Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

dudasia napisał(a):
Widzę, że ktoś nowy nam zawitał 🙂 Witamy i pozdrawiamy!

Pierogi z truskawkami o tej porze roku? Przecie teraz to z mrożonek się tylko je, po co kombinować? Rozmrażasz truskawki czy jak? 😉


Dzisiaj rano jakies rzyganko mi sie przyplątało 🤢 To juz nieprzyzwoicie, przecież już 16 miesięcy....
!

Ja zawsze mrożę truskawki a później nic nie rozmrażam tylko takie zamrożone kleję i do wrzącej wody wrzucam 😉 Nie lubię tych kupnych

Asiu to Ty straaaasznie długo w tej ciąży skoro już 16 miesiąc?? 😜 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka mamuśki,
u mnie dzisiaj obyło się bez mdłości, za to psyche od wczoraj trochę siadła. musieliśmy z mężem wczoraj uśpić naszą kochaną kotkę i jakoś tak teraz pusto się w domku zrobiło 😞. ale przynajmniej już się nie męczy.
miałam posprzątać, ale tak jakoś weny nie mam. może jutro będzie trochę lepiej.

ps. dziękuję za miłe powitanie w waszym gronie.
a co do pierogów, to narobiłyście mi ochoty na ruskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam przy porannej kawie
dzisiaj u mnie w końcu chill out - laba pęłną gębą! 🙂 kawka u koleżanki krzątanie się po domu... ech... brakowało mi tego 🙂
u mnie dzić 13tc - czyli niby z górki 🙂 - we wt gin - mam nadzieję na usg bo bardzo chcę zobaczć maleństwo
mam straszną ochotę zrobić domowy chleb, domowe wędliny - robiłyście kiedyś? macie jakieś sprawdzone przepisy? ech.... ale to w poniedziałek

a wczoraj pisałam o mielonym z łososia - zrobiłam i po usmażeniu było twarde jak kamień - do kolejnej tury dodałam .... wodę ! i były rewelacyjne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!
mnie dzisiaj obyło się bez mdłości, jak na razie 😉. chociaż też się zastanawiam kiedy to się skończy. tak się cieszyłam jak mijał pierwszy trymestr z nadzieją, że to już koniec męczarni i jakże się myliłam 😞.
pogoda dziś za oknem u nas koszmarna, nawet nosa nie chciało się wytknąć z domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, Eliza, jak dla mnie bomba zestaw 😉

A ja dzisiaj dobrze się czułam ale uświadomiłam sobie to i doceniłam dopiero teraz jak otworzyłam brzuszek!!! Normalnie ekspresem zapomniałam, że wczoraj było rzygańsko i mnie muliło cały dzień.

Humor też w miarę - nie było czasu na zły. Od rana intensywnie. Właśnie wróciłam z salsy więc nastrój dobry. dziecko śpi...

Zachcianki moje dzisiejsze w kierunku owoców poszły - kupiłam sobie ciemne winogrona, kaki (bo ostatnio podeszło mi), zielonego i czerwonego grejfruta i... już niewiele z tego zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...