Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi mirinda też smakuje okrutnie 🙂
Dziś z tej radości, że nie mam cukrzycy, pojechałam z mężem do carrefour'a po czekolade 😎 😎 i prawie całą opirzyłam 🙂

Ale zjedliśmy na kolacje kanapki z chlebka żytniego z makrela w oleju i cebulką 🙂 mniami 🙂

Ja tez dzis seans Na Wspólnej i YCD 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko, nie mogę się skupić na czytaniu i nadrobieniu was...młody cały czas przychodzi i gada jak najęty 😁 😁 😁 a i co chwilę coś mu mam sprawdzać w kompie 🙂
doczytałam jedynie że Maja u Ciebie wszystko super z Polcią więc extra 🙂
a Sandra że przeżyłaś, więc duże brawka i czas na relax 🙂
a no i witam się z Czarną bo od momentu gdy ja dołączyłam nie miałam przyjemności 🙂
aha Emi co do tycia to ja dwa tygodnie temu z wizyty to łącznie miałam 8kg ale słodyczy sobie też nie odmawiam więc strach się bać zwłaszcza że idę do niego od razu po świętach a wiecie jak to na święta....jedno wielkie obżarstwo 🤪 🤪 🤪

to co pominęłam to sorki, bo ciężko się skupić jak ciągle ktoś nad uchem gada 🙂 jak nie syn to mąż a i w między czasie dwóch panów, jeden od drzwi (wcale nie będzie tak hop siup po kanapie.../są małe problemy,) no i fotograf...po świętach sesja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
sama nie wiem, ja te zdjecia widzę i dodatkowo je udostepniłam.... dodałam też na stronie naszej grupy Ciężarówki , moze tam widac??? 😲


no ja tam dopiero widzę bo nawet nie wiedziałam która to Czarna na fb 🙂
śliczna mamcia z Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...