Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na poczcie czeka na mnie 27kg paczka (podobno) ubranek od przyjaciółki - chociaż kto wie co ona tam naładowała 😁 Sama po nią nie pójdę bo nie dam rady wytargac do samochodu, a moja połóweczka w tym tygodniu chora leży. Czeka mnie GIGANTYCZNE pranie i prasowanie, jak to wszystko ogarnąc... Dobrze, że już szalona nie chodzę do pracy (pół roku wystarczy) tylko już pozwoliłam sobie posiedziec w domu i poprzygotowywac się trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja mam problem bo nie wiem co kupic, Majka byla zimowa wiec mam po niej tylko pare pajacykow cienszych z dlugim rekawem i pare body. Najgorsze ze ciezko takiego noworodka ubrac latem bo chyba przez pierwszy miesiac nie powinno sie w krotkim rekawku a z drugiej strony dzisiaj jest 25 stopni wiec w maju beda juz goraczki i jestem w kropce 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem pewna, ze to byla dobra decyzja Dorotko. Tak to sie wydaje, ale przed porodem jest naprawde duzo rzeczy do zrobienia. A dla mnie zakupy staja sie juz powoli meczace. 😞 😞
Wiolka ja ubranek jeszcze nie piore, bo nie mialabym gdzie ich schowac, bo wciaz nie mam tych mebelkow!!!!! 😠 😠
Zabralam meza do sklepow dzieciecych w weekend by mu uswiadomic ile rzeczy jest jeszcze do kupienia i ile decyzji do podjcia... 😮 😮 😮 Lozeczko z Kubusiem Puchatkiem, ktore wczesnie wybralam jest juz nieaktualne bo jak mezu wszedl do sklepu to stwierdzil, ze on jednak inne chce mebelki dla synka. 😮 😮 Przeciagnelam go przez caly sklep i pokazalam co nam jeszcze potrzeba i jaki jest wybor. Stanal na wozkach i zdebial, bo na rynku jest tyle rodzajow wozkow, ze to trzeba miec leb jak sklep by to ogarnac i wybrac cos wlasciwego 🤢 🤢 🤢 Jestem naprawde zmeczona 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola ja kupilam po klka z kazdego rodzaju. Mam takie body z krotkim rekawkiem i krotkimi nogawkami, na ramiaczkach i takie spiochowate. Wiem, ze u Ciebie bedzie goraco i chyba nic sie nie stanie jak corcia bedzie miala gole nozki. Jedynie czapeczka bedzie potrzebna na 100% i chyba jednak cos z dluzszym rekawkiem. Tak mi sie przynajmniej wydaje. W twoim klimacie nie mozesz przeciez przegrzewac dziecka 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie po dłuższej przerwie. Przeczytałam trochę stronek do tyłu i widzę że zbliżają się w kwietniu wizyty podobnie zresztą jak u mnie, ja mam 5.04.
Nenia i Katia chodzicie do szkoły rodzenia, ja też już po pierszych zajęciach. Był temat wyprawki do szpitala jak ja się zdziwiłam jak położna powiedziała że nie trzeba brać ubranek dla dziecka dopiero jak mąż będzie odbierał to on przynosi ubranko na wyjscie 😮 dziwne to jakieś.
Ostatnio też dostałam mega pakę od siostry z ubrankami narazie o rozmiarach 56 i 62, ale pranie zacznę dopiero na początku maja.
Zrobiłam zakupy na alegro, kupiłam taki zestaw http://allegro.pl/hit-promocyjny-zestaw-posciel-disney-9-el-90x120-i2203486922.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mikula po dłuższej przerwie, obowiązko zdaj relacje z 5 kwietnia po wizycie 🙂

Dzownilam 3 razy do mojego gina i chyba tak jest zajęty ogladaniem dzidziusiów lub pipek, że nie odbiera 🙃 🙃 🙃

Wiolka
jakie upały u Ciebie, u nas jak jest plus 12, to z radości chce sie balony wypuszczać w niebo 😁

Ja do szkoły rodzenia ruszam z mężowcem next week, bo u nas zaczynaja sie zajecia od 28 tygodnia, więc coś tam sie dowiem, pewnie to co wszyscy 🙂

Dorotka 120 stron nadrobiłaś.. masakra, że my tyle piszemy 🙂 Co do zakupów, ja też jeszcze w małpim gaju, nie jesteś sama...
Ja chociaż poprałam ciuszki i pochowam w szafencji.. poukładam rozmiarami.. chociaż w czerwcu chyba jeszcze raz upiore lub poprasuje, obawiam sie, że do czerwca jeszcze kurz sie nazbiera..

Byłam dziś na lodach i kawie 😁 więc dziki szał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie powiedzcie dziewczyny co z tą kawą czy moża czy nie można? Pijecie taską zaparzaną czy rozpuszczke? Ja od czasu do czasu się napije ale wydaje mi się że dzidziuś bardziej się rusza wtedy, niby robię słabiutką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na kręgosłup pomaga mi spanie na poduszce nazwanej przez współobywatela w łóżku - wąż 🙂 zaczęłam normalnie spac bo zdarzały mi się bezsenne noce albo takie z szaleńczymi przespanymi 3 godzinami.
http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html

łazienka też jest często odwiedzanym przeze mnie miejscem, ale piję jak smok 🙂 Był moment, że popijałam trochę gazowanego i soków, ale jak mi lekarka powiedziała z przerażeniem w oczach, co ja tak tyję - odstawiłam. Popijam wodę, czasem zakrapiam sokiem owocowym.

Maju, piszecie wszystkie jak szalone - jestem już na bieżąco, ale musiałam sobie robic przerwy, bo oczy nie dawały rady 😁 W każdym razie już jestem z Wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola ja obie mam z lata,bo Klaudia koniec lipca była i ubierałam ją tak-bawełniane body z długim rękawkiem lub w upały z krótkim i gołe nóżki (po domu) a jak było troszkę chłodniej lub szłam na podwórko to albo rajtuzki na to albo spodnie 🙂 z tym,że akurat wtedy były upały na około 30st więc wszystko zależy od pogody 😉
mikula ja piję cappucino lub jak go nie mam to słabą rozpuszczalną i wystarczy że zrobię kilka łyków kawy lub cappucina i mała skacze po brzuchu 🙂 od wczoraj ruchy są megabolesne 🥴 zresztą ona prawie non stop się tak rusza,czy coś zjem,czy się położę,czy w sklepie,ciągle 🤪
wiecie co,wyszłam do sklepu,cały dzień było ok,chodziłam po domu i nic,super się czułam,wychodząc spotkałam babkę,powiedziałam tylko dzień dobry i tyle,odpowiedziala,coś tam zagadała do Klaudii i poszłyśmy w swoje strony i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co ale zaraz jak tylko ją zobaczyłam i jak potem szłam do sklepu to momentalnie wrociło samopoczucie z wczoraj,w sklepie o mało nie zemdlałam,brzuch momentalnie zaczął boleć,więc zamiast dalsza wyprawa do apteki był powrót do domu,przy drzwiach spotkałam ciocię,postałam z nią trochę,żeby mała pobiegala po podwórku troszkę i powiedziała,że jak będzie w aptece to zadzwoni mi co ma kupić na te zeby małej,niby dzisiaj kłótni nie było a wystarczyło,że babkę zobaczyłam i obleciał mnie bezwład nóg i rąk 😞 albo przypadek w co wątpie,bo jak się wyjdzie na świeże powietrze to się człowiek raczej dotlenia albo po prostu jakaś natychmiastowa reakcja alergiczna na te kobiety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka to niezłą nasz aparatkę.
Ja mam takich znajomych od których mój mąż dostał kiedyś reprymende żeby nie mówić przy dziecku np. dupka (chodziło że powiedział ze dostanie zaraz w dupkę), na co oni że mała nie wie co to dupka bo oni nie używają takich słów przy dziecku 😮.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha Kozinka, tak to wlasnie z dziaciakami jest 😁 😁 😁 Powiedz mi od razu ja tak ubieralas czy jak skonczyla miesiac? Przypuszczam ze masz ostra reakcje alergiczna na te szmaty 🤢

Mikula ja tez nie jestem za tym zeby przy dziecku przeklinac ale dupka to juz przesada, zreszta jak dzieciaki pojda do przedszkola to wszytskiego sie naucza i na zwyklej dupce sie nie skonczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...