Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia, hm... ja nawet śluzu mam mało a jak jest to biały 😞 może uda się na 14 marca 😁
Ja jedynie może coś czuję, ale to bole przepowiadające chyba od rana. Nie wiem, delikatne, nie rozkręcają się także dziś z porodu nici 😞 😞
czekam na gwieździsty wtorek (Sztuni Wizja) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się boję tej opony, ale nie będę miała dużej bo mam mały brzuch, miałam duży tak do 7 miesiąca i stanął w miejscu w 7 miesiącu a potem tylko się obniżał. Boję się o talię , uda, twarz 😞

Idę spać, obżarłam się . Dziś miałam apetyt jak wilk, wszystko pochłaniałam w masakrycznych ilościach 😁
w efekcie nie wiem teraz czy mam skurcze skurczy czy skurcze jelit bo to podobne 😁 no nic, dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się boję tej opony, ale nie będę miała dużej bo mam mały brzuch, miałam duży tak do 7 miesiąca i stanął w miejscu w 7 miesiącu a potem tylko się obniżał. Boję się o talię , uda, twarz 😞

Idę spać, obżarłam się . Dziś miałam apetyt jak wilk, wszystko pochłaniałam w masakrycznych ilościach 😁
w efekcie nie wiem teraz czy mam skurcze skurczy czy skurcze jelit bo to podobne 😁 no nic, dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja się zmieniła, bo właśnie jest ulana. Łukasz mówi, że mi to uroku dodaje, ale chyba chce być miły 😉 Przyjaciółka mi dużo lepsze zdjęcia zrobiła tą lustrzanką, bo jakoś ten księżyc w pełni na nich wygląda (na tyle na ile widziałam na aparacie). No ale jeszcze ich nie mam 😞 W końcu się może doczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady co Ty gadasz, jaki ksiezyc w pelni. Szczuplo i ladnie wygladasz z brzuszkiem, Kasia zreszta tez z tego co pokazywala wczesniej. A opuchlizna sie nie martwcie, mi po porodzie zlazlo 12 kilo i leci dalej.

Zazdroszcze brzuchow. To glupie, ale okrutnie mi brakuje brzucha. Za szybko to wszystko sie stalo. A dzis w dodatku moj termin.

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha, ja już nie nocny marek. Idę w kimę ok 21-22 a posta napisalam przy okazji karmienia Bąbla :]
Straszny z Niego maminsynek. On chętnie śpi, ale najlepiej na mnie. Teraz tez, odłozylam do łóżeczka, 15 minut i awantura. Wzielam na rece, przytulilam - spi 😮

Serio, odpoczywajcie przed porodem ile wlezie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
No ja teraz odsypiam wszystkie czasy 😉 Ale w ogóle śpioch jestem, więc ciężko mi będzie zawalać noce. Jeszcze na początku na adrenalinie jakoś da radę, ale później będzie ciężko.


Ooo powiem Ci ze ta adrenalina faktycznie dziala cuda. Ja przez trzy doby spalam tylko 5 godzin i bylam wypoczeta. A potem juz nie tak kolorowo, istne zombie, do tego spora anemia, byłam przezroczysta. Ale czas leci szybko 🙂

A co do porodów.. Dajmy szanse Obdarzonej teraz, no ileż ten Fifik może siedzieć w Jej brzuchu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 Ej? gdzie Astra? nnie urodziła czasem po odstawieniu fenoterolu?

Lady, super wyglądasz 😁 fajna bluzka tak w ogole 😁

Kurde coś mi wyłazi 🤢 nie wiem co o tym myśleć, czy to czop? o matko ja nie wiem 😞 😞 to nie jest z krwią, ani rożowe ani żadne. W nocy zaczęło mi to się wylewać, a po sikaniu nie umiałam się podetrzeć do sucha. Kasia chyba też to miała:/ a rano na majtkach pełno tego i wygląda to obrzydliwie mowiąc jakby mi ktoś nasmarkał z całej siły na majty . No i się to lepi, tzn jest to śliskie jak się dotknie palcami ale jak się bardziej dotknie to się lepi. Ale nie jest to z krwią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona, czop nie musi być krwisty 😁 Z tego co mówisz to chyba to 🤪
Taka galareta nieleista nie?
Będzie kolejny facet 😁

PS. Zapomniałam sie pochwalić, wczoraj Dżony stał się Panem Dżonem, odpadł mu kikut, jest dorosły 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może rzeczywiście czop, zobaczymy co dalej się potoczy czy może jakieś brudne plamienie czy co 🙂

Fikumiku, o no proszę 😁 Jasio stał się męskim mężczyzną 🙂

a ja mam syf w pokoju. Tzn, umiarkowany. Jestem podstresowana lekko, muszę zetrzeć kurze i odkurzyć 😁
Kurde Filipek 9 kwietnia ma chrzest.. sala zaklepana, zaliczka wpłacona, z szefową wszystko ustalone. Jest tylko jeden mały problem , nie ma Filipka haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...