Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ewcia, o to sama się rozpakujesz niedługo 😁 jakbym miała takie problemy jak Ty z tymi grzybicami, śluzami itd to te bym się zdecydowała na cc 🙂

Kurde, ja to chyba napiszę do Astry i Mulanta 🙂 jak nie odp to znaczy, że... 🤪 🤪 🤪 🤪


moze napisac, bo one jak były w dwupaku to juz dawno tu były....

ja w tym tygodniu napewno, 17-go w sobote albo i wczesniej, jak nei doczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale wcia przeciez nie wszystie dzieci maja zółtaczke tak mocna ze musza lezec pod lampami
nie martw sie na zapas
normalne ze drzymy o zdrowie naszych nienarodzonych ale spokojnie bedzie dobrze 🙂
poza tym z zuzie chyba przygotowywałas od dluzszego czasu wiec wie ze siostra bedzie
a zakup lalki super pomysł 🙂 uwierz mi 🙂
wszystko bedzie obrze
wiem ze depresja przedporodowa to czeste zjawisko ale dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ewcia, o to sama się rozpakujesz niedługo 😁 jakbym miała takie problemy jak Ty z tymi grzybicami, śluzami itd to te bym się zdecydowała na cc 🙂

Kurde, ja to chyba napiszę do Astry i Mulanta 🙂 jak nie odp to znaczy, że... 🤪 🤪 🤪 🤪

a ja teraz za cytuje ciebie 😁

Panie Boże, miej mnie w swej opiece bo nie ręczę za siebie. Jeżeli jeszcze jakaś jedna zbłąkana dusza zadzwoni do mnie i zapyta się, czy już, czy mnie coś bierze, czy mnie coś smyra, czy nie odeszły mi wody , czy aby na pewno nie rodzę, czy Hubert już jest, i czy dziś urodzę czy jutro to mnie szlak trafi i na pewno nie urodzę nawet w tym miesiącu. Kurde no, ale to że każdemu mowię, że jak się zacznie to poinformuję to to niee kurwa, trzeba dzwonić i nękać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej a z jakiej firmy macie butelki? bo ja dostałam od koleżanki butelkę z canpol no i ona była nie używana, ale strasznie jechała plastikiem:/ no i tą butelkę moja koleżanka trzymała w szafce z 2 lata gdzieś, po prostu jej nie użyła.

Dlatego więc kazałam mojej mamie kupić dziś butelkę z Aventu. Słyszałam,że ta firma ma super opinie, jest antykolkowa, taka szeroka, fajna.
Ma ktoś z aventu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
hahahaha Mulant, no wybacz ale musiałam do Ciebie napisać ☺️

wiem też bym napisała ale akurat byłam w trakcje czytania twojej wypowiedzi he he he nie urodziłam zrobiłam sobie wczoraj wolne od kompa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ale wcia przeciez nie wszystie dzieci maja zółtaczke tak mocna ze musza lezec pod lampami
nie martw sie na zapas
normalne ze drzymy o zdrowie naszych nienarodzonych ale spokojnie bedzie dobrze 🙂
poza tym z zuzie chyba przygotowywałas od dluzszego czasu wiec wie ze siostra bedzie
a zakup lalki super pomysł 🙂 uwierz mi 🙂
wszystko bedzie obrze
wiem ze depresja przedporodowa to czeste zjawisko ale dasz rade 🙂


wiesz ja miałam sie z Zuzia i ta zółtaczka, a teraz sie martwie, bo ja brałam jeszcze niedawno ten furagin, sama sikała na ostro żółto i słyszałam ze objawy zołtaczki moga byc nasilone po tym. dlatego tak sie boje. jak mnie wypuszcza tak ajk wtedy to chyba sie zachlastam. Zuzia mi nie da sciagac. chyba ze bede tylko w nocy, ale nie udoje przeciez na cały dzien. hehe

nio a z Zuzia pewnie bedzie dobrze, lalke zapisałam na pulpicie zdjecie i klikneła na nia i mówi : "ooo jaka fajna lalka" takze pewnie srednia niespodzianka bedzie, ona jak matka wszytsko wyweszy. hehe ale sama mówiła ze na spacerki ona lalke wezmie w wózek a ja z duzym wózkiem i iga bede. pewnie bedzie dobrze ale tak sie martwi i panikuje na zapas, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ej a z jakiej firmy macie butelki? bo ja dostałam od koleżanki butelkę z canpol no i ona była nie używana, ale strasznie jechała plastikiem:/ no i tą butelkę moja koleżanka trzymała w szafce z 2 lata gdzieś, po prostu jej nie użyła.

Dlatego więc kazałam mojej mamie kupić dziś butelkę z Aventu. Słyszałam,że ta firma ma super opinie, jest antykolkowa, taka szeroka, fajna.
Ma ktoś z aventu?


avent ogolnie chyba dobry i rozreklamowany do tego. ja dostałam na patologii jak z Zuzia lezałam jedna własnie i ja miałam, jak sciagałąm pokarm, potem do soczku, i miałam druga potem ale chyba własnie z canpolu, nie pamietam, ale juz taka dla wiekszej do soku. moja nigdy mleka ani zadnych kasz nie piła z butli wiec jak dla mnie zbedne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a ja w srode mam zakaz z pracy rodzenia, bo moja najlepsza kolezanka jedzie w delegacje i mówi ze nie bedzie jej w pracy jak zadzwonie ze urodziłam. wiec droga wolna, mzoesz rodzic, ja miejsca nie blokuje 🙂 chyba ze odbarzona sie wepcha 🙂

hehe ciekawe mzoe bedzie kumulacja jednego dnia, jak juz troche ciszy było. ostatnio kto urodził i kiedy?? 8 marca izunia czy potem ggulek bo jzu nie pamietam?? wczesniej 5-go nefre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ wszystko będzie dobrze, nie zamartwiaj się na zapas póki jeszcze nie masz czym. Ty wszystko czarno widzisz. Głowa do góry.

obdarzona ja mam 2 butelki z Aventu i plastikiem nie walą. Jedną dostałam w szkole, a drugą przy laktatorze.


aj bo ja chyba ogolnie taka raczej pesymistka jestem,a jak jzu coraz blizej to człowiek tylko mysli i mysli i wszytsko do głowy nabiera. dlatego mówiłam ze lepiej chyba z zaskoczenia jak mnie Zuzia wzieła, nie miałam czasu sie zamartwiac, a tu od odejscia tego czopa juz na bombie siedze i tak sie to nawarstwa. i własnie cała otoczka mnie pzreraza, bo dzidzia ogolnie nie, w koncu juz druga królewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moja mąła akrobacje w brzuszku wyczynia, chyba chce mi pozostawic wspomnienia na sam koniec, zebym za brzuszkiem teskniła, jak to było fajnie jak sie tak pzrewracała. kurde jak se przypomne poczatki tej drugiej ciazy, jak sie nie mogłam doczekac az btrzuszek bedzie wiekszy i jak sie zaczna kopniaki, cos niezwykłego nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ale moja mąła akrobacje w brzuszku wyczynia, chyba chce mi pozostawic wspomnienia na sam koniec, zebym za brzuszkiem teskniła, jak to było fajnie jak sie tak pzrewracała. kurde jak se przypomne poczatki tej drugiej ciazy, jak sie nie mogłam doczekac az btrzuszek bedzie wiekszy i jak sie zaczna kopniaki, cos niezwykłego nie??

Ewci@ to prawda, niezwykłe uczucie 🙂 jak dla mnie najpiękniejsze na świecie 🙂 oczekiwanie na pierwsze kopniaczki i okrągły brzuszek - bezcenne 🙂
Ja siedzę u gina, kurde poślig jakiś ma, miałam na 15.40 a jeszcze przede mną dwie babki. Ciekawe co mi powie, pewnie nic 🙂 rozwarcie takie jak było, jest i teraz 🙂 mogłyby być chociaż ze 2 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
w nocy miałam 4 skurcze równo co do sekundy co 10 minut trwały 30 sekund sądziłam że się zaczyna no i zasnęłam komara miałam koszmar i skurcze ustały i teraz cały dzień jestem zła że mi się przysnęło 😠 😠


hehe to nie porodowe jak dałas rade zasnac... porodowe wrecz wybudzaja podobno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ale moja mąła akrobacje w brzuszku wyczynia, chyba chce mi pozostawic wspomnienia na sam koniec, zebym za brzuszkiem teskniła, jak to było fajnie jak sie tak pzrewracała. kurde jak se przypomne poczatki tej drugiej ciazy, jak sie nie mogłam doczekac az btrzuszek bedzie wiekszy i jak sie zaczna kopniaki, cos niezwykłego nie??

Ewci@ to prawda, niezwykłe uczucie 🙂 jak dla mnie najpiękniejsze na świecie 🙂 oczekiwanie na pierwsze kopniaczki i okrągły brzuszek - bezcenne 🙂
Ja siedzę u gina, kurde poślig jakiś ma, miałam na 15.40 a jeszcze przede mną dwie babki. Ciekawe co mi powie, pewnie nic 🙂 rozwarcie takie jak było, jest i teraz 🙂 mogłyby być chociaż ze 2 cm 🙂


to trzymaj sie Kasia, pwoodzenia, i wracaj z obrymi wiesciami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...