś sensacji i wysiłek fizyczny, fitness- np. step, czy uwielbiałam aerobik połaczony z boksem on dawał najwiecej, chodziłam też na siłownie żeby własnie kształtowac rece i brzuch
miałam taa jazde przez 1,5 roku, ale wtedy byłam nie dzieciata, studiujaca i moglam łazić 3 razy w tygodniu poty wylewać, odkąd zaczęłam prace niestety olałam sprawe a jak Maja sie pojawiła to jedynie spacery długodystansowe i zostały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hm.. no może nie korzonki, mamie jutro trochę się poskarżę i pomyślimy co z tym zrobić, zresztą chyba nic ino leżeć:P

Co do zdjęć, też jestem za zostawianiem ich, ale jeśli wzbudzają jakieś negatywne uczucia, to lepiej się pozbyć. Ja moich byłych mam na kompie ale tego przed Mateuszem pozbyłam się, gdyż on narobił mi najwięcej krzywdy, nie dość że zwykły pijak nałogowy, to przy wszystkich mnie kochający włażący mi do dupy a sam na sam tyran 😞 to sobie pomyślałam \' o ty ch*ju jeden nie będziesz mi pamięci zajmował na kompie, ani przebywał wśrod innych zdjęć Ty łysa dupo \' o matko, jak tak o nim pomyślę to same przekleństwa mi na język idą 😁

kurde nudzi mi się strasznie 🥴 spać mi się odechciało 🤢 nie mam co oglądać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja jestem osobą która jak się postara to szybko łapie dobra forme tylko poprostu musze miec diete czyli 5 małych poisłków, zero słodyczy ale bez jakiś sensacji i wysiłek fizyczny, fitness- np. step, czy uwielbiałam aerobik połaczony z boksem on dawał najwiecej, chodziłam też na siłownie żeby własnie kształtowac rece i brzuch
miałam taa jazde przez 1,5 roku, ale wtedy byłam nie dzieciata, studiujaca i moglam łazić 3 razy w tygodniu poty wylewać, odkąd zaczęłam prace niestety olałam sprawe a jak Maja sie pojawiła to jedynie spacery długodystansowe i zostały 🙂


No to mi niestety brakuje samozaparcia. Najdłużej chodziłam na fitness 2 miesiące 🙂 Próbowałam też chodzić na basen to może z miesiąc mi się udało. Jak sobie wymyśliłam, że będę ćwiczyć w domu to tylko tą Szóstke Weidera zrobiłam do końca raz w życiu. Później próbowałam powtórzyć po jakimś czasie to już w połowie przerwałam. Na diecie w ogóle nie byłam nigdy, ale raczej mało jadam (z tymże za dużo słodyczy :/). Słaba wola 😉
Dobra idę lulać. Trochę mi ta zgaga ustąpiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstała........i chce znowu isc spac 🙂

Dzisiejszy sen:
Alank urodził się przec cc.Ważył 4300 i miał 74cm 😮Boze i czarne włosy,ale tyle ich było takie piekne gęste.hhheheh.A ja sie lepiej czulam po cc niz sn.Ludzie co to za sny juz mam.

Musze jechac na zakupy.Faceci bede wieszac balony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😁 ja już wstałam 🙂 jem śniadanie, kanapeczki z ogorkiem, pomidorkiem i szczypiorkiem, od razu mi się przypominają pierwsze tygodnie ciąży jak tak pięknie się odżywiałam i te warzywa były sezonowe 😁 Plecy mnie dalej tak bolą że nie daję rady chodzic wiec idę leżeć.

Izunia, to niezły miałaś sen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogarnełam górę, ide wstawić pranie i tyle mojej roboty na dzis
ogólnie Wam powiem że haos w moim domu panuje, jedno posprzatam to drugie w syfie i tak w koło maiceju, a to moje dziecko taki szmaciarz że szkoda gadać ma stały zestaw szmat którymi się bawi i nie ma opcji tego schowania, no ale mam za swoje jak byłam dzieckiem to podobno moja matka wstydziła się jak ktoś do nas przychodził bo wyglądałam jak dziecko cyganów z rajstopami na głowie bo chciałam miec długie włosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez sie usmiałam jak to przeczytałam o modelce Sztuni 🙂


Matko zaraz 15...i bedzie Partyyyy.....Nadal zero pomysłów na jakis konkurs.Moze bede malowac z zawiazanymi oczkami jakies rzeczy...kwiaty,miś i komu najładniej sie uda.Jejku to tylko dzieci,a tylko kłopotu.W kręgle beda grac.I dom mi rozniosą 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no izunia u nas moda taka, że mamy taką młoda dziewczyne po szkole jakiejś pedagogicznej chyba, ona wogóle zajmuje się dziećmi mojej koleżanki, ale jak ma być jakies party albo spęd dzieci to ją wynajmujemy i ona organizuje konkursy i kłopot z głowy, bo dzieci widzą w niej autorytet a pani domu moze zająć się przekaskami lub poprostu cieszyc sie imprezą
aczkolwiek u nas zadko organizuje się na chacie imprezy, zbyt duze straty 🙂 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
no i zamówiłam łóżeczko
http://allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-posciel-11el-i2017111229.html

a pościel ta
http://arusiowo.gto.pl/pro_1/zielone_hipcie1/1.jpg


Śliczne łóżeczko i pościel również 🙂 ja mam tyle ciuszków, że będę musiała kupić chyba ze dwie komody hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...