Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Macie tez dziewczyny tak,ze Wam reka lewa dretwieje?Co ja mam z ta lewa strona.Pod lewym cyckiem ciagle mi dretwieje jakos glupio boli.Lezec moge tylko prosto lub na prawym boku.


Izunia, mi też tak drętwieje, ale prawa strona, być może maluszek gdzieś Ci uciska na nerwy.
Astra, niezła historia miłości z Twoim mężulkiem 🙂 🙂 a co do włosów naszej Agaty, to też strasznie mi się podobają, pomimo tego, że też mam blond, ale Jej są takie piękne, gęste i lśniące 🙂 zazroszczę Jej 🙂
Lady, fajny wózeczek, kolorek malinkowy śliczny 🙂
Chyba idę coś posprzątać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziołchy 😁 ale sobie pospałam, wstałam poł godziny temu i jem śniadanko 😁

Astra, oh dziękuję 🙂 czuję się zaszczycona 😁
to teraz masz magiczne przygotowania dla Bartusia 😁 dacie radę z mężem, bo rzeczywiście wiele rzeczy nie możesz robić. Będzie kolorowo 😁 co do straty prababci, to tylko wspołczuć, ale teraz jak sobie kalkuluję że miałas tą prababcię bardzo długo i tak 🙂 choć prababcia nie zawsze wcale musi kojarzyć się ze starością, bo moj Filipek będzie miał 2 prababcie ( ze strony Mateusza) i to całkiem młode 😁 bo jedna babcia co mieszka z Mateuszem ma 58-59 lat ( kurwa to moja mama za 2 tyg b ędzie mieć 54 🤢) a druga jego babcia z Mazur ma 62 lata, też młoda 😁 a rodzice Mateusza mają 40 lat 🙃 hehe 😁


Izunia, no za taką dzielność jaką Niko wykazał się to kino się należy 😁 jak już przyjedziecie z tej bajki, to zdaj relacje, bo to trochę shreko-podobne 😁 a ja bardzo zawsze lubiłam Shreka i ten Kot w butach mnie fascynuje 😁

Lady, super wozek 🙂 kolor też 😁 mnie się też ten kolor śliwkowy z jasnym podoba 😁 a kiedy kupujesz wozek?

Kasia, moj Filipek też wierci się jak coś zjem 😁 tzn. on się już mało co rusza, bardziej przesuwa, nie ma miejsca biedny, a za kilka tyg to już w ogole będzie miał ciasnote 😞


Ide kroić warzywka na flaczki, a właściwie trzeć 😁 i jeszcze mama do tego zrobi mi też kopytka 🤪 bo flaczkow tak dużo nie mogę gdyż będę miała zgagulca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Macie tez dziewczyny tak,ze Wam reka lewa dretwieje?Co ja mam z ta lewa strona.Pod lewym cyckiem ciagle mi dretwieje jakos glupio boli.Lezec moge tylko prosto lub na prawym boku.


Mi nic nie drętwieje, ale za to jak zasnę na wznak i za długo tak leżę to tak mnie bolą plecy w krzyżu, że nie mogę się przekręcić na bok i mi wtedy często promieniuje ból na lewe udo.

obdarzona: chyba w lutym jednak kupię wózek. Co sobie będę w domu zagracać. Cały czas wystawiają kolejne aukcje z tymi wózkami, więc nie zabraknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, haha ale włosy chyba tylko tak na zdjęciu wyglądają 😁 a tak na serio, to może przez maseczki z jedwabiem 😁

Lady, no ja też dzień w dzień siedzę na allegro albo na stronach prywaciarzy i oglądam wozki 😉 i rzeczywiście, o troche nowe aukcje z tymi wozkami, ale nie wiem czy mi sie zdaje czy co, ale zauważyłam, że wiele z nich zdrożało 🤢 masę wozkow było po 800-900 zł i to takich solidnych a teraz te same wozki są właśnie po 1100, po 1199 😞 no niby 200 zł a rożnica jest. Nie wiem, może mi się wydaje, może co ale tak jakoś zauważyłam. I to ten vat dziecięcy jest tylko na ciuszki i obuwie, a właśnie pod koniec grudnia już zauważyłam drożyznę z wozkami a ich to nie powinno dotyczyć kurde:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U tego sprzedającego co dałam linka ceny się nie zmieniły. Te ciemne są nadal po 950 jak były, a jasne z parasolką dopiero się pojawiły. Ale mają tą parasolkę dodatkowo i niby limitowana edycja. VAT na wózki się nie zmienił (już miały 23%) ale nowy rok zawsze sprzyja podwyżkom :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domek poprzatany.Okno otworzylam w sypialni to malemu katalogi z Lego wywialo,ale sie cieszyl.
Chyba juz musze pirscionki posciagac 😞Tylko jak 🥴Moze mydło da rade.Jeszcze ostatnio moglam sciagnac je w ciagu dnia,a dzisiaj juz balony od rana mam 😞


obdarzona młodych tesciow masz 🙂ja mam w wieku 50 i 51.Moja mama miala 41 jak sie Nikos urodzil i tyle samo jak zostala mama-hheheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, ja też mam problem z pierścionkami. Tak myślę, że też musiałabym je zdjąć bo już nawet nie chcą mi z palca zejść:/ to młodych masz teściow, mamuśke też masz młodą 😁

Lady, no właśnie, taki urok stycznia:/ to Twoja mama zdąży przed 50-tką 😁
moja została babcią pierwszy raz w wieku 43 lat, ale chciała zostać poźniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Macie tez dziewczyny tak,ze Wam reka lewa dretwieje?Co ja mam z ta lewa strona.Pod lewym cyckiem ciagle mi dretwieje jakos glupio boli.Lezec moge tylko prosto lub na prawym boku.


ja tak nie mam, ze cała strona, ale dretwieja mi palce u rak, tzn po dwa osttanie od kazdej reki. ale biore na to magnez jak boli i puszcza. ale ze cała strona, nie wiem Izunia, moze synus sie jakos tak ułozył ze na jakis nerw uciska czy cos. bo mówia ze ogolnie najlepiej dla dzidzi jak mama lezy na lewym boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona, moja prababcia miała prawie 90 lat, ale jak dla mnie to za mało... bo długo by pewnie pożyła, gdyby nie to połamanie. Ale ona to była taka sama jak Ty - ciągle latała z odkurzaczem i myła podłogi i to ją zgubiło, więc uważaj 😎
A mi rodzice mieli po 40 lat jak zostali dziadkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem mulant o czym mówisz, mi 14 kg tez tam weszło i w cycki trochę.

bo mówia ze ogolnie najlepiej dla dzidzi jak mama lezy na lewym boku.

ewci@, no tak mówią i ja tak leżę w większości czasu, ale potem jak się chcę na prawy bok położyć, to czuje jakbym sie miala za chwile udusić, a mój kręgosłup dosłownie jakby miał pęknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tak że na prawym boku od ok miesiąca już rzadziej śpię bo mi ręka właśnie drętwieje i mrowki chodzą:/

Mulant, gdzie się będziesz po gdańskach ciągać:P w domu siedź, bynajmniej sobie pałeczek pojesz 😁 a ja mam dziś flaczki i kopytka 😁 to drugie zaraz sobie wszamię, bo flaczki są jeszcze twarde a 2 h już się gotują. Mama mowi,że więcej nie kupi takich, bo jakieś tam inne niż zawsze wzięła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant, a to niedobry ten Twój chłop 🙂
Astra, to prawda, prababunia mogła jeszcze pożyć, moja babciunia najukochańsza na świecie też się wywróciła kilka lat temu i uszkodziła bardzo poważnie biodro, miała dużo szczęścia i wszystko dobrze się skończyło i dziś ma 83 lata. A Twoja prababcia pewnie teraz czuwa nad Tobą i Twoim bezpieczeństwem 😉
Obdarzona, koniec z codziennym odkurzaniem! To rozkaz, i pamiętaj, że ciężarnej się nie odmawia, bo będziesz miała myszy w domu 😜 😜
A moi rodzice zostaną dziadkami w wieku 49 lat, to ich pierwsza wnusia ;-) mama już szaleje ze szczęścia i nie może się doczekać ;-)
Mi się zebrała ropa w zębie i prócz Dentoseptu nie mam i nie mogę wziąć niczego więcej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, to masz szczęście z Twoją prababcią 😁 co do odkurzania to nie odkurzam już od połowy grudnia 😞 ale po porodzie chyba zacznę 😁 ej ale z tymi myszami niby zabobon, ale w tym roku jak jestem w ciąży mam zatrzęsienie myszy, mysz się okociła , mojej siostrze tez myszy latają, i choć co roku mamy problem z myszami to teraz w tym roku co w ciąży jestem to jest ich najwięcej w historii życia w tym domu 😁 wszyscy śmieją się , że pewnie czegoś mi odmowiono 😁
więc Tobie na razie tez nie odmowie, bo jeszcze myszy Ci chałupę rozniosą 😁
a z tym ząbkiem to nie ciekawie 😞 to chyba musisz dentystę odwiedzić 😞
No na pewno mama się cieszy Twoja 😁 pierwszy wnuk to pierwszy wnuk 😁 czy tam wnuczka, wiadomo o co chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zebrała ropa w zębie

witaj w klubie. Mnie się ząb na końcu złamał i ropa się wywaliła na dziąsło, ale ja jestem sadystka i bardzo szybko ją sobie przebiłam... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...