Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey, ja wlasnie wciagnelam ryz z sosem slodko kwasnym i mysle czy nie oddac go z powrotem.. jakos mi siedzi niemilo.. 😞(

A dzieci w zlobie chore... biegunka i wymioty, wiec juz sie jazda z wirusami zaczyna... mam nadzieje, ze nie podlapie.. a ten kurczak co i siedzi to ciazowo, a nie wirusowo...

Moje dziecko wlasnie z kolezanka sie bawi/ kloci/ wrzezczy i normalnie mozna na glowe dostac...

Co do pasow to ja ZAWSZE jezdze w zapietych.. inaczej nie jade i koniec 🙂

A co do paciorkowca, bo Tysia chyba cos tam wspominala.. w szpitalu juz raczej tego badania nie zrobia.. no chyba, ze troszke przed porodem sie juz tam meldujesz.. ale ogolnie jak ktos nie ma badania to najczesciej antybiotykoterapie okoloporodowa podaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia 100 lat dla skarba ale ten czas leci 😘

Sandra a myslalam ze jakby sie go nie zdarzylo zrobic to robia bo chyba przy przyjeciu do szpitala wymagaja wynik? Cos wczoraj kumpela mi o tym wspominala rodzila w styczniu 😜 bo teraz chyba bez sensu robic skoro wynik z 3 tyg wazny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Mam nadzieję że u reszty dziewczyn wszystko w porządku?? Bez jakiś większych przygód?? 🤔
A jak Kasia z tym cukrem bo wiem że jakoś też jej przekroczyło?? Wiecie coś??

Mnie moja cukrzyca dobija na maxa, z sił już opadam, ciągle to samo do jedzenia, chodzę głodna co chwile...... najważniejsze że przynajmniej cukier w normie więc nie szkodzę córci ale nie wiem czy długo tak pociągnę.......... ostatnio strasznie szybko się męczę, w ciągu dnia bym spała ciąle ☺️
Masakra nikomu nie życzę tego przechodzic....


niunia z tym cukrem to ja zafałszowalam sobie wynik bo po 4 przed 5 zjadlam kawalek chleba z wedlina bo myslalam ze nie wyrobie z glodu a glukoze pilam o 9 wiec cukier zafałszowany wyszedl jutro powiem to lekarzowi i mysle ze do szpitala nie wysle tylko kaze powtorzyc badanie tak jak miala Tysia. Teraz niby ograniczam slodkie ale nie tak calkiem. Zjadlam dzis jeden malusi kawalek ciasta a teraz jem jogurt jogobella light, slodyczy nie jadlam co wczesniej zdazylabym tyle zjesc ze mialabym dosc a i tak bym cos jadla. Teraz male ograniczenie robie do gora 1-2 razy dziennie cos malego z slodyczy. Zero batonow i praktycznie herbate nie slodze raz oslodze lyzeczke a raz pije gorzka. Zalezy jaki mam dzien. Ogolnie cukier mam w normie bo wuja mi mierzyl glukometrem wiec po obiedzie mialam 86 wiec norma.
Przyznam sie wam ze nadal mnie ciagnie na slodkie ale juz nie tak jak jeszcze tydzien-dwa tygodnie temu 😁

Co do zapinania pasow ja zapinam pasy ale jezdze jako pasazer wiec sobie je przytrzymuje.
Aha 100lat dla Patrycji 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia no to całkiem możliwe że sobie zafałszowałaś wyniki, lekarz na pewno karze powtórzyc badanie.... i na pewno wszystko bedzie ok 😉
Ja też nie słodzę w ogóle herbaty, wciskam pare kropel cytryny, już się przyzwyczaiłam 😜

No a torta choc troszkę muszę spróbowac, myśle że nie zaszkodzi 😉 w ogóle nie wyobrażam sobie tych świąt jak ja na takiej diecie jestem a tu tyle smakołyków bedzie ☺️ no cóż odbije po porodzie 😜

Co do pasów to ja raz zapinam a raz nie.... ale głupio się czuję bez zapiętych i częściej zapinam niż nie zapinam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
My na auto tez koczujemy z Niemiec 🙂

Ejjj, ja nie lubie maślanki 😞

Moje ciuszki dla Poli pięknie ułożone w szafie rozmiarami 🙂 Jak to cudnie wygląda 🙂
Anetka obiadek miałaś pyszka 🙂
Ja mam ochote na naleśniki z dżemem truskawkowym, zaraz zrobie 🙂

I oglądam sesje Rady Miasta na Żywo 😁 w telewizji kablowej 🙂 hihi
akurat oprócz męża, będą ludzie ode mnie z pracy z gimnazjum o jakimś projekcie mówić 🙂
To bedę na bieżąco 🙂

Katia jak z mamą?


Co do mamy widzialam sie z nia dzis i ma sie dobrze siedzi u mojej ciotki. Jednak intuicja mnie nie zawiodla domyslalam sie ze tam jest ale potem zwatpilam lecz jak rozmawialam z nia przez tel jak bylam u taty to ona powiedziala cos o gospodarzu i juz wiedzialam gdzie jest a dzis rano mi to potwierdzila i pojechalam tam.
mialam tacie nie mowic gdzie jest mama ale zadzwonilam do niego i mu powiedzialam bo jednak niby mowi ze go to nie obchodzi to napewno myslal co z nia. Co dalej miedzy nimi to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasiu a wiesz może o co chodzi? co się stało? czy dalej nic nie wiesz? bo takie niewiedzenie jest chyba najgorsze 🥴


Wiem o co chodzi ale to jest ich sprawa wiec nie bede upubliczniać.

Wlasnie na kolacje zjadlam tosta z serem i wedlina 🙂 ide sie zaraz myc i sie poloze. Moze jeszcze pstrykne pare fotek ale zobacze czy ochoa nie odejdzie 🙂 Brzuch mam mega juz jak stoje bokiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tysia on jako tako nie ma terminu waznosci...

Ogolnie powinien byc zrobiony ok 37 tc... wiec nie wiem co kieruje ta lekarka ze tak wczesnie go kaze robic... 😮


no mój lekarz mówił własnie mi ,że nie na tej wizycie co bedzie za 2 tygodnie tylko na nastepnej ,że za miesiac ze spokojem zrobi mi. a ta Weroniki dziwna jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po kolacji, muszę jeszcze o 22 wszamac kromkę pszennego chleba z jogurtem naturalnym i do spania..... moja jeszcze bryka po pokoju i ani myśli iśc spac..... ja czekam na męża aż z pracy wróci to sobie poprzypominamy czasy sprzed roku 😉 kurcze o tej porze to pod prysznicem byłam z meeeega wielkimi skurczami 😜 Patrycja wyskoczyła o 20 45 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zaraz zaczne rzucac kurwami, to po prostu caly brzuszek zablokuja....

No wez ru czegos dzieciaka naucz!!!!!! Mloda mi pieknie od poniedzialku zasypiala sama... bajka i spanie..wczoraj byla na noc u tesciowej i co????

I kur... mac drze sie od 25 minut juz, a jutro to slowa nie bedzie mogla powiedziec....

Zajebiscie... sie pozygala i tak ryczy, ze ja az sie poryczalam..
.Nie bedzie tam jezdzic i koniec i kropka... bedzie ja Darek wozil z rana, a nie na noc i koniec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jak zaraz zaczne rzucac kurwami, to po prostu caly brzuszek zablokuja....

No wez ru czegos dzieciaka naucz!!!!!! Mloda mi pieknie od poniedzialku zasypiala sama... bajka i spanie..wczoraj byla na noc u tesciowej i co????

I kur... mac drze sie od 25 minut juz, a jutro to slowa nie bedzie mogla powiedziec....

Zajebiscie... sie pozygala i tak ryczy, ze ja az sie poryczalam..
.Nie bedzie tam jezdzic i koniec i kropka... bedzie ja Darek wozil z rana, a nie na noc i koniec!!!

ja mam to samo,nauczę czegoś,fajnie idzie,a potem wystarczy że ktoś ma moje slowa w dupie albo się po prostu nie chce czy rozpieszcza i wystarczy naprawdę chwila zeby dziecko wyło po 2-3 dni potem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
sandroos napisał(a):
Jak zaraz zaczne rzucac kurwami, to po prostu caly brzuszek zablokuja....

No wez ru czegos dzieciaka naucz!!!!!! Mloda mi pieknie od poniedzialku zasypiala sama... bajka i spanie..wczoraj byla na noc u tesciowej i co????

I kur... mac drze sie od 25 minut juz, a jutro to slowa nie bedzie mogla powiedziec....

Zajebiscie... sie pozygala i tak ryczy, ze ja az sie poryczalam..
.Nie bedzie tam jezdzic i koniec i kropka... bedzie ja Darek wozil z rana, a nie na noc i koniec!!!

ja mam to samo,nauczę czegoś,fajnie idzie,a potem wystarczy że ktoś ma moje slowa w dupie albo się po prostu nie chce czy rozpieszcza i wystarczy naprawdę chwila zeby dziecko wyło po 2-3 dni potem 😠


Brak mi słów na dziadków..
Tak bym chciała tego uniknąć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandruś ja jutro mam isc do niej na to badanie :// ona mowi ze robi Swoim pacjentka w 32 i34tyg i zrozum tu ja..mam nadzieje ze nie bede musiala powtarzac..a jak wyjdzie paciorkowiec to i tak beda musieli mi dac zastrzyk czy cos tam przy porodzie co nie ? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak tu się nie poryczec eska od Mojego:
Ej skonczysz wreszcie te twoje pierdolenie.Od czasu gdy jestes w ciazy to wszystko wyolbrzymasz zrobilas sie upierdliwa i rozne takie..Troche sie nie dziwie chcesz zeby bylo dobrze i zeby mnie pogonic to rozumiem no ale ostatnio to juz przesadzasz u mnie same wady a ty najlepsza np tak jest niestety.I ostatnio mnie denerwuje to wszystko.. [ a potem mi sie kazdy dziwi sie rycze jak bobr i smutna jestem.. ;((]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...