Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam z rana, tyle sie działo i u Was i u mnie-przemeblowanis, wycieczka na urodziny szwagierki i utknełam na str 2710-kiedyś nadrobie 🙂

Gratulacje Weronika i Justyna, macie przesłodkie bąbelki juz przy sobie, możecie w końcu je tulic ile chcecie. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale macie fajnie, po trudach 9 miesięcu macie swoje Skarbeczki 🙂
Ciekawe która następna 🙂?


Mnie dzis czeka wyprawa do IKEA kupić meble dla Hani. Wczorajszym przemeblowaniem jestem do dziś wykończona, wprawdzie to mąż przestawiał ale przed trzeba było wszystkie ciuchy powyciągac-przy okazji zrobiło sie selekcje i o dwa wory mniej ciuchow 🙂

Milego dnia laseczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bylam na spacerku zjadlam lody i teraz czas na obiad 😁 Slonce daje dzis czdu i tak fajnie jest i przyjemnie ale ja teraz tylko o obiedzie mysle i o tym by troche sie polozyc kregoslup siada.

Uaktualnilam tabelke rozpakowanych dopisalam do nas jeszcze Verandzie i emi-rose 🙂 zaraz ja wkleje a potem bedzie sie tylko uaktualniac i wpisywac po kolei jak ktora sie rozpakowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie
Wow takie info 😁, Tysia GRATULACJE !!!!
Już niedługo i czerwcówki bedą się rozpakowywać.
U mnie nic się nie zmieniło dzidziuś położony nadal miednicowo, zobaczymy czy zrobi niespodziankę i w ostatniej chwili zrobi fiku miku w drugą stronę.
Przygotowuje pokoik dla maluszka, farby kupione, łóżeczko dziś ma przywieść kurier a na komodę to poczekam jeszcze ze dwa tygodnie. Teraz tylko czas mężuś musi zagospodarować na malowanie.
Wczoraj ostanie zajęcia w szkole rodzenie 😞, szkoda bo naprawdę były fajne. Na pożegnanie dostałam wielką paczkę z próbkami, poradnikami i ulotkami. Położna prowadząca powiedziała że mają wycofać SUDOCREM bo zawiera za dużo cynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Witam Mamusie
Wow takie info 😁, Tysia GRATULACJE !!!!
Już niedługo i czerwcówki bedą się rozpakowywać.
U mnie nic się nie zmieniło dzidziuś położony nadal miednicowo, zobaczymy czy zrobi niespodziankę i w ostatniej chwili zrobi fiku miku w drugą stronę.
Przygotowuje pokoik dla maluszka, farby kupione, łóżeczko dziś ma przywieść kurier a na komodę to poczekam jeszcze ze dwa tygodnie. Teraz tylko czas mężuś musi zagospodarować na malowanie.
Wczoraj ostanie zajęcia w szkole rodzenie 😞, szkoda bo naprawdę były fajne. Na pożegnanie dostałam wielką paczkę z próbkami, poradnikami i ulotkami. Położna prowadząca powiedziała że mają wycofać SUDOCREM bo zawiera za dużo cynku.


o o tym sudocremie to nie slyszalam. Szkola rodzenia fajna sprawa 🙂 my tez juz skonczylismy zajecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Ostatnie zajęcia to kąpiel i pielęgnacja, polecała na oparzenia pupci johnson i mustele. A ja niestety kupiłam ten nieszczęsny sudocrem a tu takie info.


ja nie kupowalam sudocremu mam 4 male opakowania probek do tego ze dwa na odparzenia z nivei.
Na ostatnich zajeciach moj uczyl sie kapac lalke poszlo mu rach ciach wiec ciekawe jak bedzie z prawdziwym noworodkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Ostatnie zajęcia to kąpiel i pielęgnacja, polecała na oparzenia pupci johnson i mustele. A ja niestety kupiłam ten nieszczęsny sudocrem a tu takie info.



hm...ja przy pierwszym też tylko sudocrem używałam...a tu takie info.... ale nic mu nie jest 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadę się dzisiaj na izbę po południu 😞 nie ma mojej położnej,ja czuję się coraz gorzej i nic nie pomaga...ani fenoterol na skurcze a prócz tego doszło kilka innych rzeczy...jadę z nastawieniem,ze chcę tylko by mnie zbadali,powiedzieli że jest ok i wypuścili... wolę usłyszeć to i wiedzieć,że jest wszystko w porządku niż zaszkodzić 😞 mam nadzieję,że w moim przypadku zagrożenia porodem nie powiedzą mi w szpitalu,że panikuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
jadę się dzisiaj na izbę po południu 😞 nie ma mojej położnej,ja czuję się coraz gorzej i nic nie pomaga...ani fenoterol na skurcze a prócz tego doszło kilka innych rzeczy...jadę z nastawieniem,ze chcę tylko by mnie zbadali,powiedzieli że jest ok i wypuścili... wolę usłyszeć to i wiedzieć,że jest wszystko w porządku niż zaszkodzić 😞 mam nadzieję,że w moim przypadku zagrożenia porodem nie powiedzą mi w szpitalu,że panikuję 😞


no sądzę że nie powinni a Ty musisz być spokojna więc jedź i daj znać.
to pewnie przez kolejne burzliwe dni z mężem.... 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
kozinka napisał(a):
jadę się dzisiaj na izbę po południu 😞 nie ma mojej położnej,ja czuję się coraz gorzej i nic nie pomaga...ani fenoterol na skurcze a prócz tego doszło kilka innych rzeczy...jadę z nastawieniem,ze chcę tylko by mnie zbadali,powiedzieli że jest ok i wypuścili... wolę usłyszeć to i wiedzieć,że jest wszystko w porządku niż zaszkodzić 😞 mam nadzieję,że w moim przypadku zagrożenia porodem nie powiedzą mi w szpitalu,że panikuję 😞


no sądzę że nie powinni a Ty musisz być spokojna więc jedź i daj znać.
to pewnie przez kolejne burzliwe dni z mężem.... 🤨 🤨

wiesz co doszedł mi jeden niepokojący objaw jaki miałam w nocy przed porodem z Klaudią...takie specyficzne kłucie w jednym miejscu,dziecko się prawie nie rusza,uczucie rozciągania w środku,brzuch 2 ręce pod piersiami,skurcze i brak apetytu,biegunki, ostatnio upławy,teraz uczucie jakby mnie w środku gotowało takie gorąco...ból brzucha i pleców... wogóle jakiś niepokój czuję 😮
wolę to sprawdzić bo w moim przypadku chyba tak trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
kozinka napisał(a):
jadę się dzisiaj na izbę po południu 😞 nie ma mojej położnej,ja czuję się coraz gorzej i nic nie pomaga...ani fenoterol na skurcze a prócz tego doszło kilka innych rzeczy...jadę z nastawieniem,ze chcę tylko by mnie zbadali,powiedzieli że jest ok i wypuścili... wolę usłyszeć to i wiedzieć,że jest wszystko w porządku niż zaszkodzić 😞 mam nadzieję,że w moim przypadku zagrożenia porodem nie powiedzą mi w szpitalu,że panikuję 😞


no sądzę że nie powinni a Ty musisz być spokojna więc jedź i daj znać.
to pewnie przez kolejne burzliwe dni z mężem.... 🤨 🤨

wiesz co doszedł mi jeden niepokojący objaw jaki miałam w nocy przed porodem z Klaudią...takie specyficzne kłucie w jednym miejscu,dziecko się prawie nie rusza,uczucie rozciągania w środku,brzuch 2 ręce pod piersiami,skurcze i brak apetytu,biegunki, ostatnio upławy,teraz uczucie jakby mnie w środku gotowało takie gorąco...ból brzucha i pleców... wogóle jakiś niepokój czuję 😮
wolę to sprawdzić bo w moim przypadku chyba tak trzeba...


Ania uwazaja bo jeszcze przescigniesz w kolejce Anete. I jako 3 urodzisz a masz jeszcze troche czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mówię,że rodzę,ja po prostu chce sprawdzić bo to akurat już jest niepokojące,próbowałam wielu sposobów odpoczynku i relaksów i nic nie pomaga a narasta wszystko,więc chcę po prostu wiedzieć,że jest ok 🙂 chcę usłyszeć,że wszystko jest zamknięte i że te bóle i objawy to przypadkowa dolegliwość....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam w Kościółku 🙂
U nas jest obraz Czarnej Madonny(ten co jeździ po całej Polsce) i Ksiądz pobłogosławił mnie i Polcie 🙂

umieram z głodu, czas coś wtrynić 🙂
U nas pięknie i słonecznie 🙂

o 16 lece podglądać Polusię, a na 17 przedostatnie spotkanie w szkole rodzenia 🙂
Sudocrem chyba jest najabrdziej polecany przez wiele mam.. dziwna sprawa z tym cynkiem 😮

Emi daj znaka po wizycie 🙂
Kocik robisz te gofersy czy nie? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wruciłam, KTG wyszło ładnie nawet ani jednego skurczu nie było, a na cisnienie mam nie jesc soli, strac sie jesc czosnek, starac sie jesc lzejsze rzeczy mniej smazonego, no i duzo leżeć co mi sie nie uśmiecha 😉 😉 no ale jak trzeba to trzeba.

Z tym sudocremem to chyba juz wymyslają, juz sie czepiaja wszystkiego po kolei, a przez tyle lat to co był si nie był w nim za duzo cynku 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ja juz wruciłam, KTG wyszło ładnie nawet ani jednego skurczu nie było, a na cisnienie mam nie jesc soli, strac sie jesc czosnek, starac sie jesc lzejsze rzeczy mniej smazonego, no i duzo leżeć co mi sie nie uśmiecha 😉 😉 no ale jak trzeba to trzeba.

Z tym sudocremem to chyba juz wymyslają, juz sie czepiaja wszystkiego po kolei, a przez tyle lat to co był si nie był w nim za duzo cynku 😮 🤢


Co do sudocremu ja mam zamiar go uzywac, mamy go chwala i on szybko pomaga na odparzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮Ja etz uzywalam sudocremu, z tym ze duzo mam... stosuje go niepotrzebnie na zdrowa skore...a to jest preparat LECZNICZY... tak samo jak EMOLIENTY... po co stosowac jak wszystko wporzadku?? Nie ma takiej potrzeby...

Nie mialam jak napisac, bo dopiero z pracy wrocilam.. ze Tysia pisalam smska 🙂 Ale wszystkie juz wiecie.. 🙂) Super, gratki...

Wrocilam z mloda od lekarza, w nocy znow miala 39,4 temp... od rana spokoj, a teraz znow mi sie cieplawa wydaje..ale ogolnie zdrowa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tak, podejrzewa gardlo, ale mowi, ze jak na dwa dni temperatury to powinno jej sie juz wybic na gardle.. aj jest minimalnie zaczerwienione...

Padla spac i oczywiscie 38 temp ma... 🤢


Bidulka 😘 ale dobrze że śpi niech przespi to dziadostwo moze jej przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
😮Ja etz uzywalam sudocremu, z tym ze duzo mam... stosuje go niepotrzebnie na zdrowa skore...a to jest preparat LECZNICZY... tak samo jak EMOLIENTY... po co stosowac jak wszystko wporzadku?? Nie ma takiej potrzeby...

ja znowu sie wtrącę. Sandroos ma racje, wszystko jest ok gdy się coś dzieje. Mi w szpitalu powiedzieli że jak skóra pupci jest zdrowa, to żeby używać zwykłej wazeliny. Niepotrzebne jest wcieranie sudocremu jak nic sie nie dzieje. Ja osobiście używałam bephantenu, ale jak ktoś woli co innego to dlaczego nie. A i jak odparzenia są dość duże to polecam tormentiol. Działa cuda tylko że brudzi więc radze uważać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...